2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Doktor demiştir ama yokl oluşmuş diye yada oluşmamış der yani. Bende kese aşağıda mi dış gebelik mi kanama alanı var mı ya ne kaygı ne kaygı, sürekli kabus görüyordum. Bu hafta 3.gidisim ve sürekli geri gidiyor tarih geç döllenme diye çok şükür 6+5de duyduk. Endişelenmeniz normal yani hepimiz aynı dönemde aynı kaygıları yaşadık
Yolka benzer bi oluşum var dedi o konuda da emin konuşmadı ama hayırlısı hakkımızda Rabbim hepimizin bebeklerini korusun🙏🏻

Aa canım sen de bugün gidecektin ne yaptın duyabildin mi? İnşallah bana da kısmet olur🙏🏻
Şükür bebeği gördük kalp atışını gösterdi fakat henüz çok küçük çok yüksek enerji göndermem gerekiyor duymak için şu anda buna gerek yok diyip 11 hazirana randevu verdi inanın kafaya takmak hiç bir işe yaramıyor değer yükselecek mi kese görülecek mi acaba kese boş mudur kalp atışı duyabilecek miyim gibi korkular maalesef şu anda bu haftaları yaşayan herkeste var inanıyorum ki miniğiniz sizinle umarım en kısa zamanda duyarsınız kalp atışını ❤️

Bugün o kadar zor gördü ki baya bulmak için uğraştı karından. Ben alttan baktırdım 2kez ilk gittim boş kese baya net boş yani sonra da ufak bir oluşum kalp atışı duyamadık gec döllenme dedi. Ben 10nisanda öğrendim kan testinde bugün daha yeni gördüm daha 6milim mis 1cm bile değil. Oyuzden hiç endişelenmeyin. Doktor endişe edecek bir durum olsa mutlaka soylerdi
Çok şükür sevindim sizin adınıza🙏🏻 Evet doktor olumsuz düşünmeyelim şuan için erken dedi

Şükür bebeği gördük kalp atışını gösterdi fakat henüz çok küçük çok yüksek enerji göndermem gerekiyor duymak için şu anda buna gerek yok diyip 11 hazirana randevu verdi inanın kafaya takmak hiç bir işe yaramıyor değer yükselecek mi kese görülecek mi acaba kese boş mudur kalp atışı duyabilecek miyim gibi korkular maalesef şu anda bu haftaları yaşayan herkeste var inanıyorum ki miniğiniz sizinle umarım en kısa zamanda duyarsınız kalp atışını ❤️
Çok sevindim sizin adınıza🥰 çok teşekkür ederim inşallah🙏🏻

Yolka benzer bi oluşum var dedi o konuda da emin konuşmadı ama hayırlısı hakkımızda Rabbim hepimizin bebeklerini korusun🙏🏻

Çok şükür sevindim sizin adınıza🙏🏻 Evet doktor olumsuz düşünmeyelim şuan için erken dedi
Amin inşallah yokl da var dediyse bir sıkıntı olmaz Allah'ın izniyle. Çok erkenmis zaten ben öğreneli 4 hafta oldu hala 6dayiz.

Çok teşekkür ederim bugün biraz üzüldüm ama iyi düşüneceğim tekrar gidene kadar bakalım🙏🏻
Hamile olduğunu unut. Benim 1.ci gebeligim de kese bebek olustu kalp atışı duyulmadi. 2.ci gebeligim de kese bebek kalp atışı var di kese bebegi boğdu. Kimyasal gebelik geçirdim. Sonra kızıma hamile kaldim o kadar olumsuzdum başıma gelmeyen kalmadi kanamam oldu 5 6 ay hastaneler de yattim. Suyum bitti kızım kuvezde kaldı 8 aylık doğdu. Şuan yine hamilemiyim bütün bu olumsuzluklara rağmen düşünmüyorum herşey Allahtan ömür verirse bizimledir. Ne kadar çabalasakta dusunsekte takdir ilahi o yüzden dert etmeyin lütfen gidene kadar unuttun hamile olduğunuzu

Hamile olduğunu unut. Benim 1.ci gebeligim de kese bebek olustu kalp atışı duyulmadi. 2.ci gebeligim de kese bebek kalp atışı var di kese bebegi boğdu. Kimyasal gebelik geçirdim. Sonra kızıma hamile kaldim o kadar olumsuzdum başıma gelmeyen kalmadi kanamam oldu 5 6 ay hastaneler de yattim. Suyum bitti kızım kuvezde kaldı 8 aylık doğdu. Şuan yine hamilemiyim bütün bu olumsuzluklara rağmen düşünmüyorum herşey Allahtan ömür verirse bizimledir. Ne kadar çabalasakta dusunsekte takdir ilahi o yüzden dert etmeyin lütfen gidene kadar unuttun hamile olduğunuzu
Çok haklısınız hayatta her şey bizim için ve her şey olacağına varıyor inşallah iyi olur diyelim beklemekten başka çare yok beklerken de düşünmemek en iyisi🙏🏻

Evet özellikle ilk haftalarda ayağımı basamiuordim öyle kuvvetli bir ağrı. Şuan da bacaklarıma sizi şeklinde iniyor ağrı. Kistim var tabi bir de yaşım..🤣 sürekli yatar pozisyondayim. Yatakta ayağimi halen düz uzatamiyorum yastık koyuyorum ancak öyle. Sizin var mı agriniz
Ya benim hic agrim yok.kimi kasiklarim agriyor kramp giriyor demis.ama yok bende.sadece goguslerim cok aciyor mide bulantisi ve uyku hali var.😐insallah normaldir yani...ne kistiniz var acaba bide sorulmaz ama yasiniz kac🙈Ben 31😁

Ya benim hic agrim yok.kimi kasiklarim agriyor kramp giriyor demis.ama yok bende.sadece goguslerim cok aciyor mide bulantisi ve uyku hali var.😐insallah normaldir yani...ne kistiniz var acaba bide sorulmaz ama yasiniz kac🙈Ben 31😁
Bence normal... hatta kasıklarınız ağrımadığı için şanslısınız bence çünkü doktorum bazen düşük belirtisi olabilir diye korkuttu beni. Uyku hali mide bulantısı göğüs hassasiyeti bence temel belirtiler yani bende sizde de herşey yolunda ☺️

36 dermoid kisti var. Sizde de belirti varmış ayrıca hiç belirti olmadan geçirenler varmış. Bence siz de o şanslı insanlardansiniz

X