2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
yaaaaa yerimmmmm amaaaa

inşallah görürüz balım hep birlikteeee

resim de atabilirsin canım

biz daha cinsiyet bilmiyoruzzz

Masallah canim agustos gibi dogacaklar sapkalı yelek ve swit tarzida iyi olur. Bedenini büyük alsaydin

yaaaaa yerimmmmm amaaaa

inşallah görürüz balım hep birlikteeee

resim de atabilirsin canım

biz daha cinsiyet bilmiyoruzzz
Herşeyi alasım var ama çok erken daha inanılmaz şeyler var yıllardır mağazaların çocuk kısmına giremiyordum iç geçiriyordum hep artık oralardan çıkmıcam sanırım inşallah

Eklentiler

• 5902CEC9-A6A8-40D5-A393-891AF382BC50.jpeg
    66 KB · Görüntüleme: 44
  • 08B8AEFC-73E8-4F6A-8571-80C5A377979A.jpeg
    83,3 KB · Görüntüleme: 51
Yaaaa ne kadar guzell Rabbim saglikla giydirmeyi de nasip etsin yavru kuşuna

Herşeyi alasım var ama çok erken daha inanılmaz şeyler var yıllardır mağazaların çocuk kısmına giremiyordum iç geçiriyordum hep artık oralardan çıkmıcam sanırım inşallah
yeriimmm ben bunuuuu kızzz cartersda görmüştüm hatta ekran resmi almıştım bunu kızda erkekte giyerrr hem

bir de ben gezemiyorum doktorum sıkı tembihledi hastaneden eve evden hastaneye o yüzden hep internetten alacağım sanırım

biz de 11 olduk maşallahhh inşallah hep rahat geçer

canım sen liste yaptın mııı
Yaptım bacım ama biraz karışık benim listem bazılarını kendim yapıcam. Dikiş biliyorum emzirme minderi emzirme örtüsü falan listeden cıkartıcam.
Daha çok emzirme listesi yapmışım ben aslında göğüs pompası, biberon hep öyle şeyler var
Sen yaptın mı?

yok bacım yapmadım çıldırmamak için zor duruyorum
bende dikiş biliyorum ama makinem yok zaten hamileliğim zor geçtiği için sürekli yatıyorum
belki ağız bezi yaparım elimde iğne oyası mekik olarak
pamuk kumaşım vardı kesmiştim hatta
ben aşırı panik biriyim beyim rahat o zaman yaparız alırız modunda diyorum erken doğum riskim var bahara doğru alışverişi kabul etti
evde başka ne yapabiliriz ki

işte bende liste yapayım o zaman yavaştan en azından araştırıp ürünlerimi belli ederim

Cnm saglikla giysin guzel bebeğin

Ay Cartersda da efsane şeyler var kokorca kostümü vardı el kadar evet kızda erkekte giyer Kanamanız falan mı var ben de kötüydüm şükür 12 den sonra bıçak gibi kesildi inş siz de iyi olursunuz
Ah ne güzel. Cinsiyet belli olsa da diye bekliyorum bende Sağlıkla giysin inşallah
Aminnn inşş evet cinsiyet belli olunca daha bir rahatladım ve attım kendimi indirim ateşine

2-3 kez acillik oldum canım kanamadan yatırdı doktorum beni
şimdi kanama alanı geliyor ara ara kahverengi leke halinde
ama ağrım neredeyse hep var
namaza eğilip doğrulamıyorum acıyor
oturarak kılıyorum mecbur bir aydan fazla oldu hatta

inşallah geçer canım

sende bundan sonra çok güzel bir gebelik geçirmeni dilerimmm

carters h&m koton zara deliriyorum
ama cinsiyet belli olmayınca oturuyorum

Ağız bezi ben de yapmayı düşündüm ama burda pamuklu kumaş bulamıyorum penyeden de yapmak istemiyorum. Ilerleyen zamanlarda zaten bebeklerin kıyafetlerini de biz dikeriz hele bi doğsunlar
Bebek battaniyesi yaptım ben iki tane o da evde yapılabilir bak. Penye de olur örgü de olur uygun kumaş bulunursa.
Ay sorma benim kocam da aşırı rahat delirtiyor beni napcaz bunlarla bilmiyorum

ayyy evet yaaaa benimki de rahat yeter ki gelsin gerisi olur diyor

ahhh bacımmm dışarı yüzü mü görüyorum da alıp yapayım

Dünden beri karnıma batma şeklinde saniyelik sancılar giriyor. Benim gibi olan var mı kötü bir şey yoktur değil mi

Canım sonucumu ekledim. Bir eşine gösterir misin lütfen
Sordum evet biraz yüksek çıkmış dedi Muhtemslen yaşınız 35 diye bu sonuç çıktı doktorunuzla görüşün ben olsam fetal dna yaptırırdım benim risk çıksaydı böyle düşünüyordum. Şöyle bi durum var diyor eşim risk çıkabilir ama riskli çıkanların çok azı down sendromlu doğuruyor dedi Yani sizin sadece yaş ile böyle çıkmış olabilir burun kemiği benimkinin de vardı 1.4 mü 1.5 miydi ne ense kalınlığı yani değerlerimiz yakın sakin olmanı tavsiye ederim Bence sizin bebeğiniz sağlıklı Fetal dna yaptırın görürsünüz

Cnm saglikla giysin guzel bebeğin
Amin canım benimmm çok teşekkür ederim
Amin canım teşekkür ederim, Ben de zor zamanlar geçirdim 2-3 kere acile gittim serumlar iğneler kanamam oldu dediğin gibi kahvemsi lekeler akıntıyla birlikte hele ağrımlarım off wcye gidemiyordum hiç geçmicek sandım ama şükür eski yaşantıma döndüm Kaç haftalıksın geçcek inş azcık sabır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…