2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Ben her şeyden az az aldim.
Yenidoğan 1 tane 10 lü, 2 tane 5 li alt üst takım var, 2 tane tulum takım var.

0 -3 Ay 4 tane var (tulum, alt üst takım toplam) çok küçük oldukları icib fazla almak istemedim.
3 -6 ay 6 tane alt üst takım, 4 tane filan tulum var, farklı desenlerde altlar var üstler var .
6 -9 Ay 4 tane tulum var.

Bu kıyafetlerin içlerine giydirmek için e bebekten beyaz yarim kollu citcitli atlet aldim 3 aylık 6 tane, 6 aylık 6 tane(6 al 5 öde vardi). farklı desenlerde uzun kollusunu aldim atlet mi zıbın mi deniyor bilmiyorum 🤣

4 tane muslin aldim, 1 tane pike, 1 tane battaniye aldim.
Bebek için hediye gelir diye bu kadarla bıraktım tekstil alışverişini..
Geriye çokta birşey kalmamış ki 😂

Cok sukur iyi simdi. Aynen cnim kapiya sikisinca koptu 😭😭bi an dalginligima geldi ama cok şükür parmaguni diktiler kaynadi eskisi gibi oldu ama omrumun sonuna kadar unutmucam cehhenemi yasadim bi kac gunde belki inanmazsin Allah beterinden korusun kimseye gostermesin.
Ay çok geçmiş olsun ömründen ömür gitmiştir Allah başka sıkıntı göstermesin

Cok sukur iyi simdi. Aynen cnim kapiya sikisinca koptu 😭😭bi an dalginligima geldi ama cok şükür parmaguni diktiler kaynadi eskisi gibi oldu ama omrumun sonuna kadar unutmucam cehhenemi yasadim bi kac gunde belki inanmazsin Allah beterinden korusun kimseye gostermesin.
Cok gecmis olsun. Allah bir daha yasatmasin. Yeni minikte akilla uslu olsun saglikla buyusun🍀

Canım 0-3 için bekle derim bebisin kilosuna göre davranirsin yeni doganlar özellikle iri bebislerde en fazla iki hafta kadar giyebiliyor.0-3 iki takım alsan yeterli olur zaten hastane çıkışları hep 0-3 oluyor
Uu iki haftada hepten az 😁 iki takim var simdilik. Son ayki gelisimi tuyo verir o zamani beklemeli. Bekleyebileeenler😜
Kizlar bugun 3 lu testimi devlet hastanesinde yaptirdim. Sonuc bir ay sonra 🌸

Uu iki haftada hepten az 😁 iki takim var simdilik. Son ayki gelisimi tuyo verir o zamani beklemeli. Bekleyebileeenler😜
Kizlar bugun 3 lu testimi devlet hastanesinde yaptirdim. Sonuc bir ay sonra 🌸
Ben onu yaptırmadım daha doğrusu doktorum gerek duymadı. Bayram sonrası detaylı olacak inşallah

Aayy yaşamış kadar oldum içim cız etti. Hiç unutulmaz unutulur mu. Rabbim beterinden korumuş. Sakınılan göze çöp batarmış biz üstüne düştükçe daha çok bela çekiyoruz galiba. Benimkilerin de hiç farkı yok. Çok geçmiş olsun tekrardan.

İşyerinde hamile olduğumu saçlarımı boyamamamdan anlıyorlar :KK70: İlk hamileliğimde hiç boyamamistim ama bunda daha beter durumda benimkide genetik ve şu anda yüzde seksen civarında.senin benimki kadar çok değilse sipreylerle kapata bilirsin.perşembe günü eşimin kuzeninin var onda siprey kullanmayı düşünüyorum.kiyafet konusuna gelince belki Eylül'de yine yasaklar gelir diye düşünüyorum tabi gelinimiz bunu duymasın :KK53:
Benimkide o kadar beyaz hatta açıcıdan sonra dipleri önler daha farklı açılıyor. Benim yolum uzun ben 1 yıl emzirme den sonra anca boyatıyorum oda çocuğuma ek gıda verip o gün emzirmemeye çalışıyorum. Sağlıkla gelsin de boya nedir. Zaten bir süre sonra istediğim gri saça otomatik vücudum döner😆😆😆😆düğün konusunda ben böyle bir temennide hç bulunmiyim evlenen kız kardeşim olunca 🤪 senin görümcelik kontenjanın var 😆

Benimde ilk oğlum aynı babası anca bu kadar benzer buda benzer inşallah :KK36:
Buda sana benzesin canım nolcak. O kadar uğraşıp doğuruyoruz birininde aynı sen bu yaaaa demesi beni çok mutlu ediyo ki ben peşine yooooo büyük oğlumda aynı ben ki deyip kıskançlıkta zirveye çıkıyorum 🤩🤩🤩

Meraba kızlar bizim bugün kontrolümüz vardı 2. Prensesim gelicek kızımın içine doğan oldu 🤗 çok şükür herşey yolunda sağlıkla ilerliyoruz sonuna kadar böyle olup sağlıkla da kucaklarız hepimiz inşallah. 18+5 çıktı bigün ileride 260 gr 23 cm minnağımız😀😍

X