2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Hadi gözün aydın cnm bende dün verdim ilk kanı ögleden sonra çıkacak inş saglıkla ilerler hamileliğimiz

Canim saglik ocaginda verdiysen ayni gün bulundugun ilin halk sagligi internet sitesinden ögrenebiliyorsun. Mesela ankara halksagligi merkexi diye. Laboratuvar sonucu diye tc yazinca cikiyor

Seni çok iyi Anlıyorm yarın keseyi de görünce biraz daha rahatlarsın benım kimyasal olduysa kanamam olur muydu acaba bunun en son verdiğim kanın üstünden 1 hafta geçti

Canim kimyasal olsa karin agrisi oluyor cok siddetli birde kanama basliyor 2 3 gübe

Canım bi de ben yerleşme kanaması gördüm kahverengi pembemsi 3 gün lekem geldi sonra kesildi heralde kimyasal da yerleşme kanaması olmaz

Kizlar doktor istemese bile muhakkak vitamin degerlerinize baktirin. Doktor bana sadece folic asit kullan dedi. Ama dün saglik ocagindaki doktir vitaminlerede bakti b12 cik düsük cikmis o da düsüge neden oluyormus. Gecen ayda bakilmisti gayet iyiydi. Kadin dogum doktorun ilac yazsin muhakkak dedi

Ah canım tutmak istiyorum ama biliyorsun işte insan olumsuzluğu kafandan atamıyor

Bilmezmiyim canim sana söyluyorum ama bendd ayniyim. Gecen sefer degerim 3000 lere cikti kesede görüldü ama kalp atmadi .yani bana dogurana kadar rahat yok

Canim saglik ocaginda verdiysen ayni gün bulundugun ilin halk sagligi internet sitesinden ögrenebiliyorsun. Mesela ankara halksagligi merkexi diye. Laboratuvar sonucu diye tc yazinca cikiyor
Cnm e nabız dan baktım daha sonuc lar girilmemiş

Benim Dr da tüm değerler için kan aldı bakalım artık

Cnm e nabız dan baktım daha sonuc lar girilmemiş

E nabiza benim 3 gün oncekiler bile düsmemis .enabizi hic bekleme canim

sen kan verdigin yeri arayabilirsin. Yada halksagligi sitesinden bakabilirsin. Banada ertesi gün cikar dediler aynigün 5 de cikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…