2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
yaa ben de test sonucumu sabırsızlıkla bekliyorum güzel haberler alalım inşallahhhh

Hanımlar merhaba 2 Li tarama test sonucum çıkmış doktor her şey normal dedi aldım eve geldim ama incelediğimde burun kemiği ölçülmediği görünüyor ve gerçekten baktığını hatırlamıyorum. Kafasına göbeğine baş gövde mesafesine ense kalınlığına baktı ama burun demedi şimdi endişe ettim. Fikirlerinizi alabilir miyim benim ilk olduğu için tecrübem yok.

Eklentiler

• BF596177-6695-4804-9BF5-EB4B0A2FDC61.jpeg
    125,7 KB · Görüntüleme: 60

Amiin canım evladın kızı erkeği olmaz tabii Sağlıklı Hayırlı evlatlarımız olsun inşallah

Bende tek başima baktim ogluma. Zaten yapı gereği kimsenin işime karişmasını ve kulaktan dolma bilgi vermesini sevmem. Çünkü belli bir yaşın üzerindeki bazı insanlar kendini doktirdan bile bilgili sanıyorlar. Ben kimseyi dinlemedim ya internetteki doktor sitelerinden yada kendi doktorumyzdan bilgi aldik. lohusalıkta insanin tahammül sınırı minumuma iniyor. Kuzenimin annesiyle kayinvalidesi doğumda yardima gitmişlerdi kız sinir hastası olmuştu. Benim kayunvaliden hamileyken bana senin göğüslerin çok küçük cocuk emziremezsin demişti. Diğurana kadar ağlamistim bebeğim ac kalacak diye. Oglum 3 yasina kadar emdi.

Canım sen ailenle paylaştın mı hamile oldunuğunu

Anladım canım sevinmiştir onlarda

Evet çok sevindiler ama daha cok teleşlandilar. 1.5 yıl önce ciddi bir rahatsizlik geçirdiğimden doğumum biraz daha riskli olacak. O yüzden bana birsey olur diye korkuyorlar. Keske 2 ay daha söylemeseydim diye pisman oldum.

Ne guzel anlattin oyle benimkiler bide ikiz daha fazla korkuyom ama Allah kolaylik verir inshallah hersey gonlumuze gore olur da iyi bir anne olurum

tam olarak beni anlattin vallah okadar takintiliyim gece bile dusunmekten uyuyamiyorum, ama diger arkadaslarinda dedigi gibi kendiliginde geliyor annelik gucu herhalde ne kadar okusakda arastirsakta bebisleri kicagimiza alinca hersey kendiliginde olucak inshallah ben daha bebislere nasil okuma yazma ogreticegime bile dusunuyom

bende ayni durumdayim 4.5 yil sorna hamile kaldim okadar rahatima duskunumku korkuyorum ama hersey guze olucak diger arkadasda dedi zaten 7/24 google elimizin altinda

bende ayni durumdayim 4.5 yil sorna hamile kaldim okadar rahatima duskunumku korkuyorum ama hersey guze olucak diger arkadasda dedi zaten 7/24 google elimizin altinda
Aynen benimde oyle ilk bebek insallah ya ona yemezsem ya uykumda duyamazsam diye odum kopuyor ya ona iyi bir anne olamazsam bakimini falan dusunuyorum korkuyorum acikcasi simdiden endiselenmeye basladim

Yalnız değilmişim iyi bari Tabiki de annelik içgüdüsü gelir zamanlada alışırız ama böyle deyipte birşeyler yapmadan beklemek bana göre değil doğunca nasıl olsa bakcaz bir şekilde deyip rahat olamıyorum ben Ben de bedelli askerlik yaptırdım üniversiteden mezun ettim gelin bile buldum hahahahaŞaka bir yana herşey herkesin gönlüne göre olsun inşallah

Ben de aynı kaygılardayim mesela daha doğmadı emzirmeden ek gıdaya nası geçilir bebeğe ne yedirilir 6 aya kadar hangi oyun 1 yaşta hangi oyun atıyorum işte kelimeler renkler nası öğreteceğim, kıyafet, bakım, aklınıza gelebilcek her şey ile alakalı endişeliyim. Benim anksiyetem de var her şey kontrol altında olsun isterim ama hiç bilmediğim konular hiç bilmedigim bir dünya bana kaygı veriyor Bazen canım yemek yapmak bile istemez dışarıdan söylerim vs ya da tüm gün yattığım olur üşengeçlikten anne olunca da böyle mi olucam böyle olursam bebek ne yapar vs gereksiz kaygılarım var. İnşallah süreç içinde ögreniliyordur.

Benim kayinvalide neler neler dedi lohusayken yaptiklarini soylediklerini bir omur boyu unutmam herseyi kendileri biliyor Allah akil fikir versin ne diyim

bencr ilk 2/3 ay cok zorlaniriz sorna kendiliginden gelisir hersey alisiriz bizde inshallah
Evt o yuzden annem ve kv cagirdim ikiside 2 ay bende kalacak dogumdan sonra kv bebek bakamaz ama en azindan ev isi yemek yardimci olur annemde bebegi yikar fln gende bir iki ay rahat ederim korkmam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…