2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Yaaa 😃ne kadar guzel.demekki geriden gelebiliyor sat a uymak zorunda degil...14 hazirana cok var sanki.ama demekki gayet saglikli ki sık sık kontrole cagirmiyor masallah😍
Evet birşey olursa haberim olsun dedi evet geç döllenme. Aslında geç döllenme nasıl oldu onu da anlamadım ovulasyon testi ne göre yapmıştık. Geç döllenme de imkansız denemedik bile çift çizgi gidince. Nasıl oldu anlamadım. İnşallah 14 inden önce gitmeye gerek kalmaz

Evet birşey olursa haberim olsun dedi evet geç döllenme. Aslında geç döllenme nasıl oldu onu da anlamadım ovulasyon testi ne göre yapmıştık. Geç döllenme de imkansız denemedik bile çift çizgi gidince. Nasıl oldu anlamadım. İnşallah 14 inden önce gitmeye gerek kalmaz
Insallah kalmaz😊bunun keyfini cikarin 1ay😁herhangi bir ilac kullaniyormusunuz peki?birdee hic karninizda agri kramp gibi belirtiniz var mi?

Kızlar bugün (6+2de) doktora gittik ama kalp atışını göremedik geç döllenme olabilir dedi doktor bayramdan sonraya çağırdı😔😔 bebeği de göremedik yolk saca benzer bi oluşum var sadece dedi şuan küçük dedi inşallah olumsuz bir durum olmaz 😔çok korkuyorum
Kızlar bugün (6+2de) doktora gittik ama kalp atışını göremedik geç döllenme olabilir dedi doktor bayramdan sonraya çağırdı😔😔 bebeği de göremedik yolk saca benzer bi oluşum var sadece dedi şuan küçük dedi inşallah olumsuz bir durum olmaz 😔çok korkuyorum
Değerin kaç canım beta hcg ??

Canım bakmadı doktor hiç ilk gitmemde 5+1de keseyi görmüştük çok küçüktü o zaman daha gerek duymadı baktırmaya 1 hafta sonra bugün gittik işte kese biraz daha net görüldü büyümüş ama içi boştu henüz kalp de duyulmadı
Ben 5+4te gittim.kese 5haftalik dedi.yani net bi kese yoktu.15gun sonra gel kalp atisina bakalim dedi.bebegi daha gormedim.bende ondan korkuyorum.yani karnimda hicbirsey hissetmiyorum.kalp atisini duysak rahatlayacagiz bir nebze😊insallah kotu hiccccc bir sey olmaz

Ben 5+4te gittim.kese 5haftalik dedi.yani net bi kese yoktu.15gun sonra gel kalp atisina bakalim dedi.bebegi daha gormedim.bende ondan korkuyorum.yani karnimda hicbirsey hissetmiyorum.kalp atisini duysak rahatlayacagiz bir nebze😊insallah kotu hiccccc bir sey olmaz
İnşallah olmaz canım 15gün sonra demesi iyi olmuş bak erken gidince de göremeyip strese giriliyo🤷🏻‍♀️

Insallah kalmaz😊bunun keyfini cikarin 1ay😁herhangi bir ilac kullaniyormusunuz peki?birdee hic karninizda agri kramp gibi belirtiniz var mi?
Evet özellikle ilk haftalarda ayağımı basamiuordim öyle kuvvetli bir ağrı. Şuan da bacaklarıma sizi şeklinde iniyor ağrı. Kistim var tabi bir de yaşım..🤣 sürekli yatar pozisyondayim. Yatakta ayağimi halen düz uzatamiyorum yastık koyuyorum ancak öyle. Sizin var mı agriniz

Evet canım işte o beyazlık yoktu sadece siyah boş bir keseydi bizi de o üzdü🙁
Ben o kadar çok şey okudum ki asla telaşlanmayın bazen daha geç bazen daha erken önemli olan vakti değil kişiye göre gebelik seyrine göre değişebiliyor siz hiç canınızı sıkmayın biliyorum sabretmek zor fakat sabırdan başka çaremiz yok, şu anda hiçbir şey hissetmemeniz de normal ben o kadar hamile değil gibiyim ki bugün kontrole giderken acaba boş gebelik mi diye korkarak gittim fakat mucize benimsetmiş inanıyorum ki sizde bayramdan sonra miniğin kalp atışlarını duyup ağlayacaksınız mutluluktan

İnşallah beni bebeği de görememek korkuttu😞
Doktor demiştir ama yokl oluşmuş diye yada oluşmamış der yani. Bende kese aşağıda mi dış gebelik mi kanama alanı var mı ya ne kaygı ne kaygı, sürekli kabus görüyordum. Bu hafta 3.gidisim ve sürekli geri gidiyor tarih geç döllenme diye çok şükür 6+5de duyduk. Endişelenmeniz normal yani hepimiz aynı dönemde aynı kaygıları yaşadık

Ben o kadar çok şey okudum ki asla telaşlanmayın bazen daha geç bazen daha erken önemli olan vakti değil kişiye göre gebelik seyrine göre değişebiliyor siz hiç canınızı sıkmayın biliyorum sabretmek zor fakat sabırdan başka çaremiz yok, şu anda hiçbir şey hissetmemeniz de normal ben o kadar hamile değil gibiyim ki bugün kontrole giderken acaba boş gebelik mi diye korkarak gittim fakat mucize benimsetmiş inanıyorum ki sizde bayramdan sonra miniğin kalp atışlarını duyup ağlayacaksınız mutluluktan
Aa canım sen de bugün gidecektin ne yaptın duyabildin mi? İnşallah bana da kısmet olur🙏🏻

Siz görebildiniz mi şuan
Bugün o kadar zor gördü ki baya bulmak için uğraştı karından. Ben alttan baktırdım 2kez ilk gittim boş kese baya net boş yani sonra da ufak bir oluşum kalp atışı duyamadık gec döllenme dedi. Ben 10nisanda öğrendim kan testinde bugün daha yeni gördüm daha 6milim mis 1cm bile değil. Oyuzden hiç endişelenmeyin. Doktor endişe edecek bir durum olsa mutlaka soylerdi

X