2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım bende adanalıyım ıkı bardaktan fazlasını içmiyorum işede yarıyo tabı mıden yanıyo ama gavıscon içiyorum
Ayy iki Adanalı ne güzel karşılaştık hem de şalgamın üzerine , tam suan şalgam içiyorum ben de. Adana'dan annemler getirmişti hvuçlu , içine de acılı turşu suyu koydum. Hadi inşallah işe yarar

Merhaba , gittiniz mi doktora , inşallah duymuşsunuzdur kalp atışını ben de 6+5 oldum salı günü gideceğim doktora inşallah her şey yolundadır
Evet canım duyduk çok şükür yolunda ben 7+2 olmuşum yanlış hesaplamış diğer doktor inşallah sen de duyarsın çok güzel çok farklı bir his

hadi yaa :) herkes erkek hissediyor zaten resimde bakınca solda gözüküyor ayna etkisi mi var ultrason resimlerinde ondan mı sağda dedin canım
Canımm karındansa olacaktı ayrı yazınca sağ gibi olmuş :)
Karından sağ da ise kız sol da ise erkek
Vajinal de durum tam tersi

Merhaba arkadaşlar çok şükür bugün kalbini duyduk 7+2 deyiz cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar rica etsem bakabilir mi (karından USG)

Canım o sorun bende de var cok fazla tam cozumunu bulamadm acılı salgam ıcıyorum bıraz işe yarıyor eger yuruyebılırsen mutlaka yuru oda cok ıyı gelıyormus
Acaba şalgamin bir zarari var midir az önce canim cekti esim almaya gitti.. bisey olmaz dimi

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar çok şükür bugün kalbini duyduk 7+2 deyiz cinsiyet tahmini yapan arkadaşlar rica etsem bakabilir mi (karından USG)Eki Görüntüle 2755976
Plasentanin yeri sanirim şu soldan baslayip alt kisma kadar olan yer beyazlik var ya hani. Aslinda bebegin yeri degil de plasentaya bakmak gerekiyormus. Sizin de plasenta solda,bebek de sola yakin bence erkek

Mrb kızlar bugun Dr gittim 9+7haftalık olmamız gerekirken 9+2 haftalık çıktık. İdrar enfeksiyonundan süphelwndiğim için idrar tahlili verdim. Sonucunu bekliyorum.
Bu arada Ramzi teorisinde anlayan arkadadlar Bi bakabilir misiniz?

Bir kac günlük sapmalar önemli degil kapaniyormus sonradan bu arada 8 haftadan sonra ramzi pek bakilmiyor ama erkek gibi duruyor beyazlik yani plasenta bebegin tam altina dogru solda gozukuyor cunku

Bir kac günlük sapmalar önemli degil kapaniyormus sonradan bu arada 8 haftadan sonra ramzi pek bakilmiyor ama erkek gibi duruyor beyazlik yani plasenta bebegin tam altina dogru solda gozukuyor cunku
Benim içimden de erkek geçiyordu bakalım tutacak mı bu teori
Ramzi teorisine göre. Erkek
Çin takvime göre. Kız
Kan tahlili ne göre. Kız
Benim içimden de. Erkek geçiyor bakalım hangisi tutacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…