2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ah şu kayınvalideler... Ucu nereye gidecek diye düşünmeden pat diye konuşurlar. Bir tanıdığımdan duymuştum 'Ağzından hayırlı bir söz çıkmayacaksa o zaman konuşma' diye keşke herkes uysa buna... Söylenecek şey faydadan çok zarar veriyorsa neden söylenirki?!..

Evt o yuzden annem ve kv cagirdim ikiside 2 ay bende kalacak dogumdan sonra kv bebek bakamaz ama en azindan ev isi yemek yardimci olur annemde bebegi yikar fln gende bir iki ay rahat ederim korkmam
2si gercekten ayni anda mi kalacak? Ve siz hic sorun yasamayacaginiz dusuncesinde misiniz?? Ben bir kez daha dusunun derim. Lohusalik baska hicbirseye benzemez en uzak laf soz bile sizi uzup aglama krizine sokabilir. Ve kayinvalideler o donemde haddinden fazla densiz olabiliyorlar en azından benim ki oyleydi.

Bende dünden beri internetten erkek bebek kıyafetlerine bakıp eski hevesime dönmek istiyorum kıyafetsiz kalmicak İnşaAllah

Oyüzden hamile olduğumu en son o öğrendi, hala cinsiyetinide söylemedim. Benim annemde kaynana bende görümceyim gelinimize karşi okadar dikkatliyizki aman kırmayalım diye.

yaa ben de test sonucumu sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberler alalım inşallahhhh
Insallah canim.biz seninle bir de hemen hemen ayniyiz sanirim gun olarak.12+4 tu bugun benim.ultrasonda biraz daha ilerde cikiyor.bir de doktor cuma gunu erkek dedi cinsiyeti icin ama yine de erken daha diye emin olamiyorum ben.

Insallah canim.biz seninle bir de hemen hemen ayniyiz sanirim gun olarak.12+4 tu bugun benim.ultrasonda biraz daha ilerde cikiyor.bir de doktor cuma gunu erkek dedi cinsiyeti icin ama yine de erken daha diye emin olamiyorum ben.
Cnm evet ben de 12+5im bugun 1 gun var aramizda :) erkek bebekte pek yanilma payi yok ama bir arkadasima 11.haftada erkek denmisti 14.haftada kiz oldugu anlasildi gene de kiyafet alma yani :)

Cnm evet ben de 12+5im bugun 1 gun var aramizda :) erkek bebekte pek yanilma payi yok ama bir arkadasima 11.haftada erkek denmisti 14.haftada kiz oldugu anlasildi gene de kiyafet alma yani :)
Evet bir guncuk varmis:). Bende oyle duymustum genelde erkek deyince pek yanilma olmuyormus diye.demekki olabiliyormus:))yok zaten cok erken daha alisveris icin. hic acelem yok.kesinlesince alirim insallah.bu kadar sabrettim beklerim. hayirli haberler guzel haberler al alim da haftaya ikimizde insallah.cinsiyet cok onemli degil su durumda.saglikli olsunlar yeter

Aynen cnm saglikli olduklari haberini alalim da en onemlisi o bence guzel haberler gelecek

Bende dünden beri internetten erkek bebek kıyafetlerine bakıp eski hevesime dönmek istiyorum kıyafetsiz kalmicak İnşaAllah
Erkekler için de gerçekten çok güzel kıyafetler var bir kere bence minyatür olmaları bile güzel olmaları için yeterli bir sebep Aldıklarım geldikçe deliriyorum el kadarrr heryerde indirim var hangi birini alacağımı şaşırdım her yerde sepetlerim dolu

Arkadaşlar ikili test sonucundan anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Henüz elime raporu almadım risk ihtimalini bilmiyorum fakat buradaki rakamlardan da bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız sevinirim

Eklentiler

• Screenshot_20210211_204617.jpg
    16,4 KB · Görüntüleme: 102
Ve o el kdr kiyafetler uzerlerine buyuk oluyor dusun yani o kdr miniciklerr

Down sendromu riski bu sonucta yazmiyor
Evet canım raporu gidip hastaneden alınca orda yazacak. Bu sadece nette çıkan sonuçlar. Hastane uzak 1 ay sonraki kontrolde alabilcm raporu o yüzden merak ettim sonucu birazda stres yaptım. Ense kalınlığı falan iyi cıktı kontrolde .

Canim benim kv dem cok iyi allah razi olsun benim hamileligim riskli oldugu icin hastaneye girdim ciktim tam 2 ay beni yatakta bakti ayni evde yasiyoruz ama girislerimiz farkli ben uste o asagida sirf yataktan kalkmayayim diye gelir camasirimi yikar katlar toplar evimi demizler yemegimi tatlimi tuzlumu alir bas ucuma getirir banyoda ayak dus almayayim diye sandale bile aldi her derdime kosuyoz zaten ben esimle akraba oldugumuz icin annesi benim bebekligimi bilir annemle ikisi cok iyi anlasiyor 1 aydir da annem bakiyor almanyaya geldim burda duzenimizi kurmak istiyoruz esimle suan annemde kaliyorum annem de ayni iligiyi gosteriyor pazartesi hastaneden ciktim sali aksamsi annem benle banyoyya girdi sacim benim cok uzun yoruluyorum cok yikarken annem geldi sacimi yikadi ciktiktan sonra taradi kuruttu ordu sağolsun allah annelerimizden razi olsun bugun onlar bana yarn ben onlara aynisi yapacagin gercekten herhalde benim gibi sansli yoktu altin gibi iki ayleye sahibim

Kizlar bu testin sonucu sizce nedir adete 2 gun kala ben var gibi hisetim 2 cizgi dagilmis

Eklentiler

• E93D6C4D-3192-45AE-916F-DAE883B81BF4.png
    394,9 KB · Görüntüleme: 102
Arkadaşlar herkese merhaba
Dün fetal dna testi sonuçlarımı aldım, çok şükür riskim yok. Bu arada cinsiyetini de öğrendim Hamile kaldığımı öğrendiğim an itibariyle hep kız hissediyordum ama ters köşe geldi sonuç. Doktorumda %60 kız gibi demişti, etrafımdakiler de hep kız hissettiler. Ama ikinci bir erkek evlat daha geliyor, sağlıklı ve hayırlısını dilemiştim. Böylesi kısmetmiş. Darısı sizlerin de başına, hep güzel haberler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…