2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar daha erkende deneyımı olan var bebek arabasını nasıl almak gerek neye dıkkat edılmelı
Arkadas aciklamis gayet guzel bir de alirken arabanizin bagajina sigmasina dikkat edin bu yuzden arabalarini degistirenleri biliyorum 🙈 fiyat araligi cok genis biz ucuz olanlardan tercih etmistik gene ayni arabamizi kullanicaz cunku hem hafifti hem de gayet kullanisliydi

Kolay taşınabilir kolay açılıp kapanan araba olmalı. Anne kimseye ihtiyaç duymadan kullanabilmeli. Kalite beklentisi kişiden kişiye değişir tabi.
Arkadas aciklamis gayet guzel bir de alirken arabanizin bagajina sigmasina dikkat edin bu yuzden arabalarini degistirenleri biliyorum 🙈 fiyat araligi cok genis biz ucuz olanlardan tercih etmistik gene ayni arabamizi kullanicaz cunku hem hafifti hem de gayet kullanisliydi
Tesekkur ederım pekı yaş olarakda ayırlıyorlar arabayı bır bucuk yasına kadar olan va bıde 3 dort yasına kadar olablar var ne tercıh edılmelı

Kızlar daha erkende deneyımı olan var bebek arabasını nasıl almak gerek neye dıkkat edılmelı

Canim tekerlekleri iyi olmalı ben olsam büyük teker katlanıp araba bagajina kolay sığan hafif bir araba tercih ederdim. Alısveris merkezlerinde kolayca tek başına tasiyabilecegin bir secenek iyi olur. Ben oglumda 1 yasindan sonra baston tarzı aldim cok rahat ettim. Oyüzden çok pahali tercih etme bence

Zaten 2 yasini gecinde arabanin icinde degil dışında olmayi tercih ediyorlar. Oglumda arabaya posetleri koyup sürüyordu . 😆.o yüzden bendd ucuz birsey alirim yine

Benim de bulantım ve iştahsızlığım yok ama nedense kilo veriyorum acaba hamileyken metabolizmamız daha hızlı mı çalışıyor yani yediklerim anca bebeğimemi gidiyor anlayamadım

Canim tekerlekleri iyi olmalı ben olsam büyük teker katlanıp araba bagajina kolay sığan hafif bir araba tercih ederdim. Alısveris merkezlerinde kolayca tek başına tasiyabilecegin bir secenek iyi olur. Ben oglumda 1 yasindan sonra baston tarzı aldim cok rahat ettim. Oyüzden çok pahali tercih etme bence
Tamam canım tesekkur ederım😘

Siz de yurt disindamisiniz? Ikiz gebelikle riskli kategorude oldugundan 2 hafta arayla takip edilebiliyirlar ...benim de 3 dusugum var diye bu gebeligimde 2 haftada bir cagiriyirlar cunku riskli gruptayim...
Normal Ingilterede yasiyorum 4 yildir turkiyedeyim ama tekrar donecegiZ . Bildigim kadariylada ingilterede ilk 3 ayda sorna ayda / 6 haftadir bir ultrason aliyorlar cok bakmiyorlarmis . Inshallah hersey yolunda ilerler senin ve bebis icin 🙏🏼🙏🏼

kizlar sizinda acikinca migdeniz bulaniyo basiniz donuyormu ? testlerim hepsi nornal cikti . Yemek yemesem migde bulaniyo bas donuyor yedikten aornada yine migdem bulaniyor surekli agzimda pis tat oldugu icin sakiz var . 2 saatte bir cok cok acikiyorum ama artik yiyecek birsey bulmaktan cok sıkıldım 😭😭😭😭

Normal Ingilterede yasiyorum 4 yildir turkiyedeyim ama tekrar donecegiZ . Bildigim kadariylada ingilterede ilk 3 ayda sorna ayda / 6 haftadir bir ultrason aliyorlar cok bakmiyorlarmis . Inshallah hersey yolunda ilerler senin ve bebis icin 🙏🏼🙏🏼
Com tesekkur ederim Rabbim biz isteyen herkese saglikla kollarimizda gormeyi de nasip etsi 🤲 Turkiyede Allahtan durum farkli bu kadar uzun sure insan kafayi yer bebek nasil diye

X