2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yani biz farkedemeyizpazartesi yine de kontrole gidecegim ama insallah bu gunlerde gitmedim diye pisman olmam
O kadar yaygın bir durum ki bu, günlerce uykusuz kaldım kafamda kurdum kurdum sonra baktım ki çok çok yaygın bir durummuş Meğer herkes yaşamış hemen hemen. Kötü bir durum olsa çok kanamanız olurdu ve anlardınız işinizi ferah tutun

Sadece sali gunu,1 gun ilac dokundu cok siddetli ögurmeler yasadim.karnim cok kasildi.2gundur de boyle sikayetlerim olunca acaba kusmamin zarari mi oldu diye korkuyoruminsallah kotu birsey olmamistir.esime de dun soyledim daha,karnim agriyor diyorum hamilesin olacak o kadar diyor.normalde boyle degilim bilmiyor ki

Kizlar hareketlendirelim grubu biraz
Nasil geciyor sureciniz, gebelile gelen degisiklikleriniz neler ?
*Benim vucudum ozellikle kollarim ellerim cok kurudu ve dokulmeler yasiyorum
*Goguslerim hassalasti
*Karnimin altinda sanki gobegin sinirlarini belirler gibi bir cizgi olustu
*Karin icim sertlesti
*Oncesinde lazere gitmeme ragmen bikini bolgesi tuylenmem cok artti
*Koku hassasiyetim fazla bu sigarayi birakmam icin en iyi etken oldu diyebilirim
*Tiksinmem de cok. Yiyecek ve koku disinda esyalara karsi bile yasiyorum
Siz de durumlar ne ayni seyleri yasayanlar var mi?

en önce ben yazayım:)
benim de göğüs hassasiyetim var
kokulara karşı hassasiyetim var
bayılarak kullandığım yumuşatıcı ve deterjanı artık kullanamıyorum çamaşır katlarken maske takıyorum
kokulardan uzak durduğum sürece bulantı yaşamıyorum
iştahım açıldı
sizlerde neler var?

Ev bile kokuyor sanki siz kac haftaliksiniz

Ani acliklar yasiyor musunuz
evet bir anda elim ayağım titriyor midem açlıktan kazınıyor gibi oluyorum. hemen bir kuru incir filan atıyorum ağzıma. devamlı mutfaktayım hiç bir şey istemesem bile turşu çıkarıp tabağa yiyorum. ilk hamileliğimde de 36 kilo almıştım çok aşırı iştahlıyım. Şimdilik 1 kilo aldım. ileride ne olur bilemiyorum. sizde de mi oluyor?

Ben de yazayım :)
Göğüs hasaasiyeti en uç noktada
Göğüs uçlarımda yağ bezeleri gibi bişiler çıktı
Halsizlik yorgunluk
Mide bulantım da çok vardı ama doktorum zencefilli b12li bi folik asit verdi çok şükür bulantı denilen bişi kalmadı
Normalde çok sevdiğim şeylerin ismini bile duymak istemiyorum (örn:kefir )
Normalde yemediğim şeyleri yemeye başladım (örn:zeytin )
Deterjan ve sigara kokusuna dayanamıyorum

Ev bile kokuyor sanki siz kac haftaliksiniz
11. Hafta icindeyim. Guzel kotu her koku tiksindiriyor

Ay masallah ne cok kilo almissiniz. Ben 48 kiloyla hamile kaldim biraz alabilmeyi cok istiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…