2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kizlar 2 li 3 lü taramayi ilk hamileligimde yaptirmistim.. bunda biraz kararsiz kaldim o yuzden sormustum.. her zaman doktorumu dinlerim.. yalniz su kafama takiliyor bir sorun oldugunu bilip 6 ay üzülmek mi daha zor.. yoksa dogdugunda ögrenmek mi bilemedim.. herkesin görüsüne saygi duyuyorum.. sonucta hepimiz bebegimizin sagligi icin endiseleniyoruz.. sadece görüslerinizi merak ediyorum..

Canım evet taramaların sonuçları kesin değil ama ben yaptırcam çünkü Allah korusun birşey varsa önlem almaktan ziyade kendimi ve ailemi buna hazırlamak isterim doğumda ya da doğduktan sonra bu şoku yaşamak asla istemem tabiki seninde dediğin gibi yaptırana da saygımız var yaptırmayana da

Benim sahsi fikrim ne olursa olsun dunyaya getiriceksem ne ile karsilasacagimi bilmek, ona gore hazirlikli olmak icin yaptirirdim diye dusunuyorum.

Cnm nub teorisininden anlamıyorum. Heyecanlandım valla ne yalan söylüm bir oglum var birde kızım olsa çok güzel olurdu. Gerçi erkekte olsa çok sevineceğim.
Nubu yukarıya doğru değil benimde aynı ikracığımız varya o bana kız dedi bi sayfa var İnstagramda ona da atmıştım usg mi o da kız dedi bebeğin ile bebeğimin nubları aynı

Yastan dolayi bence extra endise yasamayin problem olacaksa genc yaslarda da oluyor. Ben ilk bebegimi de 38 yasinda dunyaya getirdim cok sukur hicbir sıkıntı yasamadim.
Ister istemez bi korku oluyor malesef. Nasipte ne varsa o oluyor. Biraz kaderci olmak lazim aslinda. Insallah hic bir sikinti yasamadan saglikli sekilde aliriz bebeklerimizi kucagimiza.tam umudu kesip tup bebege yonlenmisken geldi mucizem. Insallahta saglikla devam eder hepimizinki.

Ayy cok tatlış buuuu . Maşallah canımmmm. Kız doğdu benim içime . Rabbim gönlüne göre versin

Kızlar bu da benim minnoş.bilen ramzi miydi her teori kabulüm cinsiyet yorumlarmi. Ultrasonda cok net degil ama.

Eklentiler

• 20210109_142524.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 67
  • 20210109_142519.jpg
    61,5 KB · Görüntüleme: 69
Kızlar bu da benim minnoş.bilen ramzi miydi her teori kabulüm cinsiyet yorumlarmi. Ultrasonda cok net degil ama.
Cnm maalesef net degil sen druna sordun mu cinsiyeti ne olabilir diye bu haftada bile kemik yapısından v.s..tahminde bulunuyorlar cunku. Benim arkadasin kizi var dr 10.haftada kemik yapisindan bu bebek kiz demis

Benim bir arkadasim bu sene dogum yapti o da 42 yasinda. Iki kez tup bebek denemisler tutmamis. Sonra hic beklemedikleri bir zmnda ayni sizin ki gibi kendiliginden olmus sonra hakikaten biraz da kismet bu isler olacagi varsa her turlu oluyor. Tum bebislerimiz saglikla dunyaya gelsinler insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…