2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah bebeklerimizi sağ salim kucaklarımiza alicaz
Amiiin canım inşallah , bu aylarda insan hamile olduğunu unutuyor nerdeyse tabii bende belirti yok uyku dısında. Normalde de uykucu biri olduğumdan sadece biraz çoğaldı o da bebiş biraz büyüse de hareketlerinden iyi olduklarını anlasak..

Arkadaşlar bu arada herkese harika bir yıl diliyorum, insallah 2021 de bebeklerimizi kucağımıza alırız hep beraber

Ben de yaşadım korkmayın 2 gün sürdü geçti, proluton ve progestana devam ediyorum, hafif lekenmelerim oluyor ara ara dediğim gibi bir kere sizde ki gibi baya kırmızı kan geldi bol su içip istirahat edin, güzel düşünün sağlıkla alcaz kucaklarımıza

İnsallah hepimiz saglikla kucagimiza aliriz. Baya korkuttu durum umarim bi daha olmaz

Arkadaşlar çin takvimine baktınız mı? Cinsiyeti tutan oldu mu ? Yani tam inanmasam da merak ediyorum suan daha 6 haftalığım cok yeni

Yok bebek zehirlenir kusar karnındaki ölür düşer gibi şeyler duymaktan o kadar moralim bozuldu ki anlatamam. Ne kadar süre emdi. Bişi olmadı değil mi. Bende vitamin kan hapı alıyorum. Yemeğime dikkat ediyorum.
Açıkcası oğlum 1 yaş 2 aylıkken hamile kalmıştım, emzirdim 10 haftalıkken kalbi durduğu için kürtaj olmak zorunda kaldım, oğlum 20 aylıkken tekrar hamile kaldım 2 yaşına doldurana kadar yine emzirmeye devam ettim 4 ay daha emzirdim. 2 yaşını doldurmasaydı daha devam edebilirdim ama biraz dinlenmek istedim. 20 gün sonra doğumum var bebişte gayet sağlıklı. O ölürler, düşükler vs emzirmeyle alakası olduğunu düşünmüyorum ki benimki de kan pıhtılaşmasından kaynaklanmıştı. Fizyolojik olarak ta mümkün değil. Sadece son ay meme uçlarının uyarılmasının doğumu hızlandırdığını okumuştum. Demem o ki, kalbinin sesini dinle, kendin için güzel beslen bol su iç. Karnındaki de gögsündeki de vitaminini senden alıyor. Sen kendin için besleniceksin. Sağlıkla kavuşalım bebişlerimize.

Arkadaşlar çin takvimine baktınız mı? Cinsiyeti tutan oldu mu ? Yani tam inanmasam da merak ediyorum suan daha 6 haftalığım cok yeni
Tavsiye istersen vereyim, Çin Rus takvimleri3, yumurtlama gününe göre tahminler vs vs vs hepsi kız çıkıyordu. İnstagramda ki bu ark erkek dedi, oğlum olacak kısmetse

Eklentiler

• Screenshot_20210101_005832_com.instagram.android.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 78
Günaydın herkese ,
Dün akşamdan beri içime bir kurt düştü. Kemiriyor sürekli. Bugün 7+0 haftalık olduk ama bende gebeliğe dair hiç belirti yok. Geçen hafta hafif ve kısa süreli bulantılarım olmuştu. Bu hafta hiç olmadı. Kasık ağrısı olurdu. Onlar da kesildi. Sadece belim ağrıyo. Fıtığım var zaten eskiden de ağrırdı.
artık yasaklar da başladı.kadın doğumcu var mıdır acilde
kalp atışını duymadım daha. Kalbi atmadan bir şey olmuş olabilir mi bebeğime

Ah bacım ben de aynı durumdayım. Sürekli belirti takip edip ay bulantim yok bebeklere bir sey mi oldu, ay uykum yok kalpleri mi durdu diye geziyorum evde.
Dün gece de kasıklarıma kramp girdi birkaç defa şimdi de onun korkusunu yaşıyorum kontrole kadar hep boyle panikle geçiyor.
Ama her kontrolde de iyi çıkıyor çok şükür. Inşallah sağlıklı doğacak annesi

Kızlar iyi akşamlar birşey aklıma takıldı benim adetim en son 17 kasimdi bat a göre 6 haftalık olmam lazım ama doktor 5 haftalık dedi ben hangisini dikkate alacağım

Benimde son adet tarihine göre 1 hafta geri gidiyor. Doktor geç döllenme dedi. Önemli olan gelisiminin düzenli devam etmesi.

İnşallah çok endişeliyim. Pazartesi kontrolüm var. Güzel haberler gelir inşallah.
annelik duygusu bebek Rahime düştüğü an başlıyor demek ki. Daha yüzünü görmeden nasıl hassas oluyor insan

İnşallah çok endişeliyim. Pazartesi kontrolüm var. Güzel haberler gelir inşallah.
annelik duygusu bebek Rahime düştüğü an başlıyor demek ki. Daha yüzünü görmeden nasıl hassas oluyor insan
Az kalmış bacım bi hafta sonu var önünde inşallah duyacaksın kalbini.
Varlığını öğrenince başlıyor annelik gerçekten. Allah önce evlatlarımıza sağlık versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…