2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Ben de ben de 34 bedendim 36ya zor girdim bel sıktı kalçam ve göbeğim çıktı belim inceydi çok baya kalınlaştı seviniyorum şişsin karnım ama abartmadan benim de iç karnım dar demek ki karnım epey var

Yok yok kuzenimden bilirim doktoru hatta cinsiyetini gostermiyor diye bi cikolata ye oyle gel demisti ona

Kiyafet olarak kendi bedeninizi alin hamile kiyafetleri baya buyuk oluyor. Ben taytla cok rahat etmistim hamile tayti da degildi normal dusuk bel taytti göbeğimin altinda bitiyordu.

Kızlar biraz moralim bozuk abimin eşi patolojiden parça verdi kanser olma ihtimali var bebeği var nolur bilen varsa Yasin okur musunuz 41 Yasin topluyoruz ilk size demek istedim biz hamilelerin duası kabul olur diye
Geçmiş olsun canım inşallah atlatır sağ salim ben okuyayım bir tane yarın ismini söylersen onun niyetine okuyayım

Kiyafet olarak kendi bedeninizi alin hamile kiyafetleri baya buyuk oluyor. Ben taytla cok rahat etmistim hamile tayti da degildi normal dusuk bel taytti göbeğimin altinda bitiyordu.
Ben de şimdilik normal yüksel bel tayt giyiyorum ama sanki sıkıyormuş gibi oluyor Eşim sürekli kızıyor çocuk rahat büyüyemiyor diye bende herşeyden nem alır oldum yüksek bel iç çamaşırı bile aldım kasıklara baskı yapmasın diye

bu düşük riskini neye göre söylüyorlar anlamış degilim. kanama olunca hemen düşük riski . yani sebebi ne ?
Yani su rahimde herhangi bir terinde kanama basladiysa bebegin oldugu bolume yani keseye kadar sokulme ihtimali var bu da dusimuk riski demek...her kanama risktir o yuzden ....

Yok yok kuzenimden bilirim doktoru hatta cinsiyetini gostermiyor diye bi cikolata ye oyle gel demisti ona
bende kactir gidiyom bebisler hareketli baya , gecen cikolatayo duydum gitmeden cikolata yedim bebekler hic ama hic hareket etmedi bu sabah acilden yone gidince baya hareketliydi. benimkilere cikolata iyi gelmiyo galibap

Ayni sey bende de vardi. Kabizlik yasiyordum. Progestana basladigimdan beri normale dondu. Kasik agrisi da bu haftalarda tekrar baslarmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…