2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Arkadaşlara katılıyorum sadece eşinin olması bile yeterli benim annem de vardı ama biz onu uyandirmadik bile eşim her şeyde yardımcı oldu ve yenidoğan hemşireleri her çağırdığimizda geldi. Emzirmede, bebeği uyandırmada hep yardımcı oldular..
İçim rahatladı biraz teşekkür ederim cevap için 🤗

Eğer normal doğum olursa bir ihtimal altından kalkabilirsiniz. Değilse maddi durumunuz el veriyorsa bir hemşire tutmanızı öneririm.
Daha önce doğum yapmış tecrübeli anneler sizlere soruyorum daha erken Allah ne gösterir bilmiyoruz ama ben İstanbul da yaşıyorum doğumu da burada yapmayı düşünüyorum yani öyle doğum da yanıma gelecek kimim kimsem yok. İlla birinin olması gerekir mi yani yanlız olsam ne olur beni aydınlatırsanız sevinirim. Eşim olur sadce bu arada 🤗

İşte olsa iyi olurda canım. Malesef yok biraz acemi olurum ama eşimle hallerderiz inşallah 🥰 daha çok erken ne düşünüyorsun oralı demiyorsun demi bana 😂

Canim hemsireler yardimci oluyorlar merak etme. Hepimiz acemiydik. Annelik öyle birsey ki yüzünü gördüğünde kokusunu aldiginda artık siz bir takım oluyorsunuz bebeğinle. Bende bu sefer nasip olursa eşimi götürücem. Annem evde oğluma bakacak.

Arkadaşlar nub teorisinden anlayanlar bana da yorum yapabilirler mi çok heyecanlı 🥰☺️ 12+4

Eklentiler

• 3191F22C-F5FB-44B3-99DB-819B8DF98FFF.jpeg
    3191F22C-F5FB-44B3-99DB-819B8DF98FFF.jpeg
    72,5 KB · Görüntüleme: 46
  • D0D64161-BD7C-424F-A558-2A033BEA27C2.jpeg
    D0D64161-BD7C-424F-A558-2A033BEA27C2.jpeg
    73,7 KB · Görüntüleme: 44
Aynen valla oglum 1.sınıf ben ondan cok calisiyorum. Öğretmenlerimizde kendini parcaliyor. Bakiyorumda çocuklardan biri masaya ćikmis biri koltuk tepesinde bir tanesi mutfağa gitmis yemek yiyor. Okullar saglıkla acılsada biz annelerde rahat etsek. Valla davul zurna grubu tutucam oğluma okulun ilk günü 😂
Ay gerçekten sabah 8.30 çocuk dersi açmış koltukta bi bakıyorum uyumuş derse 5 dakika kala uyanıyorlar zaten çocuk açılana kadar 3 ders geçiyor.
Ben de öyle düşünüyorum. Üstelik ben zihin engelliler öğretmeniyim. Benim uzaktan eğitim derslerim çok zor gidiyor. Çocuklar için de bizim için de hiç verimli değil😣 15 Marta erteleyebilirler açılışı şu virüs bitse de artık herkes kafası rahat bi şekilde işine gücüne dönse.
Dyk kursları başladı ben ona güvendim biraz açılacak gibi demistim ama o da bi tuhaf.
Okulları tatil et dyk başlat çok ters oldu.
Şu durum özel eğitim ihtiyacı olan öğrenciler için resmen bir facia. Aynı şekilde 1.sınıf öğrencileri için. Hadi diğerleri bir şekilde ite kaka ilerliyor da.
Öğretmeni hiç söylemiyorum bile yüz yüze eğitimde oyunlar, şarkılar bir şekilde kalıcı oluyordu uzaktan anlat geç oluyor. Ne alıştırma yapabiliyorsun, ne somutlaştirabiliyorsun, ne etkinlik yapabiliyorsun.
Mart ayına falan sarkmasın inşallah her şey yoluna girsin de açılsın.

