2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Evet canım gıttım bebek de sorun yok cok sukur yatıyordu oyle Oncekı kurtjdan dolayı amnıyotık bant olusmus dogumda halledrz bunu dedı ama her gıttımde bırsey dıyor ınsanın ıcı rahat etmıyor ya

Çok sevindim canım. Bende aynıyım sevinmeye mutlu olmaya korkuyorum inanki. İnşallah geçecek bu günler

Anlıyorm canım da gelecek kimsem yok herkesin öncelikleri var idare edebilirim inşallah

Cook soguktu cok hic cikma canim.Hic ayrılmadım resmen yapıştım koluna . ohh 2 saat temizlik de cok guzel egzersiz keske bende yapabilsem ondan
1 haftadır erteledim üşendim ama sonunda yaptım Çok üşeniyorum ya her şeye aman kuzum dikkat et soğuklarda bir de üşütme sakın iyi bak kendine de bebişine de

Kesinlikle katılıyorum canim .Çevremdeki tecrübeliler de tam olarak böyle söylüyor. 3 aydan sonrası insallah hepimiz için daha rahat gececek. Kaan hocayı da izlemeye devam aşırı faydalı bilgileri

1 haftadır erteledim üşendim ama sonunda yaptım Çok üşeniyorum ya her şeye aman kuzum dikkat et soğuklarda bir de üşütme sakın iyi bak kendine de bebişine de
Ellerine saglik canim. Ayy sende mi bende mi o üşengeçlik? Esim cok tembellestin deyip zorla çıkarıyor beni dışarıya Baktim teyzesi yürüyüşü uzatmadım fazla üşümesin diye minnoşum .

Ellerine saglik canim. Ayy sende mi bende mi o üşengeçlik? Esim cok tembellestin deyip zorla çıkarıyor beni dışarıya Baktim teyzesi yürüyüşü uzatmadım fazla üşümesin diye minnoşum .
Teyzesi yesin onu En yorucu olan da yemek yapmak dışarıdan söylemek kilo yapıyor. iki ucu pis değnek

Hıc korkma canım Allah büyükdür inşallah saglıkla dogururuz hep beraber guzel guzel büyütürüz. Yeterkı saglıkla dogsunlar bak nasıl bas edıceksınız

Herkese merhaba,
Foruma yeni katıldım,bir kaç sayfa geri gidip okuyabildim ancak çok sayfa vardı hepsini okuyamadım. Benim 11.haftam bitti, mide bulantılarım artarak devam ediyor. Bu benim ikinci hamileliğim 5 yaşında bir oğlum var onda hiç bu kadar olmamıştı. Hayatımın akışı değişti,hareket etmek benim için çok zor bir hal aldı ki yoga eğitmeniyim,ama kolumu kaldıramıyorum mide bulantısından. Bütün hamileliklerin farklı olduğunu biliyorum fakat yine de paylaşmanın faydalı olacağını düşünüyorum. Sizin bulantılarınız geçti mi? Kaçıncı haftaları buldu? Herkese sağlıklı bir hamilelik süreci diliyorum.

maalesef ben alistiramadim, bu gidisle 9 ay böyle devam edecek..

Benim de durum aynı canım. Annem bir haftaya kemoterapi almaya başlayacak ardından radyoterapi alacak. Neredeyse 4 aylık bir tedavisi var doğumumda toparlamış olur mu bilmiyorum.
Kayınvalidem yaşlı çok uzaktalar o kadar yolu uçakla da otobüsle de gelemez. Sadece eşim ve ben varım. Tek bebek olsa yalnız hallederdim de benimkiler iki tane olunca korkuyorum.

Benim 13 hafta oldu yeni yeni iyi hissediyorum benim de midem çok fenaydı hatta 11 hafta oldum daha kötüyüm dedim ama 13 haftadan sonra daha iyi hissedersin kendini size de sağlıklı hamilelik dilerim

Benim 13 hafta oldu yeni yeni iyi hissediyorum benim de midem çok fenaydı hatta 11 hafta oldum daha kötüyüm dedim ama 13 haftadan sonra daha iyi hissedersin kendini size de sağlıklı hamilelik dilerim
Ben de hiç böyle olmamıştım ilk hamileliğimde nedense bu da öyle geçecek gibi düşünmüştüm hep ama bu epey zorluyor. Gerçekten senin cevabını okumak bile iyi geldi,teşekkür ederim.

Ben de hiç böyle olmamıştım ilk hamileliğimde nedense bu da öyle geçecek gibi düşünmüştüm hep ama bu epey zorluyor. Gerçekten senin cevabını okumak bile iyi geldi,teşekkür ederim.
Rica ederim bende ilk hamileligimde mide bulantısı koku bilmedim sevmedigim şeyleri bile sever olmuştum bu hamilelik işkence gibi herşeyden tiksindim mide bulantısı çok yasadım ama iki gündür iyiyim çok şükür sizde 13 haftadan sonra iyi hissedersiniz inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…