2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebek hareketi
Hisseden var mııııııııı
Dün akşam biraz yoruldum uyumadan önce de tatlı birşeyler yemiştim uyumak için sırtüstü yattığımda sağ tarafımda seğirme tekleme tarzı çok net birşeyler hissettim bir süre devam edince bir an aklıma bebek olduğu dank etti hemen eşimin elini koydum o bölgeye beklediiik bekledik bir defa daha yaptı ve bittiiiii böylece ilk hareketini hissetmiş oldum çok tatlıydı😭 galiba az gez çok yoruldum demek istedi bana😂

Dün akşam biraz yoruldum uyumadan önce de tatlı birşeyler yemiştim uyumak için sırtüstü yattığımda sağ tarafımda seğirme tekleme tarzı çok net birşeyler hissettim bir süre devam edince bir an aklıma bebek olduğu dank etti hemen eşimin elini koydum o bölgeye beklediiik bekledik bir defa daha yaptı ve bittiiiii böylece ilk hareketini hissetmiş oldum çok tatlıydı😭 galiba az gez çok yoruldum demek istedi bana😂
Ahaha bende tam hissediyorum eşim elini koyuyor hiç bisey olmuyordu, dün gece sonunda o da hissetti❣🥰

Kızlar gunaydinnn❤
Artık detaylı ultrasonlara sıra geldi bayramdan önce yaptircak olan var mi? Ben 24 unde yaptrcam bayram sonrasii
22. Haftamda yer yoktu 23 e bulabildim😏 3 Agustos nasipse.
Cocuklarin dogum sonrasi hali 4 boyutludaki halleriyle nerdeyse ayni oluyor cok net gosteriyor😍 yine heyecanli bekleyislerdeyiz 🍀🍀

Kızlar göbüşler ne alemde 😌🤣

Eklentiler

• 117CB09F-77F4-4A97-9EA0-333AC0CDBDE6.jpeg
    117CB09F-77F4-4A97-9EA0-333AC0CDBDE6.jpeg
    93,8 KB · Görüntüleme: 46
X