2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
T Twinmummy bacim bizim göbüşler erken çıkar mı sence? Benim cıktı biraz ama bebekten mi yemekten mi çözemedim 🤣
benimki 5 aylik gibi gorunuyo 🤣 ama hem tup bebek ilaclari hemde kilo gobegi . ama senin kilon yoktu diye hatirliyom sanki . ben 73 kilo oldum 🤣 her ay 1 kilo aliyom simdilik fena degilde ilerdeko aylar icin korkuyorum

benimki 5 aylik gibi gorunuyo 🤣 ama hem tup bebek ilaclari hemde kilo gobegi . ama senin kilon yoktu diye hatirliyom sanki . ben 73 kilo oldum 🤣 her ay 1 kilo aliyom simdilik fena degilde ilerdeko aylar icin korkuyorum
Kız ayda 1 kilo normalmiş ben haftada 1 kilo alıyorum. 55 kilo hamile kaldım geçen hafta 62 olmuştum🤭
Doğru söylüyorsun ama ilaçlar da epey şişirdi. Pantolon giymek istemiyorum belleri sıkıyor etek elbise giyince de üşüyorum. Havalar ısınsa da rahat rahat elbise giysinsek yerlere kadar 🤣

Kız ayda 1 kilo normalmiş ben haftada 1 kilo alıyorum. 55 kilo hamile kaldım geçen hafta 62 olmuştum🤭
Doğru söylüyorsun ama ilaçlar da epey şişirdi. Pantolon giymek istemiyorum belleri sıkıyor etek elbise giyince de üşüyorum. Havalar ısınsa da rahat rahat elbise giysinsek yerlere kadar 🤣
sen iyi kiloyla hamile kalmissin vallahi sanslisin, ben 5 sene once evlenene kadar 52/55 dim sorna evlenince saldim 🤦🏻‍♀️ ben zaten 3 aydir evden cikmadim desem yalan olmaz 🤣 bebisler erken basladi beni yormaya be halen bulanto vs hepsi var gunduz uyuyom gece uyuyamiyom , cikincada tayt dan baska birsey giyemiyom. bu gidisle 9 ayi evde gecirexem ama yavas yavas yuruyuse baslmama gerek yoksa doguramiycam

sen iyi kiloyla hamile kalmissin vallahi sanslisin, ben 5 sene once evlenene kadar 52/55 dim sorna evlenince saldim 🤦🏻‍♀️ ben zaten 3 aydir evden cikmadim desem yalan olmaz 🤣 bebisler erken basladi beni yormaya be halen bulanto vs hepsi var gunduz uyuyom gece uyuyamiyom , cikincada tayt dan baska birsey giyemiyom. bu gidisle 9 ayi evde gecirexem ama yavas yavas yuruyuse baslmama gerek yoksa doguramiycam
Aman kız yürüyen doğurdu da yatan doğuramadı mi 🤣 rüyanda hiç doğurduğunu gördün mü? Ben bu aralar rüyamda hep birini doğuruyorum diğeri içimde kalıyor çıkmıyor 🤣🤣

Kizlar hamilelikde tuyleriniz cogaldimi 🤦🏻‍♀️ ozellikle gobek bolgemde cok fazla tuy olustu hatta bildigin kıl cikmaya basladi ve diger bolgelerdede 😭 cok tuysiz olan ben 4/5 bir tuylerimi almak zorunda kaliyorum artik
Göbek bölgesinde önceki hamileliğimde tüylenme olmuştu. Ama ben hiç almadım ve doğumdan sonra kendiliğinden döküldü hiç kalmadı. Bunda henüz o kadar değil ama ilerledikçe yine olur.

Zaten suan icin bebegin disarsan gorunmesi zor...karindaki sertlik te muhtemelen gaz ve kabizliktandir...uyuyunca mide dinleniyor ve gunduzleri yumusuyordur karin...ayni durum bende de var..aksam gebeyim diyom ama sabah uyaninca degilmiyim veya bisey mi oldu diye telaslaniyorum...yalniz degilsiniz🙏
Ne güzel anlatın beni aydınlatın cnm sağol bi nembze de olsa rahatladim :) 😇

Kızlar nasılsınız, benim bulantım aşırı arttı dr verdiği ilaçta etki etmemeye başladı, sizde durumlar nasıl ?:anneadayı:

Merhabalar bende 12+0 şuan. Her şey sorunsuz şuan ama şiddetli mide yanmam var. 196 gün kaldı gözüküyor :) 9 ağustos olarak gözüküyor kavuşmamız ama bakalım nasıl olacak :)

Kızlar merhaba bacağım çok ağrıyor diyordum hatırlarsanız kas ağrısı gibi.dun kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi.agriyi sordum özelllikle geceleri sanki bacağımı kesiyor gibi ağrı vardı.beni doppler ultrason yönlendirdi.ultrason sonucunu genel cerraha gösterdim.ve hemen beni kalp ve damar cecerrahinyönlendirdi.ve kızlar bacağında pıhtı varmis bu pıhtı bebeğin kordonunda ve benim akcigerime atabilirmiş.hemen kan sulandırıcı başladılar.ilk 1 ay her gün 2 kere sonra da doğum yapana kadar hergun kullanacakmışım.(gebelik embolisi).aileme yansımıyorum ama çok üzgünüm hayırlısıyla doğum yapsaydım bir.
Bu arada kızlar yazacak başka kimse yoktu ben de sizlerle paylaşmak istedim.hamile topiginde bizi neden tedirgin ediyorsun diye düsünmeyin.korkmayin da benim de ağrım oluyor var mi diye.emin olun öyle böyle bir ağrı değil di.sevgiler.seviyorum sizleri.
Çok ama çok geçmiş olsun dilerim bebeğinizi sağlıkla kucağınıza alın. 🙏🙏🙏

X