2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Valla takdir ettim seni ben 2 hafta önce gitmiştim keseyi görmüştük yarın da inşallah kalbini dinleriz

Yeni gördüm msjları iymisinz canm Allah'ın zniyle beğeğin bırakmayacak seni daha iyi misin
Çok şükür daha iyiyim ağrımlarım hafifledi ama halsiz düştüm ağrı sızılardan buna şükür tabi bebiş iyi olsunda Teşekkür ederim ilginiz için sağlıkla bebişlerimize kavuşalım inş

Kız çin takvimine göre de kızım olacak görünüyor benim Bakalım Allah'tan hayırlısı sağlıklısı inşallah

Çok şükür kalp atışını duyduk. Tsh yükselmiş 4,26 olmuş ilaç başladık mecburen. 12. Haftada serkülaj yapılacak şimdiden onun kuruntusu düştü içime. Hayırlısı artık

Bir yandan birakmak istiyorum ama bir yandan da kıyamıyorum. Bilemedim
Seni çok iyi anliorm benimki 24 aylikti ama hala icimden gelmiordu biraktirmak emsin istedigi kadar diyordum ayri bir bag çok yogun bir duygu oluyor anne ve bebek icin.. kendinede bebisinede zaman ver vitamin takviyesini eksik etme

Bir yandan birakmak istiyorum ama bir yandan da kıyamıyorum. Bilemedim
ben de emzirmeye kiyamamistim mesela. bilincli cocugu memeden kesmek bana cok zalimce geliyor. meme dogumdan beri onu rahatlatan en buyuk bagimliligi. ben resmen sigara gibi dusunuyorum. ve keyfini bozmak, en sevdigini anlarken elinden almak cok zoruma gidiyor. kesinlikle 2 yasina kadar emzirmemeyi dusunuyordum. 20aylikken sans eseri biraktik :) (tatile gitmistim haftasonu icin donunce kizim sormadi, ben teklif etmedim, 5 gun sonra sorunca memeler gittiler yavrum dedim)

Arkadaşlar ben çok kabız oldum. Progesteron yapıyormuş bu zamanlarda kabızlık. Kayısı dışında önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Karnım 6 aylık gibi oldu resmen
magnezyum. isterseniz doktorunuza sorun recete ediliyor mu bilmiyorum dilerseniz de eczaneden alin.

Seni çok iyi anliorm benimki 24 aylikti ama hala icimden gelmiordu biraktirmak emsin istedigi kadar diyordum ayri bir bag çok yogun bir duygu oluyor anne ve bebek icin.. kendinede bebisinede zaman ver vitamin takviyesini eksik etme
Sanırım akışına bırakacağım bakalım belki kendi bırakır zamanla diye ümit ediyorum ama meme delisi bi çocuk bırakmazsa kardeşi doğana kadar vakti var, emsin yavrucum

Ne güzel kendiliğinden bırakması... Umarım bende böyle kolaylıkla biraktirabilirim vaktinde. Kardesi doğana kadar zamanı var sonuçta akışına bırakacağım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…