2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Size cok katılıyorum ben ilk dogumumu 38 yasinda yaptım cok sukur en ufak bir sorunla bile karsilasmadim hep cok mutlu ciktim muayenehaneden ve iki gebeligimde de hic problem yasamadan hemen hamile kaldim. Su anda da 42 yasindayim su ana kdr bir problem yok bundan sonra da olmaz diye umut ediyorum. Ayrica bende prolaktin yuksekligi de var bilenler vardir bu durum gebelik olmasini engelleyebiliyor hatta bekarken dr rahmetli anneme cocuk sahibi olma konusunda sıkınti yasayabilir dediginde annem çok uzulmus gunlerce aglamisti. Diyecegim o ki nasipte varsa bir sekilde oluyor. hepimiz bebeklerimizi sag salim dunyaya getirelim ınsallahh

Kızlar ben elimi koydum karnıma göbek deliğimin 3-4 parmak altında damar atması gibi bişey hissettim bebiş mi ki ilk gebeliği olmayanlar, sevgili değerli annelerim nasıl anlaşılır tarif edebilir misiniz neye benziyor o his bağırsaklarımdan mı geliyor acaba göğüs hassasiyetim azaldı habire oğluştan işaret bekliyorum orda mı diye Allahım akıl fikir versin bana

Cnm damar atmasi seklinde oluyor ama dokununca filan degildi benim. sirt ustu uzaninca hissedebilirsin benim oyle olmustu

Bir saat çok uzun değilimi. Bi zararı olurmu bebeğe. Gerçekten endişe hiç bitmiyor biraz nefes aldım bugün sonuçtan sonra şimdide detaylı ultrasonu bekleyeceğim. Annelik ne kadar zormuş
Ya bızden once cok hamıle ınsan vardı onların bebeklerıne bırsey olmamıs bızede olmaz ben onuda dusunup stres yapamcm enzdn uzun sure bebışimş gorcm diye teselli edıyorım kendımı

Cnm damar atmasi seklinde oluyor ama dokununca filan degildi benim. sirt ustu uzaninca hissedebilirsin benim oyle olmustu
Ben yatıpta deneyeyim bir konsantre olupKarnımın kocaman olduğunu görsem of gelcek mi o günler valla geçmiyor sanki hiç, şöyle tepiklese beni uyutmasa

Canım diş ağrısı yüzünden acillik olmuş popodan iğne bile kesmemiş biri olarak, yaptirmayı kesinlikle düşünüyorum zaten. Sadece 20li haftaları bi görüp öyle yaptirmak istiyorum şimdilik idare edebilirsem. İçimden bi ses öyle diyor bakalım inş ağrımaz Güzel dileklerine cok teşekkür ederim

Arkadaslar anti toxoplazma igm 0.20 yaziyor tahlilimde ne demek bilen var mi negatif mi pozitif mi?
İgm aktif olarak hastalık var mı ona bakıyor. Değer aralığı 1den kücük ise negatifsin. Aktif olarak hasta degilsin, ama dikkatli ol. Sebzeleri vs iyi yıkamadan yeme etini vb iyi pişmiş ye

Ben yatıpta deneyeyim bir konsantre olupKarnımın kocaman olduğunu görsem of gelcek mi o günler valla geçmiyor sanki hiç, şöyle tepiklese beni uyutmasa
Cok az kaldi cnm yalniz o zmn da arada hareket etmezse endise ediyor insan hep bir endise hali yani yanlis hatirlamiyorsam son haftalarda bebiskolar cok uyuyorlardi ben bi gun hareket etmeyince butun gece uyuyamamistim annelik tam bir cilginlik hali yani

Tmm canım inşallah iyi olacak

İgm aktif olarak hastalık var mı ona bakıyor. Değer aralığı 1den kücük ise negatifsin. Aktif olarak hasta degilsin, ama dikkatli ol. Sebzeleri vs iyi yıkamadan yeme etini vb iyi pişmiş ye
Anladim. Rubella vs 0.20 cikmis ve igg lerde oyle. Ama sadece anti cmv igg 29.66 cikmis. Bu hangi hastalik peki?

Anladim. Rubella vs 0.20 cikmis ve igg lerde oyle. Ama sadece anti cmv igg 29.66 cikmis. Bu hangi hastalik peki?
Bir çeşit virüs sanırım çoğu insan geçirip bağışıklık kazanıyormuş. Igg pozitiflere takılma geçirmiş bağısıklık kazanmışsındır igm pozitifler önemlidir. Doktorunuz ayrıntısını verir

Bendede nefes darligi oluyor. Benim plesanta aşagidaymis kanamam oldu.

Off hep bir telaş endişe modu sonu güzel olsunda napalım çılgın çılgın gezeriz Ben hala inanamıyorum içimde bir can taşıdığıma düşününce ne ilginç birşey elimin altında şuanda oğluş var mucize

Benim de ilk hamileliğim ama sabah uyandığımda elimi karnıma koydum bende öyle hissettim sanki kalbiymiş gibi ilk de olsa hissedilebilir mi ki
Sahsen benim fikrim dokununca bu haftalarda hissedilmez cunku asiri minikler mumkun gelmiyor bana yani ben de biseyler hisseder gibi oluyordum dra söyledim oyle birsey bu haftalarda olamaz dedi

Ben Allah ne verdiyse yiyorum, o an aklıma ne geliyosa. Oy başıma gelenler. Gideyim de kaşar peyniri yiyeyim.

Canim sebze brokoli,borulce salatasi, normal yesil salata seklinde tuketiyorum obir turlu sebze yemegini goresim yok halbuki difrize koymustum yazdan barbunya ,fasulye,bezelye,bamya...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…