2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302

Değerim 1850 cikti en azindan 2200 olmaliymis. Yine düsüyor galiba . Çarsamba sabah 10 da gel dedi

Dur gözünü seveyim canım düşmemiş sonuç olarak çarşamba günü bi olsun bakalım umutsuz mu konuştu ki doktor ne desem bilmiyorum ki canım hayırda şerde Allahtan elimizden gelen bşey yok

Daha öncede aynilarini yasadigim icin tahmin edebiliyorum canim. Artik beklemekten baska carem yok.

Benim gecen sefer 3600 e cikti kese olustu kalp atmadi kürtaj oldum
daha öncekilerde 700 civarina cikip düstü
Peki canım bunun sebebine ne diyor doktor tamam her kadın yaşayabilirmiş kimyasal ama senin tekrarlamış acaba tüp bebek mi yaptırsan canım ne biliyim aklımda pek ermiyor kusura bakma

Peki canım bunun sebebine ne diyor doktor tamam her kadın yaşayabilirmiş kimyasal ama senin tekrarlamış acaba tüp bebek mi yaptırsan canım ne biliyim aklımda pek ermiyor kusura bakma

Bende sadece pirtilasma var onun icindd igne oluyorum. Belkide esimden kaynakli olabilirmis. Yaza tüp bebek deniyecegim

Kese görünür bencede kalp atışı için erken bende ücretli bir randevu aldım 7 haftalıkken gidecem bakalım kısmet canım hayırlı haberler alırız inşallah
Evet canım inşallah ilk evre bi keseyi görmeyi nasip etsin rabbim hepimizi tamamına erdirsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…