2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bende bugün tesadüf eseri görüp aldım bencede çok kullanışlı olacak gibi duruyor :)

Bende bugün tesadüf eseri görüp aldım bencede çok kullanışlı olacak gibi duruyor :)
30 unda da banyo seti var simdi sira onda
imom omega kullanıyorum iki gebeliğimde de bunu kullandım hiç değerlerim düşmedi hatta artısı çok güzel saç ve tırnak uzatıyo
Cogu arkadas onu kullaniyormus tesekkur ederim takibe aldim. Bir sonrami kutuda onu denerim insallah
Bu arada saclar cok dokulur saniyordum aldigimiz takviyelerden midir iyi gitti. Emzirme doneminde dokulur mu

ben 40ım çıkana kadar kullandım takviyemi şu an illaki bi dökülme var ama çok çok az doğumdan sonra aşırı dökülebiliyo saçlar hormonlar normale dönmeye başladıkça bence doktorun başka bişey önermediyse hep onu kullan ben bi ay bulamayıp ocean mummy kullandım ama arada kesinlikle fark vardı

İstanbul'daki arkadaşlar detaylı ultrasonu nerede ve ne kadara yaptırmayı düşünüyorsunuz
İstanbul büyük bir yer sen şimdi beylikdüzünde oturup Ümraniye deki hastaneye gelmezsin. Yaka olarak belirtseydin keşke. Ben Ümraniye de oturuyorum. Afiyet hastanesine gidicem yüksek ihtimal iki çocuğumda da oraya gittim. 447 TL imiş dün aradım.

Afiyet hastanesinde perinatologmu yapiyor ?bir de renkli mi acaba

Ben de umraniyede eva klinige gidiyorum. Renkli 500 tl dediler disardan bir doc geliyormuş

Afiyet hastanesinde perinatologmu yapiyor ?bir de renkli mi acaba
Ya ben 2014 ve 2018 yılında gittim. Ayrıntılı ultrason diye randevu alıyorum. Renkli evet ve iki oğlumda da aynı duruşu yakalamıştı ve bayağı açıklıyor sana bütün organları ölçümleri anlayabileceğin tarzda aktarıyor.

Masallah cok guzelll

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…