2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Aminn insallah canim benim....insan tedirgin oluyor elinde olmadan .. biz isteyen herkese Rabbim saglikla kollarimiza gormeyi de nasip etsin

Çok teşekkür ederim şimdi ben de onu araştırıyordum , dr a sonucu attım genetik çalışması yapalım demiş az önce

Benim risk 1000de 1 gibi birsey cikmisti ilk gebeligimde. Drum riskin dusuk ense kalinligi filan da normal ama ben bunlara ragmen risk yok diyemem demisti sonrasinda kuzenim kadin dogumcu ona sormustum kesinlikle yaptirmalisin demisti. Sonuc buyuk ihtimalle iyi gelecek ama neden aylarca stres yasayasiniz ki bence en dogru karar yaptırmaniz

Inşallah dr aynen şunu dedi "evet riskli bekliyorduk ama 37+1 bir yaş için biraz fazla yüksek gelmiş daha ileri yaslar da bu risk değeri gelir" haliyle yaptırmak gerek, yaptıracağım evhamlı tedirgin biri değilimdir fakat en doğrusu ne ise onu yapmak lazım. Çok teşekkür ederim bilgiler için ♡ insallah iyi olur herşey

bunlar hangi markaya ait acaba biliyo musunuz Soft renkleri çok beğeniyorum ben

Cok iyi oluyor canim. Ben elde dikip mavi iple kenar oyalamiştim. Yumuşacik oluyor. Alt kurulamak icinde dikmiştim.
Ben alışmışım kendime de eşime de hep kıyafet dikiyorum bebek kıyafeti hiç dikmedim açıkçası becerememekten de korkuyorum ama dediğin gibi ağız mendili, ellik, şapka dikilir.
Bir de senin mesajını gördüm ilk 3 ay çok kıyafet almayın yazmışsın ya. Hah dedim tam benlik iş sonra sonra onlara da dikerim

Ihtimali 100 kişide bir cikan arkadasim o sirada 35 yasindaydi su anda cok saglikli bir cocugu var hic endise etmeyin yani bence hicbir sorun olmayacak

Pilates zorlamıyor mu ? Doktorlar yorulmak yok diyor bu halde pilates bize uygun değil galiba yürüyüşe devam

Evet canim bir anda büyüyorlar hediyede geliyor. Alırsanda hep bir sonraki 3 aylar icin al.mesela 3 aylikken 6 aylik 6 aylikken 9 aylik gibi. Ben hep netten kampanyalardan büyük beden alıp sırayla giydirirdim.

Cok iyi oluyor canim. Ben elde dikip mavi iple kenar oyalamiştim. Yumuşacik oluyor. Alt kurulamak icinde dikmiştim.
Bu beyaz sargı bezi değil de daha sıkı dokulu tülbent kumaşlarını diyorsunuz demi bende de var kumaştan ama nasıl yapacağızağız pop bezi olarak etrafını iğne ile kapatmak istiyorum. YouTube da şey görmüştüm havlular daha sert oluyor diye havlu içine o bezlerden koyuyorlar önce onunla yumuşak siliyorlardı. Ay çok cahilim bu bebek işlerşnde lütfen bilenler bilmeyenleri aydınlatsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…