2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar o yaralar zonaymis doktor bebege zarari olmaz korkma dedi krem verdi uc gun kullan dedi tekrar kadin dogum doktoruna gittim o da tahlillerin iyi idrar yoli enfeksiyonun yok dedi toksoplazma testini falan yaptirdinmi dedi yaptirdim dedim ama anlamadigim ozeldeki testte idrar yolu enfeksiyonu cikti burda cikmadi sacma degilmi neyse ya kotu dusunmeyecem ilaca da gerek kqlmadi sukur
Çok şükür canım bu enfeksiyon testlerini rubella toksoplazmayı vs ne zaman yaptırdın? Doktorun mu istedi sen mi istedin?

Size bebisi atayim 😊 Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsiz dusuk yapan arkadaslarda en kisa zamanda saglikli bi sekilde hamile kalsin insallah

Eklentiler

• 20210504_160505.jpg
    20210504_160505.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 50
Size bebisi atayim 😊 Rabbim isteyen herkese bu duyguyu yasatsiz dusuk yapan arkadaslarda en kisa zamanda saglikli bi sekilde hamile kalsin insallah

Arkadaşlar merhaba, kaçıncı haftada doktora gitmeye başladınız acaba? Ben 5.haftada sağlık ocağında kan testlerimi yaptırdım 6.haftanın sonlarında git dedi. Çok mu geç kalıyorum acaba?
Merhaba canım öncelikle sağ salim kucağına alırsın inşallah bebişini 🥰 ben 5+6 da keseyi 6+3 de bebişle kalp atışını duydum tabi çok net değildi yani çok geç değil aslında da keseyi görmedysen gidip gör bence daha sonra da inşallah kalp atışı için gidersin

Arkadaşlar merhaba, kaçıncı haftada doktora gitmeye başladınız acaba? Ben 5.haftada sağlık ocağında kan testlerimi yaptırdım 6.haftanın sonlarında git dedi. Çok mu geç kalıyorum acaba?
6 . Haftalarda giderseniz hem keseyi hem kalp atışını görürsünüz geç kalmazsınız. Folik asit kullanın ama

Keseyi görmesi önemli ben 4/un sonunda gittim keseyi gördü. Kese nin yeri çok önemli dış gebelik aşağıda olup olmayışı. Bence erkn gitmekte fayda var. Düşük riski falan Allah korusun varsa ilaç verir 6nin sonları çok geç gibi geldi bana

Kizlar o yaralar zonaymis doktor bebege zarari olmaz korkma dedi krem verdi uc gun kullan dedi tekrar kadin dogum doktoruna gittim o da tahlillerin iyi idrar yoli enfeksiyonun yok dedi toksoplazma testini falan yaptirdinmi dedi yaptirdim dedim ama anlamadigim ozeldeki testte idrar yolu enfeksiyonu cikti burda cikmadi sacma degilmi neyse ya kotu dusunmeyecem ilaca da gerek kqlmadi sukur
Çok geçmiş olsun. İdrar yolu enfeksiyonu kendiliğinden geçmiştir su falan çok içiyoruz ya. Şükür ki gerek kalmamış🥰

X