2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet canım raporu gidip hastaneden alınca orda yazacak. Bu sadece nette çıkan sonuçlar. Hastane uzak 1 ay sonraki kontrolde alabilcm raporu o yüzden merak ettim sonucu birazda stres yaptım. Ense kalınlığı falan iyi cıktı kontrolde .
canım ölçümler iyi ise içini ferah tut.
benim de degerlerim sana yakın yarın grafigini alıcaz inşallah. bende üni de yaptırdm eşim alacak grafiği yarın.
cinsiyet tahminşnde bulundular mı sana ?

canım ölçümler iyi ise içini ferah tut.
benim de degerlerim sana yakın yarın grafigini alıcaz inşallah. bende üni de yaptırdm eşim alacak grafiği yarın.
cinsiyet tahminşnde bulundular mı sana ?
Ölçümler iyi cıktı canım. Ama niyeyse aşırı bir stres yaptım. Grafiği alınca bana söyler misjn sonucunu. Bana doktor büyük ihtimal kız dedi sende tahminde bulundular mi

Ölçümler iyi cıktı canım. Ama niyeyse aşırı bir stres yaptım. Grafiği alınca bana söyler misjn sonucunu. Bana doktor büyük ihtimal kız dedi sende tahminde bulundular mi
yok canım 12+2 de gitmiştim ben ikili ile kana ölçüme . yarın inş hersey yılunda olurda paylaşırım kuzum. ense ile burun iyiyse bu ikili birwz oran veriyormuş sadece.
bana cinsşyet söylemedi yanıltır dedi ama bence kız diyecekti . erkek olsa gözükürdü pipi diye düşünüyorum.
🙏🙏kısmetse cumartesi kontrolüm var özelde bence hersey yolunda giderse orda ögrenecek gibiyim cinsiyeti 👼🏻

İyi akşamlar kızlar. Bugün fetal dna test sonuçları geldi. Allaha şükürler olsun güzel. Bizim cinsiyeti söylemediler ama doktorunuza söyleriz dediler bakalım iki hafta sonra randevum var. Allah hepimize rahat ve huzurlu hamilelik dönemi bebişlerimize de sağlık nasip etsin. Hamileliğin her anı bir telaş merak tedirginlikmiş biri bitiyor biri başlıyor. Allah yardımcımız olsun🥰

Arkadaşlar ikili test sonucundan anlayan varsa yardımcı olabilir mi? Henüz elime raporu almadım risk ihtimalini bilmiyorum fakat buradaki rakamlardan da bir sonuca varamadım. Yardımcı olursanız sevinirim 🧡
Merhaba. Bu sonuçlar genel anlamda çok birşey ifade etmiyor maalesef. Ense kalınlığı, anne yaşı gibi değerler girilerek yapılan hesaplama asıl sonuç oluyor. O da hastaneden veriliyor sanırım. Bu arada aynı haftadayız. 😊

Evet çok sevindiler ama daha cok teleşlandilar. 1.5 yıl önce ciddi bir rahatsizlik geçirdiğimden doğumum biraz daha riskli olacak. O yüzden bana birsey olur diye korkuyorlar. Keske 2 ay daha söylemeseydim diye pisman oldum.
Hiç korkma allahın izniyle o bebek sağlıkcakla doğacak canım 🥰

Merhaba ankarada olup şehir hastanesine giden varmı önceden 0-14 haftaya bakan doktora gidiyordum şimdi 16. Haftaya girdim hangi doktora gitmem lazım önerebileceğiniz doktor var mı

Arkadaşlar herkese merhaba 🤗
Dün fetal dna testi sonuçlarımı aldım, çok şükür riskim yok. Bu arada cinsiyetini de öğrendim🤣 Hamile kaldığımı öğrendiğim an itibariyle hep kız hissediyordum ama ters köşe geldi sonuç. Doktorumda %60 kız gibi demişti, etrafımdakiler de hep kız hissettiler. Ama ikinci bir erkek evlat daha geliyor, sağlıklı ve hayırlısını dilemiştim. Böylesi kısmetmiş. Darısı sizlerin de başına, hep güzel haberler olsun. 🙏🏼
Gözün aydın canım.Amin darısı hepimizin başına.sağlıkla gelsin oğluşun da.

Günaydın kızlar 15+5 oldum ama sabah mıde bulantılarım halsızlıgım be arada bas donmem basladı buaralar benım gıbı olan var mı oh bıttı dedık yıne en bastayım sankı
Cnm senin gebeligin baya da ilerlemis 16.haftada hersey biter diyorlar ama ne bileyim bende de kusmanin kesilmesi dışında cok fark yok hala yemekler cok tiksindirici gorunuyor. gerci benim daha 16.haftaya da 3 hafta var. Acaba tansiyonun mu dusuyor bas donmesi halsizlik ondan kaynakli olabilir

Günaydın kızlar 15+5 oldum ama sabah mıde bulantılarım halsızlıgım be arada bas donmem basladı buaralar benım gıbı olan var mı oh bıttı dedık yıne en bastayım sankı
Bende 15+2 yim tam 14 haftam bittiğinde bulantılarımda bitti. Bazı kokular görseller hala midemi altüst ediyor ama genel anlamda daha iyiyim. Tansiyon düşüklüğünden halsizliğim ve bas dönmem oluyor ara ara seninkinde belki tansiyondan takip ediyormusun

Cnm senin gebeligin baya da ilerlemis 16.haftada hersey biter diyorlar ama ne bileyim bende de kusmanin kesilmesi dışında cok fark yok hala yemekler cok tiksindirici gorunuyor. gerci benim daha 16.haftaya da 3 hafta var. Acaba tansiyonun mu dusuyor bas donmesi halsizlik ondan kaynakli olabilir
Bıranda basladı bende anlamdm canım tansyon takıbı yapım en ıyısı ben yoksa herseyı yıyordum koku hassasıyetım gıtmişti

Bende 15+2 yim tam 14 haftam bittiğinde bulantılarımda bitti. Bazı kokular görseller hala midemi altüst ediyor ama genel anlamda daha iyiyim. Tansiyon düşüklüğünden halsizliğim ve bas dönmem oluyor ara ara seninkinde belki tansiyondan takip ediyormusun
Bırara edıyrdum bas agrım olunca ama uzun zamndr bakmıyrö takıbe baslym bugün bakım

Hanimlar merhaba.Doktorunuz hangi vitaminleri versi size acaba? Bana Decavit, Ferrum, Efermag, Zentius, ve Pedia D vitamini verdi. Ilave olarak progestan aliyorum. Bu vitaminler cok degil mi? Zarari olur mu acaba?

Hanimlar merhaba.Doktorunuz hangi vitaminleri versi size acaba? Bana Decavit, Ferrum, Efermag, Zentius, ve Pedia D vitamini verdi. Ilave olarak progestan aliyorum. Bu vitaminler cok degil mi? Zarari olur mu acaba?
Bende ocean mummy, d vitamini ve ferrum kullanıyorum . Progestan da 1 tane kullanıyorum fitil olarak. Size neden o kadar çok verdiler değerleriniz mi düşük ? Birde kaç haftalık oldunuz ?

Merhaba bana sadece regenesis max verdi, omegalı multivitamin.... Size belki ayrı ayrı vermiştir diyeceğim ama Decavit de oldukça kapsamlı bir multivitamin. Kan değerlerinize bakıldı mı, özellikle D vitamininizde belki düşüklük vardır, ona yüklenmiş gibi...

X