2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Iyi cesaret edip sormussunuz bazi doktorlar baya dalga geciyor oyle seylerle tersliyor ben soramazdim. Sagikli olsunlar yeter ki bunlar işin eğlencesi
Bende doktora sordum bebeğin hangi tarafta olduğunu. Ve direkt anladı neden sorduğumu ve "Maalesef söyleyemiyorz halk arasındaki bi inanıştan dolayı" dedi doktorlar bu konuda baya tecrübe yaşamışsa demek

Iki cocuk emziren anneler de gordum instagramda cobreastfeeding deniliyor sanirim
Ben onu doğru bulmuyorum. En azından kendim icin. Bebeğim doğunca oğlum 2 yaşında olacak zaten. Emmesi gereken süreyi tamamlamış oluyor fazlası gereksiz bence

Kızlar merhaba yarın doktora gideceğim kalp atışı için çağırmıştı yarın 6+4 olacağız sizce duyabilir miyiz sizler ne zaman duydunuz ,
Merhaba , gittiniz mi doktora , inşallah duymuşsunuzdur kalp atışını ben de 6+5 oldum salı günü gideceğim doktora inşallah her şey yolundadır

Kızlar selam, cinsiyet tahmini yapabilir misiniz? ben hiç anlamıyorum ama baya tahmin yürüten var okuduklarıma göre :)

Evet canim ara ara. Bilmiyorumki korkuyorum sagliksiz gebelikmi diye .
Geçer canım doktor bana demiştir kanama alanı boşalan kadar leke gelir kan gelir demişti kan gelmiyor lekeye düştüyse bitmek üzeredir kanama alanı. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın

Ben onu doğru bulmuyorum. En azından kendim icin. Bebeğim doğunca oğlum 2 yaşında olacak zaten. Emmesi gereken süreyi tamamlamış oluyor fazlası gereksiz bence
Yaa sizinde 2 yaş mi var kızım 2019 ağustos bu bebiste 2021 ağustos ben cok yorgun hissediyorum kizimla yeterince ilgilenemiyorum midem araliksiz bulaniyor sizde durum nasil

Geçer canım doktor bana demiştir kanama alanı boşalan kadar leke gelir kan gelir demişti kan gelmiyor lekeye düştüyse bitmek üzeredir kanama alanı. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın

Insallah canim. Yarinida atlatsam insallah. Senin kontrolün nezaman

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…