2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Iyi cok şükür büyümüş ☺ Kanama alanı vardi o da cok az kalmış. 12. Haftada çağırdı tekrar. Siz ne zaman gittiniz? Aynı gidiyoruz galiba
Pazartesi gittim en son eli ayağı oluşmuştu tabi minicik ama ayırt edebiliyorsun çok değişik birşey 17 mayıs da gideceğim canım 2li test için inşallah, çok şükür inşallah tamamen biter gider o kanama alanı da

Şu ikili üçlü testler niçin yapılıyor kızlar. Ben çevremde çok duymadım da bu testleri yaptıranları. smma T Tugceee_
Kuzum bu testlerde bebekte down sendromu gibi bi kaç sendroma bakılıyor. Ense kalınlığı filan ölçülüyor sorun çıkarsa gerekirse amniyosentez yapılıyor.. olasılık veriyor testler %100 şudur denmiyor.

Merhaba kızlar ilk defa belimde bir ağrı var aslında 1 haftadır vardı bugün daha da şiddetli ve adet günüm bugün ama olmadım. Bu sabah kaset test yaptım ama çıkmadı acaba bu bel ağrısı da işaret midir yaşayanlar yorum yapabilir mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…