2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar merhaba çarpıntısı olan varmı aranızda benim bu haftalarda o kadar çok çarpıntım oluyorki biranda başlıyor biranda kesiliyor...
Çarpıntı değilde son gunlerde tansiyonum çok düşük.. gebelikten bunlar hep canim. Doktoruma soracağım ben sen de bahset doktoruna bunu

Kızlar selam 2 hafta sonra dr çağırdı 2li test için üstte ne yazıyor anlayabilen var mı 2 li testin üstünde bir test daha istedi ama unuttum adını

Eklentiler

• image.jpg
    83,4 KB · Görüntüleme: 28
Kızlar vitamin olarak ne kullanıyosunuz biz folik asiti bıraktık imom omega 3 verdi doktorumuz
Bende imom omega kullanıyorum canim hatta gebeliğin basından beri. Daha da kullanıcam. D vitamini damla halinde alıyorum. Başka ilaç verir mi pzt kontrolüm var belli olur. Belki demir olabilir

Tabiki eklerim canim. Benimde sabahları 9 6 filan akşam 8 5 i görüyorum. Düşük tansiyon iyiymiş yüksek olmasına göre diyorlar. Bakalım dr ne dicek
Aynen internette öyle gördüm de inşallah öyledirr bu arada cinsiyet yazmak için erken dimiii. Doktor bana %51 erkek dedi ama sağlıkla inşallahh

Kızlar merhaba çarpıntısı olan varmı aranızda benim bu haftalarda o kadar çok çarpıntım oluyorki biranda başlıyor biranda kesiliyor...
Carpinti benimde var ancak kalple ilgili rahatsizligim oldugu icin gebelige baglamadim. Yeni olustuysa oyledir. E hep bizden aliyor minnaklar
Tansiyon dusuklugunu hissedince tuzlu ayran yapiyorum
Bu arada randevu bulmana cok sevindim
Özele gidicez o zaman mecburen, inşallah çok uçuk bi rakam çıkmaz bakalım.
Belki sizin oldugunuz yerde devlet hastanesi de yapiyordur. 3luyu yapiyorlardi aslinda enseyi olcturdukp 2li yaptirnayip oylede yapilabilir
Eger ozelde yaptiracaksaniz da telefonla arsyip fiyat bilgisini onceden alin cok fark ediyor

aynen ben de özele gidiyorum normalde. devlet hastanesine yönlendirdi testleri devlette yaptır istersen dedi. Fiyatlar uçmuş yani her hastane ayri fiyat bir standartı da yok.

Bana doktor 75 lira demişti , aşağı indim ücret için 47 lira aldılar 2 li tarama için . Heryerde faklı mı demek hiç bilmiyordum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…