2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
bende ayni durumdayim 20 yaslarinda ozel bolge lazer yaptim ama ozaman tuylerim seyrekti ise yaramadi , gobek buyudukce tuy alma sorunu olucak ozel bolge en buyuk derdim . agda hic yapmadim korkuyorum . Epilasyoj yapiyordum ama oda hassasslastim aciyor artik bende anlamadim . gobegimi almam ama asla hamilelikte almayalim bence cogalmasin

inshallah dogumsan sorna gecer ya , yillar once lazer yapmistim ozel bolgede ise yaramadi . o problemlerde basliycak gobek buyudukce
Yegenimde evkenmeden alzere gitmis tum tuylerinden kurtulmustu ama gebelikten sonra eski haline donmus...yegenim yeniden gitti simdi lazere

Canım uzun süre özel bölge için ağda yaptırıp sonra lazere geçtim. Lazerdeki acı hiç birşeyde yok. Lazerin acısına katlandıysan ağdayı çok kolay yaptırırsın. Sadece hamilelikte hormonlardan dolayı ciltte hassaslaşma olursa acı konusunda sıkıntı olur.

korkuyorum vallah, zor hamile kaldim . ilk aylarda be son aylarda onermiyorlarmis zaten . en iyisi makineyle tras yapmak sanirim

Biraz yorulmuş olabilirsiniz biraz es verin sahil kenarı şehirde yaşıyorsanız bi yürüyüşe çıkın daha yolumuz uzun kendimize ufak ödüller verebiliriz

Bana Dr vitamin ve kan ilacı başlattı

o yuzden cogu zaman cocuklardan sorna oneriyorlar , ben 29 yasindayim 20 yasinda gitmistim ama gereksizmis
Canim ben 4 yil kadar once 2 sene tüm bacak genital ve kol altina lazere gittim. Lazerden 1 yil kadar sonra birazcık da olsa kol alti ve genital geri çıkmıştı. Onun dışında gebelikte lazerli bölgelerimde henuz değişen birsey yok ama sanki benim de meme başı ve çenemde tuy arttı gibi. Ben ağda da yaptiramiyorum üstelik cildim soyuluyor yara oluyor.

Aynen cnm ben çogu zamn karnimda sertlik var ama yumusadigi zaman korkuyorum birseymi oldu diye fln sizde de oyle oluyormu karin yumusak mi oluyor genelikle sert mi
Merhaba bende de oluyor o ...aksam yemekten sonra sisiyor ve sertlesiyor ama sabah uyandigimda pamuk gibi...ben de cokca tirsiyom ama normaldir herhalde...bir de elimi rahim uzerine koydugumda hafif hassaslik hissediyom o kadar

bence hic alma o bolgeleri cogalmadiysa , alirsan tekrar cogalicak . bende ozel bolge ve kol alti yaptim ama cogaldi killarkm bende anlamadim neden oyle oldu ama muhtemeln bende dogumda sorna 1/2 seneye yaparim tekrar belki bu sefer ise yarar . memede aetmadi bende ama gobekde cok fazla tuy cikti

Ben vuruyom tiras bicaginilazeri ertelettim Allah saglikla izin verirse dogum sonrasina ...o yuzden simdilik tirasliyom
jilet lemi yapiyorsun , ben jilet ve agda hoc yapmadim korkuyorum keserim bir yerimi diye epilasyon makinesinin tras kismiyle yapiyorumda ozel bolgede sorun oluyor gobekte sisti simdiden

Merhaba bende de oluyor o ...aksam yemekten sonra sisiyor ve sertlesiyor ama sabah uyandigimda pamuk gibi...ben de cokca tirsiyom ama normaldir herhalde...bir de elimi rahim uzerine koydugumda hafif hassaslik hissediyom o kadar
İçime su serptiniz Demekki birtek bana olmuyor normal demekki

İçime su serptiniz Demekki birtek bana olmuyor normal demekki
Zaten suan icin bebegin disarsan gorunmesi zor...karindaki sertlik te muhtemelen gaz ve kabizliktandir...uyuyunca mide dinleniyor ve gunduzleri yumusuyordur karin...ayni durum bende de var..aksam gebeyim diyom ama sabah uyaninca degilmiyim veya bisey mi oldu diye telaslaniyorum...yalniz degilsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…