2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Aayy ayyy ayyyy maşallah bayağı düzmüssünüz. Simdi onlar ne cicili bicili kiz isleridir 😁 Suan alisveris istegin daha da artti meger ben cok az almisim 😁 Guzellikle giysin minnos 🥳🌸
Tulum icin patikli olmamasini tavsiye edenler var. Bebegin kucaga alininca ayaklarini rahat hareket ettiremedigini bacak gelisimini etkiledigi yazilmis. Yeni alacaklara tavsiye olsun 😊🥳
Saol kuzum rabbim hepimizin bebislerine giyecekleri günleri göstersin.🙏 Ayy çoğu patikli benim, bundan sonra aklımda olsuuun👌😍

Kızlar malum benim cinsiyet daha belli olmadı yeni bir tez ortaya atıyorum ki diğer 2 cocugumda tutmuştu. Cinsiyet ve idrar rengi...kızımda idrarim aşırı yoğun sarıydı. Oğlumda ise açık sarıydı ve kesinle su icmeylealakası olduğunu zannetmiyorum bu bebistede çok yoğun ve sarı. Sizlerin cinsiyeti belli olmuştur sizlerinde görüşünü bkliyorum 🤗🤗
Benim hep açık sarı ve kız böyle de anlayamayız sanirim

Aynen cnim ben bazen 2hafta öncesine anca buluyorum kadın doğum diğer branşlara göre daha çok yogun
Bu arada bebek hareketi için bişey denedim sırt üstü uzanınca hissedebiliyomuşsun Bi yerde okudum sende dene kızım iki kere elime vurdu 🥰🥰🥰

Bu arada bebek hareketi için bişey denedim sırt üstü uzanınca hissedebiliyomuşsun Bi yerde okudum sende dene kızım iki kere elime vurdu 🥰🥰🥰
Valla cnim nzm oynamak istersw kendisi bilir.zaten hic o havada degilim.az once bi ev kazasi yasadi oglum Rabbim korudi yuregim agzima geldi sürekli başına bisryler gelip duruyor daha 4 ay once parmagi koptu😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙁🙁cok hiperaktif yetisrmiyorum😪😪😪

Valla cnim nzm oynamak istersw kendisi bilir.zaten hic o havada degilim.az once bi ev kazasi yasadi oglum Rabbim korudi yuregim agzima geldi sürekli başına bisryler gelip duruyor daha 4 ay once parmagi koptu😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🙁🙁cok hiperaktif yetisrmiyorum😪😪😪
çok geçmiş olsun canım inşallah çok ciddi bişey yoktur

Geçmiş olsun kuzum nolduu iyi mi simdi

Maşallah tombis geliyor🐣🐣🐣 kan uyuşmazlığı olayı çok yaygın, allahtan tedavisi var artık basitçe 🙏
Uzu
Merhaba ❤️ kan uyuşmazlığı demişsiniz ya acaba bizde de var tekrar test mi olmamız gerekiyor ?( Ben testi olmuştum) Doktorum bana direk iğne dedi
Merhaba ♥️ Evet bende de ilk test yapıldığında bakılmıştı. Ama şimdi tekrar istedi hiç bilemiyorum. 🤷🏼‍♀️

Aaa Allah korusun çok dikkat et ya erkek çocuklarına asla yetişilmiyor. Şimdi nasıl oğlun😟 parmağı koptu derken bildiğimiz kopma mı ya çok kötü oldum çocuğun iyi mi şimdi

Aaa Allah korusun çok dikkat et ya erkek çocuklarına asla yetişilmiyor. Şimdi nasıl oğlun😟 parmağı koptu derken bildiğimiz kopma mı ya çok kötü oldum çocuğun iyi mi şimdi
Cok sukur iyi simdi. Aynen cnim kapiya sikisinca koptu 😭😭bi an dalginligima geldi ama cok şükür parmaguni diktiler kaynadi eskisi gibi oldu ama omrumun sonuna kadar unutmucam cehhenemi yasadim bi kac gunde belki inanmazsin Allah beterinden korusun kimseye gostermesin.

Ben cesaret edemiyorum hamileyken 😊 beyazım genetik olarak senin öyle değildir umarım yoksa düğünde çok sırıtır🤪 bu arada benimde eylülde kardeşim evleniyo bende o göbekle ne giycem diye düşünüyorum.
İşyerinde hamile olduğumu saçlarımı boyamamamdan anlıyorlar :KK70: İlk hamileliğimde hiç boyamamistim ama bunda daha beter durumda benimkide genetik ve şu anda yüzde seksen civarında.senin benimki kadar çok değilse sipreylerle kapata bilirsin.perşembe günü eşimin kuzeninin var onda siprey kullanmayı düşünüyorum.kiyafet konusuna gelince belki Eylül'de yine yasaklar gelir diye düşünüyorum tabi gelinimiz bunu duymasın :KK53:

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?
Canım 0-3 için bekle derim bebisin kilosuna göre davranirsin yeni doganlar özellikle iri bebislerde en fazla iki hafta kadar giyebiliyor.0-3 iki takım alsan yeterli olur zaten hastane çıkışları hep 0-3 oluyor

Benim iki bal oğlum var😊 ama bak şöyle bende de ilk oğlumda erkek güzelliği derler ya o var herkes diyor. İkinci oğlumda kız güzelliği var. Arkası kız diyolardı hep. İlk oğlum babaya ikinci bana benziyor. Seni Bi ikinci meleğine dikkatli Bi bak,, 🤩🤩🤩
Benimde ilk oğlum aynı babası anca bu kadar benzer buda benzer inşallah :KK36:

X