2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bu arada ikili teste bakış açınız nedir ? Yaptırmayan var mı ?
Ben bugün yaptırdım. Dr bakarken ense kalınlığını fln söyledi kan verelim test yapalım dedi hiç aklıma itiraz etmek, yaptırmamak gelmedi açıkcası. Sadece kan veriyosunuz 4-5 güne cıkıyo zahmetsiz ve çok uygun bir test, ön kontrol gibi düşünüyorum bu imkanlar varken neden kullanmayalım. Olacak varsa Allah korusun zaten önüne geçemeyiz. İmkanlardan faydalanıp tevekkül etmeli diye düşünüyorum🙂

Kizlar merhaba, ikili test sonuclarindan anlayaniniz var mi? Ben sadece Papp a degerini anlayamadim benimki 1045.30ng/ml cikmis normal mi bilenler olursa fikrinizi bekliyorum. B-Hcg 94.5IU/mL

Kizlar bu dönemde kabus gören oluyor mu? Ben hergün olmasa da sık sık kabuslar görüyorum ve cok etkiliyor uyku düzenimi.. 😔
Maalesef bende her gece cok sacma ruyalar goruyorum ve bende uyku duzensizlikleri basladi. Gece 3 4 gibi uyanip uykuya dalmakta zorlaniyorum yatakta donup duruyorum umarim buda gecici bir durumdur :KK43:

Maalesef bende her gece cok sacma ruyalar goruyorum ve bende uyku duzensizlikleri basladi. Gece 3 4 gibi uyanip uykuya dalmakta zorlaniyorum yatakta donup duruyorum umarim buda gecici bir durumdur :KK43:
Evet ya bende de durum aynı demek ki hormonlardan 😅🤩🙈 kaç haftalık sizlerin bebişler

Kizlar bu dönemde kabus gören oluyor mu? Ben hergün olmasa da sık sık kabuslar görüyorum ve cok etkiliyor uyku düzenimi.. 😔
Ben gebeliğin başlarında görüyordum çok. Hatta birkaç kere kaskatı kesilmistim rüyamda çığlık atmaya çalışıyordum ama sesim çıkmıyordu.simdi ise eski olayları görüyorum hep üniversitedeki fakültemi kampüsü.hatta dün gece rüyamda kampüste yürüyorum o kadar mutluyum ki.boyle toprağı alıyorum öpüyorum filan 😂.Tamam kabul ettim çok abartmışım.yakin olsa gider gezerim o derece 😀

Dr. Ramzi metodunu duydunuz mu 😅 daha birkaç haftalıkken rahimdeki embiryo yerleşmesine göre cinsiyet tahmini ediyor. Zahmet olmazsa sizinline bakar mısınız o methoda uyuyor mu
Bakabildiniz mi :) sizin ki nasıl benim ultrason goruntume göre :) ya da şöyle sorayım ben de ramzi metodu kızmış mı :)

Kızlar bu arada kaçar kilo aldınız :) ben biraz dikkat ede ede gitmek istiyorum aslında ama bakalım nasıl olacak :)))

Bakabildiniz mi :) sizin ki nasıl benim ultrason goruntume göre :) ya da şöyle sorayım ben de ramzi metodu kızmış mı :)
Q😅gördüm de bende tam anlayamadım sanırım alttan muaneye göre karar veriliyor. Benimki sanırım erkek çıkıyor solda kalıyor bebe

Kızlar 10 haftalık. Karından cinsiyet tahmini yapabilecwk olan var mı?
IMG_20210121_175653.jpg

Kızlar bu arada kaçar kilo aldınız :) ben biraz dikkat ede ede gitmek istiyorum aslında ama bakalım nasıl olacak :)))
Valla 2 haftadır tartılmadım çünkü ilk zaöanşar iştahım yoktu 2 haftadır açıldı 😅🙈🤣cesaretim yok. Almak istemem ama nasıl olacak yani bebek alsın ben almayayım gibi bir yöntem var mı ki ? bünyeyle alakalı değil mi? Arkadaşlar bş şey yazmıştı diyet mi o ne

Q😅gördüm de bende tam anlayamadım sanırım alttan muaneye göre karar veriliyor. Benimki sanırım erkek çıkıyor solda kalıyor bebe
Benim 6 haftalık ilk ultrasonda sağdaydı. Ve vajinal ultrasonu. Sonraki bütün ultrasonlar karından çekildi. Onda da sağda gözüküyor yer mi değiştirdi. Başka bişey mi oldu anlamadım :)

X