2021 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Maşallah kuzuya sağlıcakla gelsin inşallah annesi

Oğlumda da 2018 yılı mayıs annelerini takip ediyordum.böyle gruplarda olmak çok güzel.önce sayı yavaş yavaş artıyor.sonra kız mı erkek mi soruları.sonra ikili üçlü tarama testleri.arada eşine akrabasına arkadaşına sinir olanların dertlerini dökmeleri.aylar ilerledikçe ben kaç kilo aldım bebişler kaç kilo oldu.ben çok kilo aldım bebiş niye kilo almiyor....bebişler büyüdükçe bebek malzemeleri neler ,hangisini almalı hangisi daha iyi araştırmaları.sekizinci ayla birlikte heyecanlı duygusal ve sonunu biran önce okumak istediğiniz doğum hikâyeleri ( o zaman ilk doğum 7,5 aylıkken olmuştu sanırım.çok şükür yaşamıştı) sonra ben ne zaman doğuracağım soruları.bitmedi ama doğumdan sonrası da ayrı güzel.gaz sancıların da kime ne iyi geldi.sütü artıran şeyler neler paylaşımları.kim nasıl emziriyor,benim ki emmiyor,niye uyumuyor....... Böyle uzayan bir hikaye.bebişler büyüdükçe girişler azalıyor
BÖYLE HEYECANLİ HİÇ BİTMESİNİ İSTEMEDİĞİNİZ BİR DİZİ GİBİYDİM

Yaa ne güzel anlatmışsınız bastan sona.

Hadi ins. Canim yarin benimde kontrolüm var birsey soracaktim ilk yaptığım beta sonucu 3200 sonra iki gün sonra kan verdim 4843 cikti sizce bir sorun var midir

Arkadaslar bu donemlerde yememiz veya yemememiz gereken balik turleri varmi?ben uskumru cok severim ama yarisi yenilir yarisi yenilmez yazmis arastirdim da.kafam karisti yaa

Merhaba arkadaşlar size birşey danışmak istiyorum. Sağlık ocağına gidip kan tahlili yaptırdım sonuçları alırken doktor sizde ikizlik durumu var mı dedi. Anneanne tarafımda var dedim. Muhtemelen ikiz olabilir dedi. Beta hcg m 11900. Sizin 5.haftadaki değerleriniz neydi? Gerçekten ikiz midir?

Merhaba canım, benimde beşinci haftanın ortalarında 10.000 civarındaydı ama tek bebek. Ama betahcg çok değişken herkeste başka belki seninki ikizdir hiç belli olmaz. Ultrasonda belli olur suan gitsen zatenBirlikte bekleyip görelim, inşallah kalbine göre verir rabbim.

Hakkımızda hayırlısı olsun tabii ama doktor öyle söyeyince bi an sevinsem mi üzülsem mi bilemedim sağlıkla sıhhatle kucağımıza alalım inşallah

Cok şükür kuzum. Sağlıkla ilerlesin inşallah

Benim ilk öğrendiğim zamanlar yedi binlerdeydi 4 hafta civarında ikizmis ama teki tutunamadı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…