2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

yaa vallaaa hala kasıklarım ağrıyo biz olsak karnımıza darbe gelcek diye korkarız doktorlarda hiç acıma yok az daha bastırsa ultrason makinesinin baktığı ucu girecekti mideme
Aynı özensizliği hemşireler de bebeklere yapıyorlar ya şok oluyorum biz nazikçe kucağımıza alırken onlar pazar poşeti muamelesi yapıyorlar

Aynı özensizliği hemşireler de bebeklere yapıyorlar ya şok oluyorum biz nazikçe kucağımıza alırken onlar pazar poşeti muamelesi yapıyorlar
ya aslında özensizlik değilde onlar alışmış artık nerden nasıl tutacaklarını işin pratiğini öğrenmişler biz bence pimpirikli davranıyoruz bişey olcak diye :)

havuç alcam ama onada takoz havuç değilde baby havuç çıtır havuç etkili yazıyodu daha sulu olduğu için sanırım

Kapatma olayı nasıl benim nerdeyse tamamı beyaz diyebilirim bide natürel mi
benimde aşırı beyazım var ben memnundum zaten dandik bi markada değil organik gebelikte kullanılan diye araştırdığınızda ilk adı çıkan boya hatta bi kadın doğum doktoru bu konuyla ilgili video çekmişti kuaförde orda da 2 aylık
hamile bir bayanda bu markayı kullandılar

Kızlar saç boyası işini araştıran oldu mu hiç
Ben kapalıyım ama saçlarımı sarı yapıyorum. Açıcı üstüne sarı olunca şimdi sarı boya aktı saçım mısır püskülü gibi ve taranmıyor. Ben boyaya cesaret edemiyorum. İki doğuma girdiğimde de yalan dünyadaki Gülistan gibiydim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…