2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Bu beyaz sargı bezi değil de daha sıkı dokulu tülbent kumaşlarını diyorsunuz demi bende de var kumaştan ama nasıl yapacağız😅ağız pop bezi olarak etrafını iğne ile kapatmak istiyorum. YouTube da şey görmüştüm havlular daha sert oluyor diye havlu içine o bezlerden koyuyorlar önce onunla yumuşak siliyorlardı. Ay çok cahilim bu bebek işlerşnde 😳🤣🙈🙈🙈🤩lütfen bilenler bilmeyenleri aydınlatsın

Canim ben tülbent kumasini 2 3 kat yapip kenarlarindan diktim el bezi boyutunda bazilarini daha büyük diktim oya yaptim kenarlarina .hazirlarida var uygun fiyat
Screenshot_2021-01-27-22-55-08.png

Yeni mi oldu yani kacıncı haftanızda ve bebeğinizin cinsiyetini merak ettim öğrenebildiniz mi acaba :)
Tonik kullanabilirsiniz cildinizin yağını kirini alıp parlatıyor cildi tabi içeriği de önemli
Geçen hafta doktorum kız dedi canım ama kesin değil haftaya tam öğrenicem 10. Haftadan itibaren var canım

Arkadaslar kasik agrisi surekli mi olur yoksa arada bir olmasi mi normal olan?bir de gobegin cikmasi kacinci haftalarda olur genelde ?yani ilk haftalarda da olur mu?

Arkadaslar kasik agrisi surekli mi olur yoksa arada bir olmasi mi normal olan?bir de gobegin cikmasi kacinci haftalarda olur genelde ?yani ilk haftalarda da olur mu?
kasik agrisi bende arada bir oluyo bir kac gunde bir ve gobek deligimin yanina agri giriyo bazen 😟 11+4 haftaligim ben ikizlere ve gobegim cikti baya . erken zamanlarda oluyor gaz sancisindan sisip geri iniyo

Arkadaşlar gözden kaçtı sanırım yeniden sorayım ende kalınlığınız tam olarak kaçıncı haftanızda ölçüldü şubatın 6 sında randevumuz var 11+6 olacağız ama ense kalınlığını benim doktorum ölçmüyormuş aynı klinikte başka bir doktor önerdi. Aynı güne randevu alayım mı geç mi olur sizce 11+6. Daha erken mi ölçülmeli ki

Evet canim bir anda büyüyorlar hediyede geliyor. Alırsanda hep bir sonraki 3 aylar icin al.mesela 3 aylikken 6 aylik 6 aylikken 9 aylik gibi. Ben hep netten kampanyalardan büyük beden alıp sırayla giydirirdim.
Komşum da haziranda doğum yaptı büyük al buyum giydir diyor. Senin dediğin gibi 3 ayda 6 aylık giydirmeye başlamış hatta bazı şeyleri keşke 2 yaş alsaydım dedi.
Hastane çıkışı yeterli o zaman sadece onlardan alsam başka şeye ihtiyaç duymam galiba. Birer tane onlu takım alırım diyorum 3er tane de beşli takım alsam çok mu olur? Yenidoğan çabuk kirletiyor mu üstünü? Kusmaları falan olur ağız mendiliyle idare edilir mi ki?

Arkadaşlar gözden kaçtı sanırım yeniden sorayım ende kalınlığınız tam olarak kaçıncı haftanızda ölçüldü şubatın 6 sında randevumuz var 11+6 olacağız ama ense kalınlığını benim doktorum ölçmüyormuş aynı klinikte başka bir doktor önerdi. Aynı güne randevu alayım mı geç mi olur sizce 11+6. Daha erken mi ölçülmeli ki
Benimki 11+3te öldürmüştü canım. 10+1de yine gitmiştim ense kalınlığı falan yoktu tam ölçülecek kıvamdaydı 11+3. Bence geç değil tam zamanı.

11+3 te ölçtü benim dr’um. İkili testi de aynı gün verdim. Bi kaç gün farketmez sanırım.

Arada bir olması normal rahim genisliyor gün gün.. Göbek çıkması da kişiye göre değişir iç karın genişse çok geç çıkabiliyor ben de öyle olmuştu.. Bir de ikinci gebeliklerde karın daha erken çıkıyor diyorlar henüz çıkmadı ama ilkine göre daha erken çıkacağını düşünüyorum..

Komşum da haziranda doğum yaptı büyük al buyum giydir diyor. Senin dediğin gibi 3 ayda 6 aylık giydirmeye başlamış hatta bazı şeyleri keşke 2 yaş alsaydım dedi.
Hastane çıkışı yeterli o zaman sadece onlardan alsam başka şeye ihtiyaç duymam galiba. Birer tane onlu takım alırım diyorum 3er tane de beşli takım alsam çok mu olur? Yenidoğan çabuk kirletiyor mu üstünü? Kusmaları falan olur ağız mendiliyle idare edilir mi ki?

Canim ben 1 tane 10 lu takım 5 tane 5 li takım alicam. Cabuk kirleniyor. 5 li takimlarin pamuklu uygun fiyatlilari var tavsiye ederim. Birde yedek ellik şapka agiz bezi tavsiye ederim.

Hangileri var biliyor musunuz
Ben tedaviye başlamadan birkaç ay önce kullandığım tüm ürünlerimi değiştirdim. Doğal içerikli markaların tonik temizleme jeli nemlendiricisi göz serumu saç kremi vs aklınıza ne gelirse yeniledim. Bende şuan Doa kozmetik, bade natural, naturalive in ürünleri var. Cosdna diye bir site var orda ürün ismi girince içeriğinin temizlik derecesi çıkıyor. İstediğiniz ürünü oradan kontrol edebilirsiniz👍🏻

X