2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
İyi günler arkadaşlar. Başından beri takip ediyorum sayfayı. Benim de bebeğim 13+6 hayırlısıyla Ağustos annesi olucam 🥰😊 karından ultrason resmini yüklüyorum cinsiyet tahmini için rica etsem bakarmısınız. 😇😇Eki Görüntüle 2771288
Ben erkek düşündüm bakar bakmaz 😊
Ikra meyra Ikra meyra bu konuda iyi diye biliyprum topigi var bir sorun isterseniz
saglikla gelsin 😊

Teşekkürler cümlemizin ki inşallah 😊 doktora sordum bi tahmininiz var mı diye daha erken dedi söylemedi.
Kimilero çok erken söylüyor
kemik yapisindan dahi anlayanlar var ..valla benim icime erkek doğdu 😊
Önce sağlıklı olsun sonrasinda ise rabbim gönlüne gore versin insallah 😊

Merhaba Agustos anneleri, konunun baslarinda yazmistim, bati beklerken, agustos olmadi ama Eylül oldu şükür, bugun ilk randevumuz vardi buda ilk resmimiz😀cinsiyet konusunda tahminlerinizi bekleriz 😁Hepimiz saglicakla kucağımıza alalim insallah 🙏

Hayirli olsun canim. Allah tamamina erdirsin

2016 Eylül annesiydim yıllar ne çabuk geçti. Burada az vakit geçirmedim. Dört yıldır uğramıyordum. Şuan 12+2 haftalık hamileyim kısmetse Ağustos annesi olacağım :) Biraz zor bir hamilelik geçiriyorum. Düşük tehlikesi atlattım. Şuan ise mide bulantılarıyla savaşıyorum. Elimden geldiğince burada olmaya çalışacağım bakalım :)

2016 Eylül annesiydim yıllar ne çabuk geçti. Burada az vakit geçirmedim. Dört yıldır uğramıyordum. Şuan 12+2 haftalık hamileyim kısmetse Ağustos annesi olacağım :) Biraz zor bir hamilelik geçiriyorum. Düşük tehlikesi atlattım. Şuan ise mide bulantılarıyla savaşıyorum. Elimden geldiğince burada olmaya çalışacağım bakalım :)

Hayirli uğurlu olsun

Şu virüsten bi kurtulsaydık da işimize baksaydık aylardır çocuklar perişan oldu hicbir şey anlamıyorlar uzaktan.

Aynen valla oglum 1.sınıf ben ondan cok calisiyorum. Öğretmenlerimizde kendini parcaliyor. Bakiyorumda çocuklardan biri masaya ćikmis biri koltuk tepesinde bir tanesi mutfağa gitmis yemek yiyor. Okullar saglıkla acılsada biz annelerde rahat etsek. Valla davul zurna grubu tutucam oğluma okulun ilk günü 😂

Bana doktorum bildigin yerden kasap sucuk tuketeblrsn hafta da 1^2 defa dedi 😊
kizartip tabi .. ama salam asla dedi ..
Cigkofte de eger disardan yiyorsaniz zaten disaridakiler etli değil patates ile yoguruyorlar o yüzden tuketeblrsnz😊 ben Urfaliyim normalde etli veya yumurtali yapariz etli tuketmiorm ama dun Yumurtalı yedm mesela😊😊
Şu komagene vs güvenilir midir arada canım acayip çekiyor yahu alıp yemek istiyorum su an :)

Kızlar bu gün mağazaya gittim birkaç birşey alayım diye ay gitmez olaydım bi anda elim ayağım döküldü betim benzim attı soğuk soğuk terledim nefes alamadım beni hemen yatırdılar su falan verdiler ama yok kulaklarım çınladı kasığıma ağrı girdi yattığım yerde kala kaldım birde ordan çıkıp eve gelene kdr neler çektim iki sokak ötedeki eve belki 10 kez oturup dinlenerek zor geldim sanırım tansiyonum düştü ay dedim gidiyorum ben çok şükür eve attım kendimi zar zor uzandım da geçti benim tansiyonum çok düşüyor kızlar geçen gece de özel hastaneye zor yetiştim doktor düşmüş tansiyonun ama gebelikte normal tuzu fazla tüket dedi fazla tuz da ödem yapar diye korkuyorum 😞

Ayy insallah canim benim o sebepten ötürü simdi eşimle yürüyüşe çıkıyorum🤩 insallah kayıp düşmem her yer kar🤲
Ben de kar çok sevmeme rağmen ne olur ne olmaz diye kara ayak basmadım. Evde camları açıp koşu bandından yürüyorum. Bu gün onu da yapmadım 2 saat ev temizliği yetti 🤭😂😂 sen de dikkat et canım ya karda dikkatli ol eşinin kolundan ayırılma.

Kızlar selam, canım bazen çok aşırı kola çekiyor. Yarım çay bardağı kola içsem canım çektigi zamanlar bir sorun olmaz değil mi 🤐 çok tatlı yemiyorum zaten :)
Benim de çekiyor ben içiyorum bugün 1 çay bardağı kadar içtim İnstagramda kağan kocatepe var doktor çay kahve kola bunlar sık içilmedikçe sorun yok diyor 😋

Kızlar bu gün mağazaya gittim birkaç birşey alayım diye ay gitmez olaydım bi anda elim ayağım döküldü betim benzim attı soğuk soğuk terledim nefes alamadım beni hemen yatırdılar su falan verdiler ama yok kulaklarım çınladı kasığıma ağrı girdi yattığım yerde kala kaldım birde ordan çıkıp eve gelene kdr neler çektim iki sokak ötedeki eve belki 10 kez oturup dinlenerek zor geldim sanırım tansiyonum düştü ay dedim gidiyorum ben çok şükür eve attım kendimi zar zor uzandım da geçti benim tansiyonum çok düşüyor kızlar geçen gece de özel hastaneye zor yetiştim doktor düşmüş tansiyonun ama gebelikte normal tuzu fazla tüket dedi fazla tuz da ödem yapar diye korkuyorum 😞
Ah çok geçmiş olsun. Bende geçen avm de çok kötü oldum hemen çıktım. Sanırım hep evde durduğumuzdan da kaynaklı. Kan şekerim düşmüştü benimde maskeyle gezmekte oksijensiz bırakıyo kapalı alanda daha fena oluyor. Yanınızda bişeyler bulundurun çıkmadan, kuruyemiş, çikolata. Suyu da çok tüketirseniz tuz çok fazla ödem yapmaz hemen. Tuzlu ayran tüketin çıkmadan. Yalnız çıkmamaya çalısın olabildiğince Allah korusun düşersiniz felan.

Son düzenleme:
İyi akşamlar kızlar. Youtube da bikaç doktorun videosunda duydum bebeğin kalp atışını dinlememek gerekiyormuş diye. Benimki 6. haftadan beri açıp kapatıp açıp kapatıp duruyor🤷🏻. İçime bi şüphe düştü acaba bebeğe birşey olmuş mudur diye. Benim doktorun yaptığı gibi mi yapıyor sizin doktorunuz da?? Yoksa bana mı denk geldi☹️

X