2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam, en son 5+5 de keseyi görmüştüm dün 6+5 de bebişi ve kalp atışını gördüm çok heyecanlı bir andı, çok şükür gordum minigimi Dr benden bir sürü tahlil istedi ama bunlari devlet Hastanesinde yaptırabilir miyim bilen var mı özelde çok pahalı olacak gibi

Eklentiler

• IMG_20210101_174037.jpg
    246,7 KB · Görüntüleme: 61
Kızçeler ne yapıyorsunuz ikili taramalarınız için randevu verildi mi bi de benim gibi bebeği sağda yani kesesi krampları solda olan var mı
Ben Yumurtlamalarimin da ters tarafta agrisini hissederdim. Bebekte de oyle oldu bebek sagda ama ben solda agri hissediyorum o tarafa vuruyor. Doktor olabilir demisti normalmis.

Dr un aynı tahlilleri aile hekiminde yaptır demişti bana . Ben aile hekiminde yaptırdım hepsini yapıyorlar bilginiz olsun :)

Slm canım ilac kullaniyormusun yada hangi ilaçları kullaniyorsun bilmiyorum. Ama GREYFURT çok dikkatli tuketilmesi gereken bir meyve. Ilaclarin emilimini durdurdugundan 1 tane ilacin etkisini 10 tane birden içmiş gibi seni zehirleyebiliyor. Ben bundan 10 yil önce zehirlenmistim. ictigim ilaci 10 katina çıkartmisti.Özellikle eğer kan sulandiran ilac igne kullaniyorsan kesinlikle tüketme.

Ben maalesef cubuk kraker bile yemek istemiyorum durumum anlatilir gibi degil bu günler bi an once gecsin de hepimiz bi parca olsun rahat edelim insallah

Canım seviyormusun bilmiyorum ama mısır ekmeği galeta etimek de bastırıyor. Bende çubuk kraker yiyemiyorum 2 gündür.

Evet aynen ilac kullananlar dikkatli olmali ben folik asit ve bulanti hapi disinda birsey almiyorum ama gene de az tuketmeye calisicam yalniz tadi cok guzel bence. hele de bu ara bana öyle geliyor

Evet aynen ilac kullananlar dikkatli olmali ben folik asit ve bulanti hapi disinda birsey almiyorum ama gene de az tuketmeye calisicam yalniz tadi cok guzel bence. hele de bu ara bana öyle geliyor

Şifa olsun canım. Bazen çok alakasız şeyler bile iyi gelebiliyor. Bende 2 gündür geceleri limonlu vişneli dondurma yiyorum. Oglum görse yıkar ortalığı

Ben Yumurtlamalarimin da ters tarafta agrisini hissederdim. Bebekte de oyle oldu bebek sagda ama ben solda agri hissediyorum o tarafa vuruyor. Doktor olabilir demisti normalmis.
Bende aynı sizler gibiyim dün dr bebegin sagda solda surekli agrim var dedigimde rahmin çatallı dedi rahmin diger ucu agri yapiyomuş dusuk tehlikesi var bende artik sağ tarafimda agriyo hayirlisi bakalim.bekliyorum sadece kanamam kesildi

Kızlar aşeren varmi aranizda. Ben oğluma hamileyken işyerime bir karı koca gelmisti. Kadının elinde açılmamis bir sade gazoz şişesi vardi. Karsimda cosssttttt diye açti buz gibi şişeyi ağzina soktu.o anda içim parcalandi. Aksam kaynanam geldi oturmaya anlattim eşimi hemen markete gönderdi git al diye. Benim kocamda gitmis bol bol içiyim diye 1.5litrelik gaziz almis. Ben başladim aglamaya cam şiseli istiyorum diye.tekrar gitti şişe gazoz aldı. Şiseyi cosst diye açıp dış camını yalayıp öyle gazozu içmistim. Nerdeyse şişeyi yiyesim gelmisti. bakalım bu sefer neler yaşıcam

Benim de rahim geriye dönükmüş ama bilmem o sebeple mi ters yönde hissediyorum agriyi. Önemsiz dedi bebek buyudukce duzelir demisti doktor. Gecmis olsun saglikla alin kucaginiza insallah

Bende aynı sizler gibiyim dün dr bebegin sagda solda surekli agrim var dedigimde rahmin çatallı dedi rahmin diger ucu agri yapiyomuş dusuk tehlikesi var bende artik sağ tarafimda agriyo hayirlisi bakalim.bekliyorum sadece kanamam
Benim de rahim geriye dönükmüş ama bilmem o sebeple mi ters yönde hissediyorum agriyi. Önemsiz dedi bebek buyudukce duzelir demisti doktor. Gecmis olsun saglikla alin kucaginiza insallah
tesekkur ederim hepimiz saglikla alalim kucaklarimiza yavruları

Şifa olsun canım. Bazen çok alakasız şeyler bile iyi gelebiliyor. Bende 2 gündür geceleri limonlu vişneli dondurma yiyorum. Oglum görse yıkar ortalığı
Görmesin valla tahmun edebiliyorum yaa ben de normalde visne suyu hic sevmem ağzıma surmem bi tek onu iciyorum su anda. bu hamilelik çok garip birsey valla

Bende ilk oğlumda evde birden kavun kokusu almaya başladım eşime diyorum Serkan kavun kokuyor diye yooo diyo oda ya vallahi koktu diyorum canım bı çektiki eşim bulamadı bir türlü zamanı değildi ama aradan bir kaç hafta gecince baktimki elinde ufacık bir kavunla gelmiş canım benim ya bide ciğer hiç sevmem hayatta yemem ama eşimle çarşıya çıkmıştık birden canım ciğer cekti Serkan dedim kendine ciğer ekmek al ama bol pul biberli olsun ben yiyemem senden ısırırim bir kaç lokma nefsim kırılsın yeter demiştim aldık ve öyle yaptım hala daha sevmem ciğeriikinci oğlumda mandalinaya asermistim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…