2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

benimde aşırı beyazım var ben memnundum zaten dandik bi markada değil organik gebelikte kullanılan diye araştırdığınızda ilk adı çıkan boya hatta bi kadın doğum doktoru bu konuyla ilgili video çekmişti kuaförde orda da 2 aylık
hamile bir bayanda bu markayı kullandılar
Teşekkürler ismini not aldım denerim bakalım Eylül'de kardeşimin düğünü var yoksa boyamam

Ben kapalıyım ama saçlarımı sarı yapıyorum. Açıcı üstüne sarı olunca şimdi sarı boya aktı saçım mısır püskülü gibi ve taranmıyor. Ben boyaya cesaret edemiyorum. İki doğuma girdiğimde de yalan dünyadaki Gülistan gibiydim😃
Boya saçı gerçekten besliyor bunu yaşayarak gördüm.ilk hamileliğimde hiç boyamadim ama şimdi Eylül de kardeşimin düğünü var.düğünden önce iki kere rengin oturması için boyarim sonra yaşlı yaşlı takılmaya devam :KK51:

Boya saçı gerçekten besliyor bunu yaşayarak gördüm.ilk hamileliğimde hiç boyamadim ama şimdi Eylül de kardeşimin düğünü var.düğünden önce iki kere rengin oturması için boyarim sonra yaşlı yaşlı takılmaya devam :KK51:
Ben cesaret edemiyorum hamileyken 😊 beyazım genetik olarak senin öyle değildir umarım yoksa düğünde çok sırıtır🤪 bu arada benimde eylülde kardeşim evleniyo bende o göbekle ne giycem diye düşünüyorum.

yok vallaa anacım tam 55 dakika baktı ultrasonda ölçümleri vs bitince cinsiyet için uğraştı en son oh çekti şükür gösterdi dedi :)
Doktorda azmetmis goremedim deyip gondermemis helal olsun 🤓
Havuc suyunu cok severim ancak fazlasi da goz gelisiminde zararli olduguna dair forumda msja denk gelmistim bir arastirin isterseniz
Kızlar 3 4 gündür bebegimin hareketlerini hissediyorum. Sürekli değil ara ara oluyor. Çok farklı bi duyguymus🙏 rabbim isteyen herkese nasip etsiiin🙏🍀
Hay masallah. Gidiklanir gibi baslamisti benimki simdi hafif kipirti gibi hissediyorum. Cok guzel bir duygu gercekten. Icinde bir canli oldugunu daha iyi hissettiriyor 🍀💙

Kızlar bebisin hareketlerini nerede hissediyorsunuz? Ben 18. Haftadayım bu ara göbek deliğinin üst tarafında hissediyorum seğirme gibi ama bebeğin orda durması imkansız sanirim su an. Midemden mi acaba? Bayagi pat pat vuruluyor.

X