2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba Agustos anneleri, konunun baslarinda yazmistim, bati beklerken, agustos olmadi ama Eylül oldu şükür, bugun ilk randevumuz vardi buda ilk resmimiz😀cinsiyet konusunda tahminlerinizi bekleriz 😁Hepimiz saglicakla kucağımıza alalim insallah 🙏

Eklentiler

• IMG_20210128_131742.jpg
    IMG_20210128_131742.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 31
Ben de varıııımm😍
Ikizlerim olacak inşallah dün tarama testi için kan verdim. Usg ölümlerimiz normal cıktı çok şükür 🤗
Rabbim hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin 🤗
Hayırlı haberlerle gel inşallah❤️🙏
Merhabalar bende 12+0 şuan. Her şey sorunsuz şuan ama şiddetli mide yanmam var. 196 gün kaldı gözüküyor :) 9 ağustos olarak gözüküyor kavuşmamız ama bakalım nasıl olacak :)
Bulantı yanma bende de çok var malesef 😔
Bende sizin gibi 10+1 im şu an ve midemden çok problem yaşıyorum sabaha kadar uyuyamıyorum gece uyanıyorum bulantı, ağrı, yanma.çok zorluyor beni.doktorum ilaçta vermiyor 2.5 kilo verdim.
İnşallah en yakın zamanda gider bu problem
Bir iki haftaya azalır geçen hafta çok kötüydü ben bu. Hafta daha iyiyim

Bende düzenli yapmıyordum ama pilatesi seviyorum ve gerçekten iyi geliyor. Sanırım şu ilk 3 4 aylık süreyi geçince bende başlarım. Hareket şart.hem ruh hem beden sağlığı için. Tabi doğumu kolaylaştıması da cabası
Kesinlikle, risk yoksa doktor izin veriyorsa hiç durmayın 🥳🥳

Kızlar selam, canım bazen çok aşırı kola çekiyor. Yarım çay bardağı kola içsem canım çektigi zamanlar bir sorun olmaz değil mi 🤐 çok tatlı yemiyorum zaten :)
Ya bu soruyu Bende soracaktim:) yaklasik 3 - 4 gundur inanilmaz kola aseriyorum malesefte ictim 2.5 Litre kolayi bi iciste icerim gercekten okadar canim cekiyor. Iki uc bardagi ictim napiyim 😀

Eğer öğretmensen uzaktan eğitim süreci devam ederken idari iznini kabul etmiyorlar. Yüzyüze eğitim devam ederken kullandırıyorlar. İdari izin doğumdan sonraya devredilemez. Yaz tatiline denk gelen doğumdan önceki son 8 haftanın 5 haftasında ise çalışır raporu alınsa bile meb bunu yaz tatiline geldiği ve zaten çalışılmadığı için kabul etmiyor dolayısıyla doğumdan sonraya aktarılamıyor.
Yok meb değil başka bir kurumdayım ben. Bakalım zaman ne göstericek

Kızlar selam, canım bazen çok aşırı kola çekiyor. Yarım çay bardağı kola içsem canım çektigi zamanlar bir sorun olmaz değil mi 🤐 çok tatlı yemiyorum zaten :)
Ben normal de kola içen biri değilim ki hiç içmem çok çok nadir aklıma bile gelmezdi, fakat hamileliğimin en bulantili zamanların da kolaya aşerdim ve sordum aşerdiğim için abartmamak kaydı ile içilebilir dendi. Ben de canim çektigi zaman yarim çay bardağı içiyorum ve nedense çok lezzetli geliyor ☺. Aşerdiğiniz şeyleri eğer zararin dan korkuluyorsa abartmadan tadimlik alınabilir diye düşünüyorum tabi köpek balığı kılıç balığı yada cig et çekmedigi sürece 👍

Ben normal de kola içen biri değilim ki hiç içmem çok çok nadir aklıma bile gelmezdi, fakat hamileliğimin en bulantili zamanların da kolaya aşerdim ve sordum aşerdiğim için abartmamak kaydı ile içilebilir dendi. Ben de canim çektigi zaman yarim çay bardağı içiyorum ve nedense çok lezzetli geliyor ☺. Aşerdiğiniz şeyleri eğer zararin dan korkuluyorsa abartmadan tadimlik alınabilir diye düşünüyorum tabi köpek balığı kılıç balığı yada cig et çekmedigi sürece 👍
Yok canım çiğ ürün sosis salam sucuk sevdigim halde asla yeneyi düsünmüyorum cig köfte de bayılırim ama yemem sabrederis napalım. Böyle hafif mayhos asitli şeyler cok canım çekiyor nedense :) eşime aldırdım valla biraz içeceğim yemekte ayıptır söylemesi :))

Kizlar merhaba😊
yarin 2 li test yaptiracagm .. ac tok farketmiyor diye biliyorum degil mi ?
Ayrica 2 li yaptırıp cinsiyet ogrenen var mi 😊 yarin tam 12+6 oluyoruz nasipse

Yok canım çiğ ürün sosis salam sucuk sevdigim halde asla yeneyi düsünmüyorum cig köfte de bayılırim ama yemem sabrederis napalım. Böyle hafif mayhos asitli şeyler cok canım çekiyor nedense :) eşime aldırdım valla biraz içeceğim yemekte ayıptır söylemesi :))
Afiyet bal olsun ☺ çiğ köfte benim de aşerdiklerimin arasındaydı etsiz yedim🤭 iyi pişmiş ve en az bir gün buzlukta beklemiş şeyleri yiyebilirmişiz

Bana doktorum bildigin yerden kasap sucuk tuketeblrsn hafta da 1^2 defa dedi 😊
kizartip tabi .. ama salam asla dedi ..
Cigkofte de eger disardan yiyorsaniz zaten disaridakiler etli değil patates ile yoguruyorlar o yüzden tuketeblrsnz😊 ben Urfaliyim normalde etli veya yumurtali yapariz etli tuketmiorm ama dun Yumurtalı yedm mesela😊😊

Doğum izninde uzaktan eğitim verilmez. Bazı iller sadece uzaktan eğitimde idari izin verip devam ettiriyor. Bazı iller ise uzaktan eğitimde idari izin olmaz zaten okullar kapalı diyor yine canlı ders atayabiliyor.
Şu virüsten bi kurtulsaydık da işimize baksaydık aylardır çocuklar perişan oldu hicbir şey anlamıyorlar uzaktan.

İyi günler arkadaşlar. Başından beri takip ediyorum sayfayı. Benim de bebeğim 13+6 hayırlısıyla Ağustos annesi olucam 🥰😊 karından ultrason resmini yüklüyorum cinsiyet tahmini için rica etsem bakarmısınız. 😇😇
image.jpg

X