2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Evet ümmi subyana inanıyorum ben yeniden yaptirdim kızımda da tasidim

Benim de üç kaybim bir kimyasalın var sonra şükür kızım oldu ama ümmi supyan duası yaptirdim kızımda bunda da yaptirdim hayırlısı artik bende senin gibi tedirginim aslında kan pıhtılaşması çıktı bende hakkımız da hayırlısı olan inş kucaginiz dolucak ben de çok ağladım çok üzüldüm sizi anlıyorum Allah sabrını veriyor bir şekilde

Aa öyle mi bilmiyordum bunu sağ olun benim doktor hiç vajinal bakmıyor zaten
Benim çok ağrım var birde direk bastırınca üstten bakamadi oyuzden alttan hem rahat hemde net göründü. Cuma doktora gidicem tam 7+0 oluyorum artık aşağıdan bakamam haftyaa kendini alıştır üstten bkicam dedi

Ben 4 kez tüp bebek 2 aşılama yptırdım olmadı şifam hacamat ozon ve sülükten oldu tavsiye ederim denemenizi
Ben bu ozzon hariç ikiliyi migren de denemiştim artı bir de akapuntur ile. Fayda etmedi hiçbiri düzenli. Akapuntur a giderken insanlar hep hamile kalmak için geliyorum sütum olsun diye geliyorum diyordu

Ben 4 kez tüp bebek 2 aşılama yptırdım olmadı şifam hacamat ozon ve sülükten oldu tavsiye ederim denemeenizi
Ben bu ozzon hariç ikiliyi migren de denemiştim artı bir de akapuntur ile. Fayda etmedi hiçbiri düzenli. Akapuntur a giderken insanlar hep hamile kalmak için geliyorum sütum olsun diye geliyorum diyordu
Ozon da sülük te vajinal yapıldı gıda takviyeleriyle de desteklendi ben dpgal beslendim kilo verdim eşim sigarayı bıraktı inandık bizim şifamız buymuş çok şükür

Bende

Bende 7+2 de kalp atışını duydum bugün

Anladım canım doğrudur karından da net görülür zaten artık kalp atışını duydunuz mu daha önce?

Kizlar o yaralar zonaymis doktor bebege zarari olmaz korkma dedi krem verdi uc gun kullan dedi tekrar kadin dogum doktoruna gittim o da tahlillerin iyi idrar yoli enfeksiyonun yok dedi toksoplazma testini falan yaptirdinmi dedi yaptirdim dedim ama anlamadigim ozeldeki testte idrar yolu enfeksiyonu cikti burda cikmadi sacma degilmi neyse ya kotu dusunmeyecem ilaca da gerek kqlmadi sukur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…