2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Benim sorumu kimse görmedi dün çok yoğun beyaz sarı akıntı geldi çok gelince korktum bu gün baktım yok üşütmekten olabilir mi
Değişen hormonlar dan kaynaklı, tamamen hamilelikten. Ben son bir aydır bu durumdayım,bazi günler iki kez çamaşır değiştiriyorum kaşıntı yada daha ciddi birsey vs olmadığı sürece sorun yok akıntı olması bu sürecin sonucu ( hatta yakın bir arkadaşım hamileyken sürekli ıslağim derdi) şimdi anlıyorum onuAyakları sıcak tutuyorum hep, üşütmemeye dikkat edin mutlaka

Benim sorumu kimse görmedi dün çok yoğun beyaz sarı akıntı geldi çok gelince korktum bu gün baktım yok üşütmekten olabilir mi

Canım bendede oluyor acık sarimsi koyu kıvamli ama kokusuz. Su tüketimine dikkat et ayaklarini üşütme. Benim bildigim rengi koyulasinca ve kokulu olunca enfeksiyon oluyormus.

Canım ben de geçirmişim yani bağışıklığım var. Bu bir daha geçirmeyeceğimiz anlamına mı geliyor. Ben en çok toksoplazmadan korkuyorum Annemin 2 ölüm 2 düşüğü var toksoplazmadan.
Merhaba bildigim kadarıyla bir kere geçiriyorsun. Ama yine de dikkat etmekte fayda var. Korkma ben de ilk öğrendigimde cok korktum ama korkunun ecele faydası yok malesef :)

aa süpermiş :) sonuçlarının temiz çıkmasını da çok sevindim.

Ben de vermeyi düşünüyorum bacım emzik de vercem biberon da. Biz emzikle büyüdük ne oldu

Kesinlikle ben de aynı şeyi düşünüyorum. Kızımda görümceler emzik verdirmediler , diş yapısı bozulur diye. (İkisi de ebeydi ) Kızım parmaklarını emmeye başladı sonrasında. Asla bıraktıramadım. 4 yaşına kadar eli hep ağzındaydı. Görümcelerim doğum yaptı ve bilin ne oldu hemen emziği verdiler bebeklerine
bunda direkt vericem emziği. Aldım bile şimdiden

Kızlar sırtımda dayanılmaz hir ağrı var ciğerlerimi mi üşüttüm acaba? Röntgen de çekilmez ilaç da kullanamam. Ne yapmamı önerirsiniz nasıl rahatlarım?

Kızlar sırtımda dayanılmaz hir ağrı var ciğerlerimi mi üşüttüm acaba? Röntgen de çekilmez ilaç da kullanamam. Ne yapmamı önerirsiniz nasıl rahatlarım?
Tam kürek kemiklerinin altına gelecek şekilde 7-8 cm olacak gibi bir şeyi katla çok yumuşak olmamalı yada bir kitapta olabilir üzerine bir havlu koy,kürek kemiklerinin altına yerleştir(sütyenin sırt kısmı gibide düşünebilirsin).sırt üstü uzan 3-5 dk arasında kal. Bu sırt kaslarının gevşemesine yardımcı olur.Eğer pek bir faydası olmazsa koyduğun yüksekliği biraz daha artırarak dene. Hergün yaparsan daha faydalı olur.

Ben de oğlumda emzik konusunu pek önemsememiştim ama sonra ben emzik oldum. Katılıyorum ilk emzik almak lazım.

Kalori programı hangisi? Nasıl yüklediniz. Ben de kalori takibi yapsam iyi olacak. Zaten kilom fazla önceki hamilelikte 15 kg almıştım. İnşallah bu sefer o kadar çok almam. Gerçi o zaman yatarak geçirdim hamileliği mecburen.

Kızımda doğum fotoğrafçısı ağzına emziği koymuş bile ben odama gelmeden ama tutmadı kızım hiç durmazdı, her gelen bi emzik alıp getirirdi belki bunu tutar diye yok damaklı yok kaucuk tutmadi kızım emzik ben oldum dediğin gibi

Canım bendede oluyor acık sarimsi koyu kıvamli ama kokusuz. Su tüketimine dikkat et ayaklarini üşütme. Benim bildigim rengi koyulasinca ve kokulu olunca enfeksiyon oluyormus.
Canım tebrik ederim mucizen gelmiş Sağlıcakla kucağına al inşallah cinsiyeti belli oldu mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…