2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

görselinide ekledim kullanayım memnun kalırsam onuda söylerim

Eklentiler

• 2021-07-03_15-45-28.jpg
    114 KB · Görüntüleme: 16
Gobegimin alt tarafında hissediyorum kuzum. Bugün sol tarafında hieettim mesela

Kızlar 3 4 gündür bebegimin hareketlerini hissediyorum. Sürekli değil ara ara oluyor. Çok farklı bi duyguymus rabbim isteyen herkese nasip etsiiin
Ya bişey dicem az önce Bi forumda okudum çokta korktum ben bebeğimin hareketlerini çok fazla hissedemiyorum. Doktor çok erken diyor kız bebek diyor ya anormal durumlarda böyle oluyormuş. Moralim çok bozuldu. Lütfen bişeyler söyleyin ne alakası var deyin. Beynim çok bulandı.

benimde az hissediyorum ama 20 haftaya afar normal diyolar ve vücuduna görede değişebilir hiç endişe etme sıkıntı olsa zaten kontrollerde görünürdü eğer biraz kilon varsa oda geç hissetmene sebep olur

benimde az hissediyorum ama 20 haftaya afar normal diyolar ve vücuduna görede değişebilir hiç endişe etme sıkıntı olsa zaten kontrollerde görünürdü eğer biraz kilon varsa oda geç hissetmene sebep olur
54 kiloyum boyumda var zayıfım yani. Sen mesela nasıl hissediyorsun. Ben geçenlerde bir elimi karnıma koydum sert Bi vuruşunu hissettim ama öyle yatarken falan hissedemiyorum. Doktora ısrarla soruyorum erken diyor. Ölçüm vs yapıyor ama çok kafama taktım.

Canım hiç telaş etme. Yanı bizlerde sürekli her dk hissetmiyoruz ki. Mesela bugün sadece sabah hissettim o kadar.. 20 den sonra netlesir diyolar, doktorun normal demiş ki normal zaten canimm

Hamişleeer bebeği hissetmeye başlayanlara öncelikle hayırlı olsun, bol tekmelerimiz olsun Ben 3 gün önce yani 17+6’da kontrole gittim. Bebek gayet iyi, kemikler organlar her şeye bakıldı. Kilosunu sordum 310 gram. Ama internette hep 18 hafta için 150-200 gram diyor Doktorum kilo için normal dedi ama. Acaba şişko mu oldu bu Bizde kan uyuşmazlığı var bir de, 3 hafta sonra tekrar testini yaptıracağız. Ona göre 28.haftada iğne olcakmışım.

bende ayaktayken 2 3 kere peşpeşe ayağını diredi bayaa sertti sonra ufak tefek gıdıklama gibi hareketler hissettim tam anlamıyla hissetmek için daha bi 2 3 haftamız var

Canım hiç telaş etme. Yanı bizlerde sürekli her dk hissetmiyoruz ki. Mesela bugün sadece sabah hissettim o kadar.. 20 den sonra netlesir diyolar, doktorun normal demiş ki normal zaten canimm
Doktorum beni telaşlandırmamak için mi demiyora kadar beynim gitti gelişimi önde bile çıkıyor. Sen hissediyorum yazınca çok mutlu oldum senin adına ama tam ben gibi başta hissedip sonra hiç hissetmemi ve anomali çıkmış hareketlerini oda hissetmiyormuş.

bende ayaktayken 2 3 kere peşpeşe ayağını diredi bayaa sertti sonra ufak tefek gıdıklama gibi hareketler hissettim tam anlamıyla hissetmek için daha bi 2 3 haftamız var
Ya benim annemin 3. Çocuğu ve 4. Çocuğu hamilelikte bizi bıraktı. Bende psikolojik mi bilmiyorum çok büyük korkum var.

Haftalarımız çok.kucuk daha 20 lerin sonunda olsa telaş ederiz de şimdi normal kuzum

Maşallah tombis geliyor kan uyuşmazlığı olayı çok yaygın, allahtan tedavisi var artık basitçe

Haftalarımız çok.kucuk daha 20 lerin sonunda olsa telaş ederiz de şimdi normal kuzum
Bir tanıdık şey dedi ooohooo 17. Haftada benimki kıpır kıpırdı onunda üçüncü burdan da okuduğum olumsuz yorumlar anomali ler vs

Titi18 ben 2 cocugumuda 18.haftada belli belirsiz damar atmasi gibi hissetim kendini vucudunu kimseyle kiyaslama benim 20.haftaya kadar hissetmesemde hic kafaya takmam usg de sahlikli gözüküyorsa tamamdir. Aralik anneleri 6.haftada kalp atisi duydular mesala benimda daha kese bostu 7.haftayi gectiginde duydim ve kimseyle kendimi kiyaslamadim.

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?

Merhaba kan uyuşmazlığı demişsiniz ya acaba bizde de var tekrar test mi olmamız gerekiyor ?( Ben testi olmuştum) Doktorum bana direk iğne dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…