2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah canım karından ultrason lamı gördünüz kaç hafta adetle uyumlumu. Bende perşembe günü ne randevu aldım kese görmek için
Sormadım kuzum kac hafta ile uyumlu diye. Hoca da temkinli yaklaşıyor 2 kaybım var diye. Bi 7. Haftaya kadar sevinemicez gibi.

Sormadım kuzum kac hafta ile uyumlu diye. Hoca da temkinli yaklaşıyor 2 kaybım var diye. Bi 7. Haftaya kadar sevinemicez gibi.
O korku ve de de var malesef tüp bebekle hamile kaldım benimde 2 kaybım var Bi kızım da çok şükür. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah sağlıkla kavuşuruz

5 hafalik olmus canim bizimki dün gördük kesemizi haftaya cumartesi kalp atışı icin gel dedi . Senin bebis ne kadar canim sen ne zaman kalp atisini duyacaksin
Yarına 4. Hafta bitecek. Ben daha hiç doktora gitmedim. Test verdim sadece. Bu hafta doktora gitmeyi planlıyorum.
Bizim bebiş uzun yollardan geldi ya o yüzden bisey olur mu korkusundayiz ve hala inanamiyoruz gercdkten
Bende bir süre inanamadım. Bir iki dündür hamileyim deyip duruyorum. Ondan önce her dakika adet olacak sandim
Senin kini tüp bebek sanmıştım. O kadar stres oldun ama Allah kendiliğinden verdi bak. Allahim.herseye kadir.

Son düzenleme:
O korku ve de de var malesef tüp bebekle hamile kaldım benimde 2 kaybım var Bi kızım da çok şükür. Allah sonumuzu hayır etsin inşallah sağlıkla kavuşuruz
ah kuzum 16 haftalık bebeğimi kaybettim ardından 5 + 4 de kaybettim. O yüzden keseyi de görsem kalp atışını da duysam hep elim yüreğimde olacak.Rabbim büyük. Hepimize sağlıkla hayırlısı ile versin

Oy maşallah kuzumm sağlıkla ilerlesin ❤ keseyi ve kalp atışını duyduğun haftaları söylersen listeye ekleyebilirim canim
Keseyı karından 31 martta gördük
Kalp atışı 3 nisan da duyduk darısı sizlere inşeallah.

Geç döllenme olduğu için daha tam haftasını söyleyemıyorlar bugün kı doktorda 6 hafta olarak hesapladı .. sata göre 8 haftalık felan olması lazım aslında

karın usg mi kalp ne zaman görülürmüş
karından gördük kuzum ama hocanın makina son teknolojiymiş. bu haftada başka cihazla yolk gözükmez dedi. haftaya cts kalp atışı için gideceğm. 6 +0 oluyor tam duyamayabiliriz dedi ama her hafta bi süre kontrole gidicem 2 kaybım olduğu için sıkı takip edicez

Hadi saglıkla gelsin kuzular canım benimmmm

24 saat arayla değerim 2 kat artmisti canim benim iki gun sonra da 3 kata yakin artti doktorum normal keseyi görmeyi beklicez demisti kötü düsünme canim cogul gebelik de olabilir icini ferah tut
Çoğul ijtimali olur mu diye bende merak ettim canım, ama Allah korusun dış gebelik vs ihtimali olur mundiye aklıma da geldi

Kızlar çok şükür keseyi gördük ve yolk u. Sırada kalp atışı var. Rabbim hepimize nasip etsin
Yaaa o minnoşun kesesi bile çok güzel çok şükür tatlım gözün aydın. Bi dahakine gümbür gümbür sesi de gelir. Aklına kötü şeyler getirme. Biliyorsun bu süreçte rahat olman çok önemli

Rabbime bıraktım kuzum ondan gelen her şeye raziyim. Inşallah güzel şeyler olacak.artik. hepimiz güzel haberler verelim artık birbirimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…