2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar bu arada ben 14 haftaya girdim yani sayılır yani cumadan itibaren 14e giriyorum Allahin izni ile ama karnim hic ckmadi ya 😂 bir an once ciksin istiyorum😊internette goruyorum 12 de falan cikan var.. sizin cikti mi ? Ne durumdasnz 😊

Kizlar bu arada ben 14 haftaya girdim yani sayılır yani cumadan itibaren 14e giriyorum Allahin izni ile ama karnim hic ckmadi ya 😂 bir an once ciksin istiyorum😊internette goruyorum 12 de falan cikan var.. sizin cikti mi ? Ne durumdasnz 😊
benim karnim 2 hafta önce belli olmaya basladi ama ben zaten kiloluydum, gerci cok göbekli degildim ama ...
zayif bayanlarda daha gec cikiyor diye biliyorum , merak etme yakinda cikar göbegin :=)

Kızlar ya tuvalette ıkınmak bebeğe zarar veriyor diye okudum olabilir mi? Doktoru böyle bişey diyen var mı? iki gündür çok fazla ıkındım tuvalette. Bilmiyordum. Sizce bebeğe zarar vermiş midir 2.aydayız. Çok korktum bilgisi olan lütfen yardımcı olsun çok rica ediyorum
benim bilgim yok ama bende ayni seyi merak etmistim..ama bence birsey olmaz, bebek rahimde yeterince korunuyordur...

Hayirli olsun insallah saglikla alin kollariniza...ben de 10 haftalikim ve ben de sabirsizlaniyorum ama ilk gebeligi olanlarin karni gec cikarmis...saglikla dogsunlar da🤲

Ben 13+3üm bugün karnım hafiften merhaba diyor ama benim ikiz. Şimdiden fark oluşturur mu bilmiyorum.
Anatomiyle alakalı biraz da iç karin genişliği rahmin aşağıda olması falan geç çıkmasına sebep olabiliyormuş

Benim 14 haftaya girdim karnım belirdi hafiften bende karnım Ge c çıksın istiyorum ya ben çok zayıfım ya karnım erken çıkarmış iç karın dar oluyo derler

Ultrasin once anne adayi cikolata yerse ,ultrasonda bebek baya hareket ediyormus
Ben de tam tersini duydum tatlı bi şeyler yiyip gidilirse çikolata muz hiç fark etmez çocuk hareketleri yavaşlıyormuş anne kanında şeker arttığı için bu yüzden cinsiyet görülmesi isteniyorsa çocuk dursun da görülsün hareket etmesin diye doktorlar tatlı bi şeyler ye öyle gel diyor Çocuk hareket etmesin de bakılsın diye

Ben kilolu olduğum için zaten kendimde hiçbir fark göremiyorum🤣 genelde zayıf olanların daha çabuk belli oluyor diye biliyorum ama iç karın faktörü de var tabi.

Ben kilolu olduğum için zaten kendimde hiçbir fark göremiyorum🤣 genelde zayıf olanların daha çabuk belli oluyor diye biliyorum ama iç karın faktörü de var tabi.
Valla bende 70 kilo ile hamile kaldim 😂😂hic farkinda dglm yani normalde de oyle gobek oldugu icin ama bu bebek diyemiyorum cnku resmen göbek ahagaga😂😂
14 hafta suan.. resmen 2.5kilo almisim saka gbi bebek istiyor ben diyemiyorum 😂 doktor her seferinde esimin yaninda diyor suan bebek dgl sen yiyosun braz yavas gdelim diye 😑😑 ocagima incir agaci dikecek 😂😂

X