2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Karındansa erkek 🙈
Aşk olsun ya benim bebişimin de cinsiyet tahmini yapın foto koymuştum yine koyuyorum karından bakıldı yani üstten
IMG20210104113723.jpg

Denicem bunu.Her açtığımda akıyor ya vede cok morartiyor.Oksaparda bir gün bile morarmadi ve acitmadi.

Ben oksapar kullaniyorum hafif morarmalar oluyor ama yanma acı olmuyor. Geçen kürtaj olduğum gebelikte hibor kullandım cok acitiyordu karnim simsiyah olmustu. Sen hangi marka kullaniyorsun

Ben oksapar kullaniyorum hafif morarmalar oluyor ama yanma acı olmuyor. Geçen kürtaj olduğum gebelikte hibor kullandım cok acitiyordu karnim simsiyah olmustu. Sen hangi marka kullaniyorsun
Oksaparla başladım şimdi malum biliyorsun covitten dolayı ne bulursam onu alıyorum ama şuan korka korka yapıyorum resmen :KK43:

kızlar gebeliğin 7-8 nci haftasında olup tüp bebek tedavisi görüp estrofem kullanıp , tsh degeri tüp bebek öncesi 2,5 altı olup . estrofem kullanınca 2,5 ile 3 arasında deger olanlar var mı?
benim 2,79 degerim var estrofem kullandıgım için artış olmuş olabilir mi? kalp atışından sonra estrofemi bıraktım.
kadın dogumcu dahilileye falan yönlendirmedi ne düşünüyorsunuz.
böyle degerde olup ilaç kullanan var mı?
@Fly3646 @Kriel Rabbimnasip6103 Rabbimnasip6103 Nosking Nosking @colorfulballoons @eczhnm
Kızlar ben de 8 haftalık tüp bebekle gebeyim fakat estrofem kullanmadım o ilacı ne için verdi doktor? Acaba ben onun yerine BAŞKA birşey mi kullandım

anladım canım sende ilaç kullanıyorsun anlaşılan .
benim yumurta toplamadan 0,79 du transferden sonra 30 gün sonra estrofem kullanırken 2,79 oldu .
Estrofem yukseltiyo malesef canim ama cabucak duser sikinti etme estrofemi birakinca eski duzenine geri doner ama yinede ihmal etme belki 25 mg dusuk doz baslatir

Evt kanama alanim yoktu yinede oldu doktor progesteron eksik gelmis olabilir dedi.. sadece bi kere kirmizilik geldi sonra hep kahve leke 1 hafta kadar devam etti..
ben senin kanamanı okuyunca hem haftamız cok yakın hemde konustuk diye . üzüntümden okumamıştım kanaman nasıl oldu diye . içime işler diye
sonra işte cumartesi benim kanamam oldu bir kere kırmızı geldi akşam 11 de bir de ertesi sabah kahve leke geldi
bir daha olmadı inş . bana riskin var dediler bir hafta rapor aldım . sonrasında da heyet raporu alıcam 11. nci haftaya kadar

X