2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Canım bol su iç ama ne yaparsan yap malesef etki etmiyor ben önceki hamileliğimde yaşadım kabızlığı diğerlerinde hiç olmadı öyle birşey bundada henüz yok inşallah olmazda

Bu sayıları tam olarak nasıl yaptınız ayrıntılı açıklayabilirmisiniz

Yaa ilk hamileliğim ne güzeldi 6. Ay da belli olmaya başladı karnım o da yavaş yavaş yani. Şimdi tam tersi gaz’dan kabızlıktan şişti karnım. Kabızlık için ilaç kullanıyorum ara da düzeldiğim halde karnım da ki şişlik inmiyo sonra hooop tekrar kabız oluyorum. Çook sinir bozucu. Bu sefer ki hamileliğimde extra bir şişlik olacak belli.

Herkese merhaba ben de aranıza katıldım uzun uğraşlar sonucunda ve yıllardır hasretle onu beklerken miniğim bize sürpriz yaptı resmen, okadar çok uğraşıp bekledik ki tam tekrar tüp bebek embriyo transferi için reglmi beklerken birden çift çizgiyi gördüm Rabbim ne büyük şuanda hastanedeyim kontrole geldim biraz korku ve heyecanla karışık duygularım umarım benimle birliktedir bebeğim

Yaa kendiliğinden mi oldu canımm gözünüz aydınn inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah çok büyük işte

emzirirken hamile kalıpta emzirmeye devam edeniniz, tanıdığınız oldu mu hiç?? bu konuda da danışayım sizlere
Canım ben olmuştum. Ben Türkiye’deki doktoruma da yurtdışındaki doktoruma da sormuştum hiç bir sorun yaşamazsın Zararı yok emzir demişlerdi ben de öyle yaptım. Aynı senin gibi 11 aylıktı kızım hamile kaldığımda. Fakat tabii doktor riskli bir durum görürse o zaten söyler kendi kadın doktorunla detaylı konuşmalısın. Amma velakin ben bebeğimi kaybettim 20. Haftada Allah yaşatmasın kimseye tabii bunun emzirmeyle bir alakası yoktu

Tebrik ederim saglikla dogsun bebisiniz

Maşallah rabbim ne kadar büyük. Her şeyin bir zamanı var işte.

Yaa kendiliğinden mi oldu canımm gözünüz aydınn inşallah Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin Allah çok büyük işte
Tebrik ederim saglikla dogsun bebisiniz
Maşallah rabbim ne kadar büyük. Her şeyin bir zamanı var işte.
Aminnn çok teşekkür ederimmm evettt doğal gebelik Allah’ ım çok büyük çokkk Benim aslında 3. Gebeliğim doğal yolla yine 2017de 9 haftalık kalp durmasından kaybettim, 2019 da kimyasal gebelik o tüp bebekti toplamda 5 tüpbebek denememiz var veee bu da sürprizimiz Rabbim çok büyük inanın ne ağladım ne sızladım ne isyan ettim sabırla duayla bekledim doğru hayırlı zamanı ve bu süreçte ne kadar güçlü olduğumu gördüm umarım bu sefer sağlıklakucağıma alabilirim bebişimi az önce gördüm kendisini keyfi yerinde yatıyordu pıt pıt atıyordu minnak kalbi çok şükür bin şükür Hepimiz yavrularımıza kavuşalım sağlıklı hayırlı evlatlar olsunlar inşallah

Artık gün saymayı bile bıraktım ne zamandı acaba falan diye düşünüyorum benim normalde inanılmaz hızlıdır metabolizmam o yüzden çok zorlanıyorum.
Doktoruna sordun mu canım bebeğe zararı olmayan bir şurup varmış ben onu soracağım bi çok iyi geliyormuş
Bi de en fayda eden bana zeytinyağı içmek oldu baya yarım çay bardağı falan içtim

Merhaba arkadaşlar :) 25 yaşındayım ilk gebeliğim. Ultrasonda hersey normal, güzel görünüyor. Kalp atışı için bir hafta sonraya çağırdı doktor. Şuan 5+5 olduğumu söylüyorlar. Kalp atışı ne zaman duyulur ilk? Sizler duyabildiniz mi ? Kalp atışı duyulmayan gebelikler olabiliyormuş. Bunun olma ihtimali çok yüksek mi? Düşünmekten korkmaktan zaman geçmek bilmiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…