2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar hamileliğin başında ishal olunması normal mi yoksa bir anormallik olduğunu mu gösterir

Kızlar hamileliğin başında ishal olunması normal mi yoksa bir anormallik olduğunu mu gösterir

Hic bilmiyorum canım. Benim sadece kasık ağrim var. Gögüs hassasiyetim geçti gibi birşey. Gecen hamileliktede gögüs hassasiyeti azalip düsük olmustu.oyüzden korkmaya basladim

Hic bilmiyorum canım. Benim sadece kasık ağrim var. Gögüs hassasiyetim geçti gibi birşey. Gecen hamileliktede gögüs hassasiyeti azalip düsük olmustu.oyüzden korkmaya basladim
Canım yanlarına dokununca acıma falan yok mu hiç. Bende bi yerde okudum ishal beta hcg nin düştüğünü gösteriyormuş artık hakkımız da hayrlısı bugün bi kan vereyim dedim sonra vazgeçtim öyle bir durum varsa da sanki yapacak Bşey mi var dedim

Ben saglik ocaginda tam kan sayimi icin kan verdim hemsire beta hcg de bakalim dedi artik hayirlisi demekten baska care yok. Benim gögus aclarinda sizlama vardi ama gecti gibi . Saglik icaginda 5 gibi cikiyordu sonuclar ama cok yogunluk varmis ancak yarin ögleden sonra cikar dedi

Merhaba kizlar :)
Bendekan sonucuma gorehamileyim fakat henuz regl gecmedi onumzdeki hafta doktora gitmeyi planliyorum..
Tarihe gore her sey yolunda giderse saglikla ilerler ise 5 Agustos 2021olarak görünüyor, rabbim izin verirse

Saglikla sihatle devam eder insallah. Hayirli olsun

Canım hayrılısı olsun bence hiç o belirtilere takılma. Sonucun çıkınca bana da haber ver Canım. Ben daha hiç tam kan sayımı yaptırmadım

O geçebilir canım bu şekil düşünüp kendini harap etme ilk bebeginmi olacak
Ishal duymuştum bn hamilelik belirtilerinde ama internetten bakıp kendini üzmeye değmez güvenme bilgilere yani

Merhaba kizlar :)
Bendekan sonucuma gorehamileyim fakat henuz regl gecmedi onumzdeki hafta doktora gitmeyi planliyorum..
Tarihe gore her sey yolunda giderse saglikla ilerler ise 5 Agustos 2021olarak görünüyor, rabbim izin verirse
Hayırlı olsun canım Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah senin son adet tarihin ne zaman di

Belirtiler herkeste farkli olabiliyor, mesela benim iki gebeligimde de göğüs hassasiyeti olmadi gibi, ilk 3 ay biraz zor evhamli geçiyor kese gorunucek mi kalp atisi, ikili test derken, ama bir bakiyorsunuz dogmus bile

Ishal duymuştum bn hamilelik belirtilerinde ama internetten bakıp kendini üzmeye değmez güvenme bilgilere yani
Yok canim bu 2. Olucak nasipse. 6 yasinda oglum var onda gögüslerim cok agrimisti.

Canım ben hiç gebe kalmadığım için herşeyden tedirgin oluyorm korkuyorum ama bakmamakta fayda var haklısın

İnşAllah canım çarşamba günü bana 5 hafta oluyor kese görünür mü acaba

5.haftada kese kesin gorunür canim. Benim daha once beta hcg 2000 ken görülmüstü. benimde 4 5 tüp kan aldilar bazilarinin sonucu cikmis ama beta hcg cikmamis. Carsamba günü 378 di. Eger olmasi gerektrigi gibi devam ediyorsa bugün 2270 olmalı. Sürekli ekrani yeniliyorum . Insallah hayal kimyasal olmaz yine. Artik eczaneden test almayada utaniyorum.

Canım daha idrar testi yapma bende en son geçen cuma yaptım idrar testi sırf net çizgiyi görmek için gördüm de. Aynen canım doğruu değerin öyle bşey olması lazım. Niye o kadar kan aldılar canım neyi kontrol ediyorlar bana hiç öyle bşey yapmadılar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…