2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
kahverengi gibi ama lekelenmeden fazla kanamadan daha az gibi , saat 1 doktor cevap yazmaz develt hastanesine gitsem bisey bilmezler
Durmanız hata.
Koşun.
Kahverengi leke hayra alamet değil.
Temiz kan kırmızı bir pecete kadar gelip durmus olsa normal derdim fakat lekelenme sonucu gittigimde bebegimi 3 gafta önce kaybettiğimi öğrendim.

Canim ben progestan kullanmadım ama kabızlık bende de oldu dediğin gibi azaldı ama ben onu daha fazla hareket etmeme baglamıştım. Ara ara hala oluyor. Cok sıkıntıda hissedersem balli ılık su içiyorum, bende ise yarıyor. Her sey yolundadır merak etme bence ilk 3 ay 2. 3 aydan zorlu ondan böyle oluyor . Kasigima gelince ben dokunamıyorum korkumdan

Durmanız hata.
Koşun.
Temiz kan kırmızı bir pecete kadar gelip durmus olsa normal derdim fakat lekelenme sonucu gittigimde bebegimi 3 gafta önce kaybettiğimi öğrendim.
ikiz gebelikte ilk aylarda gorulebilir diye yaziyo , gitmek istiyorum ama hastene hix bisey yapmiyqcak su an onuda biliyom . peceteyle sildikce kahve rengi ama agri sizi yok

ayniyim ben de dun kasik ve bel agrisi cektim tum aksam regl agrisi gibiydi ama sabah biseyim kalmadi...korktum ya bunu da kaybettiysem diye dr ye yazdim...o da normal dedi...ama icim icimi yiyiyo gidip gelip ayna karsisinda memelerimi acip bakip renk degistimi?damarlari var mi?dolgun gozukuyor mu diye...Rabbim yardim etsin bize ....biz de usterdik cok rahat olmayi ama 3 kuretajdan sonra saglikla bir cocugum olacak mi korkusu sanirim normal...Akil sagligimiz da dahil sag salim Saglikla alalim kollarimiza insallah

ikiz gebelikte ilk aylarda gorulebilir diye yaziyo , gitmek istiyorum ama hastene hix bisey yapmiyqcak su an onuda biliyom . peceteyle sildikce kahve rengi ama agri sizi yok
Ağrı sızı olmaz zaten bebekler çok küçük çünkü. Benimde hiç yoktu o kahverengi leke iki gün sonra kana dönüştü Ve kalbi durmustu. Bilemiyorum çok rahatsınız sanki, yerinizde olsam kalp atışlarını duymak için bile giderdim. Kotusunden korusun rabbim. Geçmiş olsun.

Durmanız hata.
Koşun.

Durmanız hata.
Koşun.
Ya siz ne kadar acımazsız yorum yapıyorsunuz, ortalığı velveleye vermenin bir anlami yok lutfen, herkes hassas. Kahverengi leke onceden olan bir kanamayi isaret eder ve kanamanin nereden kaynaklandigi cok onemli. Daha bugun aynisini yasayan bir arkadasim oldu bebek gayet saglikli ve kanama keseye uzak bir alanda olusmus. Tabiki doktora gitsin arkadas ama böyle de söylenmez ki

kizlar cok acil!! 13 haftaya girdim bugun lekelenme var baya nornalmi yasadinizmi acile giddimmi bilemedim
Panik yapmayın lütfen sakince devlet hastanesine gidin, nobetci kadin dogumcu cagirirlar bakilir insallah onemli bisey cikmayacak. En azindan bir igne yaparlar kanamayi onlemek icin. Gecmis olsun haberdar edin bizi.

Ayy sorma sorma ayniyiz benim de bir kimyasal, bir dusuk var, bir tutmayan asilama var kafayi yedik napalim Allah beterinden korusun, saglikla aliriz insallah kucagimiza yavrularimizi

kizlar cok acil!! 13 haftaya girdim bugun lekelenme var baya nornalmi yasadinizmi acile giddimmi bilemedim
Canım gitsen iyi olur benim de kahve lekelenme ile başladı birkaç gün sonra çok az kırmızı kana dönmüştü proluton iğne vuruldum düşük önleyici şimdi iyiyiz şükür ben de çok oldu leke korkma ama git yine de önlemini al iğne belki sana da yaparlar çok geçmiş olsun

Ayy sorma sorma ayniyiz benim de bir kimyasal, bir dusuk var, bir tutmayan asilama var kafayi yedik napalim Allah beterinden korusun, saglikla aliriz insallah kucagimiza yavrularimizi
bu konuda yalniz olmamak da bi nebze rahatlatiyo insani....dun aksam tum forumu gezdim ,sayfayi surekli yeniledim acaba birileri brnim gbi kasik bel agrisi yasadi mi diye..Allah razi olsun bi kac arkadas yazmisti cevap ve ben oyle uyuyabildim...burda birbirimize iyi geldigimize eminim.... zorlu yollar elbet gecer Rabbim sonunu guzel kilsin yeterki

Kızlar benım de bugun kasıklarım da ağrım Vajinam da batma sızlama gibi Bşey var ne yapsam acaba doktora haber versem mi normal midir

Kızlar benım de bugun kasıklarım da ağrım Vajinam da batma sızlama gibi Bşey var ne yapsam acaba doktora haber versem mi normal midir
Dun aksam sabaha kadar kasik ve bel agrisi cektim ve resmen regl sancilarimin aynisiydi...sabah gecti tabi gun icinde de hafif agri arada oldu ..doktoruma yazdim ...o da rahim buyuyo bu tarz agrilar normal dedi

Dun aksam sabaha kadar kasik ve bel agrisi cektim ve resmen regl sancilarimin aynisiydi...sabah gecti tabi gun icinde de hafif agri arada oldu ..doktoruma yazdim ...o da rahim buyuyo bu tarz agrilar normal dedi
Anladım canım Vajinam daki daha çok rahatsız ediyor nedense

Korkma canim kahverengi leke okadards riski yok pembe ve kirmizi oldumu cok tehlikeli yani doktorum öyle demisdi benimde asiri kanamam oldu ve durdu kahve gelmeye basladi buda kanamanin durdugu anlamina geliyormus. Tabiki icin rahat etsin die git bebegi gör

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…