Merhaba, burda yazılanlara çok bakamadıgim icin görmemiş olabilirim ama baya kilo alanları okudum kaçıncı haftadan sonra mide bulantıları geçip iştahınız açıldı merak ediyorum. Ben 11. Hafta icindeyim ama 1-2 kilo verdim neredeyse, midem küçüldü sanki çıkarmasam da istediğim sevdiğim şeyleri yiyemiyorum hep az az yemeye çalışıyorum ağzımın tadı çok kötü. bu durum ne zamana düzelir sizler de kaçıncı haftada düzeldi gerçekten yiyemedigim için halsizlik çok fazla ve zorlanıyorum baya☹️

Canim hemsireler yardimci oluyorlar merak etme. Hepimiz acemiydik. Annelik öyle birsey ki yüzünü gördüğünde kokusunu aldiginda artık siz bir takım oluyorsunuz bebeğinle. Bende bu sefer nasip olursa eşimi götürücem. Annem evde oğluma bakacak.
Anladım canım İnşallah görürüz o günleri 🥰

Kizlar merhaba😊
yarin 2 li test yaptiracagm .. ac tok farketmiyor diye biliyorum degil mi ?
Ayrica 2 li yaptırıp cinsiyet ogrenen var mi 😊 yarin tam 12+6 oluyoruz nasipse
Aç yok farketmiyor sanırım ama benim gideceğim doktorun asistanindan gelen bilgilendirme msjinda tok geliniz yazmış.Hatta bende araştırmalarima göre çikolata götürecegim yanımda :) birde rahat şeyler giyinin bildiğim kadarıyla karından bakılıyor ama daha iyi görüntü alabilmek için vajinalde gecebiliyorlarmis.

Ben de kar çok sevmeme rağmen ne olur ne olmaz diye kara ayak basmadım. Evde camları açıp koşu bandından yürüyorum. Bu gün onu da yapmadım 2 saat ev temizliği yetti 🤭😂😂 sen de dikkat et canım ya karda dikkatli ol eşinin kolundan ayırılma.
Cook soguktu cok🥶 hic cikma canim.Hic ayrılmadım resmen yapıştım koluna 😁. ohh 2 saat temizlik de cok guzel egzersiz keske bende yapabilsem ondan🙈🙈

Benim de çekiyor ben içiyorum bugün 1 çay bardağı kadar içtim İnstagramda kağan kocatepe var doktor çay kahve kola bunlar sık içilmedikçe sorun yok diyor 😋
Bayiliyorum o doktora🤩 aklima takılan çoğu şeyi onun videoları sayesinde çözüyorum diyebilirim canim. Ben de içiyorum canim cok isterse abartmadan kolayi. Kendi doktorum da kahve gunde 1 fincan, çay 2 bardak içebilirsin dedi.🤲🤲

Yurtdısında yaşıyorum butun aılem trde tek basıma dogurdum tek basıma baktım büyüttüm cok şükür 🤲
Canim Bende yurt disinda yasiyorum su an turkiyedeyim bir ay sonra donecegim. Annem malesef gelemeyecek yanliz olacagim ordaki tanidigim turklerde o mevsimde tr de olacak. Korkuyorum ok gebeligim basedebilecekmiyim esimden baska kimsem olmayacak yanimda.

Canım tansiyonda olur şeker düsmeside olabilir. Benimde bir ara aynisi oldu hastaneye gittik tansiyon 8 e 4 olmuş. Şekerde 69 a düşmüş. Resmen ruhum bedenimden çıkıp geri geldi. Bugünde oldu hemen tuzlu ayran ve 1 kasik bal yedim düzeldim. Çantanda şeker bulundur

Canım bi de benım eşim askeri personel atıyorum acil bir durum da bn ambulans çağırdım taksi çağırdım gittim doğum yaptım bebek çıktığında kimse olmayacak o zman ne olur bebeğe hemşireler bakar mı acaba
Canım sen bakabilirsin tabi ama ilk gece ve ondan sonraki gün belki sezeryan ya da normal doğum olduğunda bebeği sürekli alıp beşiğine koyman gerekecek ağrıların olacak o yüzden biraz zor olur senin için.yaninda birisi olursa daha rahat olursun.

Bayiliyorum o doktora🤩 aklima takılan çoğu şeyi onun videoları sayesinde çözüyorum diyebilirim canim. Ben de içiyorum canim cok isterse abartmadan kolayi. Kendi doktorum da kahve gunde 1 fincan, çay 2 bardak içebilirsin dedi.🤲🤲
Ben de öyle🤩 çok seviyorum 🤩hafta hafta hamilelik postları var haftamın başında açıp izliyorum Canımız sıkılacağına arada bir yapabiliriz sıkılmak yok hele ki ilk üç ayı da atlattık biraz rahatlayabiliriz bence ❤️

X