2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Merhaba güzel anneler en son 15+6 da gitmistim doktora 21.haftada cagirdi 28 temmuzda detayli ultrason icin daha iyi olur o zaman iyice netlesir demisti. Bursada ozel doktora gidiyorum 400 tl dediler yuksek rakamlar ama vericem doktorumdan cok memnunum. Bu arada kan sulandiriciyi kesmisti 13 haftadan sonra folik asite ilave d vit ve demir hapi kullanmaya basladim. Doktorum kanaman ve artan siddetli agrin olmadigi surece sıkıntı yok akintin artabilir kasiklarinda belinde agri olabilir demisti. Cinsel iliski icin rutine devam edebilirsiniz diye de ekledi
Detayliya kendi doktorunuz mu bakacak

selam arkadaşlar bugün sabahtan beri acaip bir gaz sancısı çekiyorum hiç aranızda yaşayan varmı şu an yoldayım kontrolüme gidiyorum doktorumada danışcam

Kızlar benimde dün kontrol vardı çok şükür bebeğim iyiydi ama dr cinsiyeti göremedi kendini kapatıyor dedi tahmin bile yürütmedi ne bilim biraz moralim bozuldu.

Kızlar benimde dün kontrol vardı çok şükür bebeğim iyiydi ama dr cinsiyeti göremedi kendini kapatıyor dedi tahmin bile yürütmedi ne bilim biraz moralim bozuldu.
Bende bugün kontrole gittim ama bana her seferinde bak burada erkek olsa belli olurdu diye gösterdi hep. Kendini kapatma nasıl oluyo ki. Sonuçta kafa ölçümü vs yapıyor her yeri gözüküyor acaba doktorun mu cinsiyeti önemsemiyor.

Bende bugün kontrole gittim ama bana her seferinde bak burada erkek olsa belli olurdu diye gösterdi hep. Kendini kapatma nasıl oluyo ki. Sonuçta kafa ölçümü vs yapıyor her yeri gözüküyor acaba doktorun mu cinsiyeti önemsemiyor.
sırtını döner bacaklarını bağdaş kurar gibi oturur yada kendine doğru çeker benimki bağdaş kurmuş çok zor gördü

Sehir hast.gidiyorum...oglumda ayni doktor 13 haftalikken kemik yapisi erkege benziyor demisti oyle cikti bu sefer tahmin bile vermedi. Kapatma derken herhalde bacaklarindan bahsetti oglumda 15 haftalliken doktorum ozeldi oondada gostermemisti bana yemek yememi ve 1saat sonra gelmemi istedi ve bktigi gibi soyledi sehir hast olunca fazla ilgilenmiyirlar ama eger gosterseydi soylerdi.grupta herkes ogrenince bende bi burukluk olustu neyse canlari sagolsinda illaki ogrencez😍

Sehir hast.gidiyorum...oglumda ayni doktor 13 haftalikken kemik yapisi erkege benziyor demisti oyle cikti bu sefer tahmin bile vermedi. Kapatma derken herhalde bacaklarindan bahsetti oglumda 15 haftalliken doktorum ozeldi oondada gostermemisti bana yemek yememi ve 1saat sonra gelmemi istedi ve bktigi gibi soyledi sehir hast olunca fazla ilgilenmiyirlar ama eger gosterseydi soylerdi.grupta herkes ogrenince bende bi burukluk olustu neyse canlari sagolsinda illaki ogrencez😍
Olsun canim sağlıklı olsunda bi sonraki kontrolde inşallah 🥰

kızlar tek sıkıntım bebeğin suyu azmış suyu çoğaltmak için su içmekten başka bi fikriniz varmı bişeyler yemekte çoğaltıyoduda hatırlayamadım

X