2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Carsamba sabah 10 da gel dedi. Sanirim hem kan alip hem ultrasonla bakar ona göre karar verir. Bende kan pirtilasmasi problemi oldugundan sürekli kandan takip etmek zorunda
Anladım canım hayırlı haberler alırsın insallah geçmiş olsun canım bende iki hafta sonra alırım giderim ücretli gidecem konuştum bugün kadınla inşallah reçetesiz bakar ultrasondan

Kızlar iyi akşamlar olmaz dediğim zamanda hamile olduğumu öğrendim, inşallah sağlıkla ilerler sağlıkla gelir. 28 kasım bhcg 47, 30 kasım 127 çıktı. Değerler nasıl sizce? Bat 23-24 kasım son regl tarihim 29 ekim. Bi takviye başlamalı mıyım? Folik mi alıyim ocean falan mı?

Mrb hayirli olsun canim. Degerlerin gayet iyi. Ben follibol folik asit kullaniyorum. Birde doktorum kovit süreci oldugundan c vitamini takviyeside önerdi

Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah doktoruna danışsan daha iyi olur değerlerin artmış güzel

Mrb hayirli olsun canim. Degerlerin gayet iyi. Ben follibol folik asit kullaniyorum. Birde doktorum kovit süreci oldugundan c vitamini takviyeside önerdi
Bana düşükmüş gibi geldi korktum açıkcası biraz. Şuan annemin yanındayım burada bir doktorum da yok, ama bi takviye başlamak istiyorum. Ne zaman öğrendin canım sen?

Bana düşükmüş gibi geldi korktum açıkcası biraz. Şuan annemin yanındayım burada bir doktorum da yok, ama bi takviye başlamak istiyorum. Ne zaman öğrendin canım sen?

Benim bat 23 kasimdi . 21 kasimda 52
23 kasimda 148
25 kasimda 356
30 kasimda 1850 cikti. Benimde bugünki degerim düsük cikti. carsamba kontrole gidecegim. Bence hemen basla folik asit ilk aylar cok önemli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…