2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Git tabi canim. Bir doktorun dedigini digeri farkli söyluyor. Ben gecen gebelikre 0.2ml igne kullandim. Eczaci bile senin durumundakiler 0.4 lük kullaniyor dedi. Gittim sordum bu yeter dedi.sonra kürtaj oldum. Bu seferkinde baska doktor 0.6ml lik verdi az gelmistir dedi.

Canım bana prilam Dr verdi aşırı uyku yapıyor o da maalesef çok etkili olduğunu düşünmüyorum o kadar çok kusuyorum ki boğazım tahriş oldu artık.. Rabbim gerçekten hepimize kolaylık versin
Bana da prilam Dr yazmıştı eczacı tanıdığım var hapa alıştırma kendini hem de uyursun sürekli iyi olmaz Gaviscon şurup iç demişti. Yemeklerden sonra alıyorum o midemdeki tuhaf çalkalanmayı kesiyor. kusma hissini alıyor. Tabi mükemmel bir midem oluyor diyemem ama kullandığımdan beri daha rahat yiyebiliyorum. önceden zorla yerdim, kusardım. şimdi de zor olsa da çıkarmıyorum en azından.

Çok teşekkür ederim canım zor dayanıyorum bu bulntilara yarın eşime aldirayim bir de onu deneyeyim senin gibi cikarmasam yeter bana tavsiyen için çok sağol

Çok teşekkür ederim canım zor dayanıyorum bu bulntilara yarın eşime aldirayim bir de onu deneyeyim senin gibi cikarmasam yeter bana tavsiyen için çok sağol
iyi geleceğini umuyorum canım biraz toparlıyor mideyi zaten mide iyi olunca insan az daha ayaklanıyor.

Şimsi yaptım kız çıktı ne yapsam kız çıkıyor hadi hayırlısı sağlıklı olması öncelik tabiki her zamann

Arkadaşlar ben çok kabız oldum. Progesteron yapıyormuş bu zamanlarda kabızlık. Kayısı dışında önerebileceğiniz bir şeyler var mı? Karnım 6 aylık gibi oldu resmen
Canım o sorun bende de var cok fazla tam cozumunu bulamadm acılı salgam ıcıyorum bıraz işe yarıyor eger yuruyebılırsen mutlaka yuru oda cok ıyı gelıyormus

Benim de oğlan çıktı Çin ve rus takvimide oğlan diyor maya ve bir tane daha vardı adını unuttum onlara görede kız hayırlısı olsun bakalım

Kız maşallah nasıl sabrediyorsun
Bnde çok merak ediyorum canım normal aile sağlık merkezlerine gitsem hep bi kontrol oda boş kontroller ultrasyonada 3 aydan aşağı almıyorlar ondan duruyorum valla canım ama bu ay içinde mecbur bildirmem lazım bu ayın sonunda var ultrasonumuz merakla bekliyorum canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…