2021 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Merhaba arkadaşlar :) 25 yaşındayım ilk gebeliğim. Ultrasonda hersey normal, güzel görünüyor. Kalp atışı için bir hafta sonraya çağırdı doktor. Şuan 5+5 olduğumu söylüyorlar. Kalp atışı ne zaman duyulur ilk? Sizler duyabildiniz mi ? Kalp atışı duyulmayan gebelikler olabiliyormuş. Bunun olma ihtimali çok yüksek mi? Düşünmekten korkmaktan zaman geçmek bilmiyor.
Ben 6+1 de duydum ama çok minik olduğu için 1-2 sn dinletti doktorum

Merhaba arkadaşlar :) 25 yaşındayım ilk gebeliğim. Ultrasonda hersey normal, güzel görünüyor. Kalp atışı için bir hafta sonraya çağırdı doktor. Şuan 5+5 olduğumu söylüyorlar. Kalp atışı ne zaman duyulur ilk? Sizler duyabildiniz mi ? Kalp atışı duyulmayan gebelikler olabiliyormuş. Bunun olma ihtimali çok yüksek mi? Düşünmekten korkmaktan zaman geçmek bilmiyor.
Tebrik ederim umarım yolunda ilerler :) benimde bugün kontrolüm vardı dr cok kısa karından ultrasonla kalp atısını izletti hafta olarakta 5+3 dedi. Aslında geçen hafta tam 5 demişti. Haftaya gel kalp atısını dinleyelim ona göre hafta ayarlamamızı yapalım dedi. Korkmayın nasipte yoksa yapacak bırsey yok benimde 2 düşük gebeliğim oldu. Stres yapmadan akısına bırakmaya calısın zor oluyor ama :)Sağlıkla doğsun inş

Tebrik ederim umarım yolunda ilerler :) benimde bugün kontrolüm vardı dr cok kısa karından ultrasonla kalp atısını izletti hafta olarakta 5+3 dedi. Aslında geçen hafta tam 5 demişti. Haftaya gel kalp atısını dinleyelim ona göre hafta ayarlamamızı yapalım dedi. Korkmayın nasipte yoksa yapacak bırsey yok benimde 2 düşük gebeliğim oldu. Stres yapmadan akısına bırakmaya calısın zor oluyor ama :)Sağlıkla doğsun inş
Teşekkür ederim :) Cok fazla olumsuz durum falan duyunca ister istemez korku kaplıyor içimi. O zaman haftaya gittiğimde duyulması lazım. Umarim insaallah. Tüm bebeğini bekleyen anneler sağlıkla alsın bebişlerini kucağına 🥰

Kızlar Prilam kullanıyormusunuz 👀 ben 10 gundur asırı bulantı mıige yanması baş donmesi cektiyprdum iki gundur prilam başladım cok iyi geldi ama aşırı halsizlik devam ediyor gece gunduz uyuyorum 2 haftadır mutfaga giremiyorum kokudan 😭

Kızlar merhabalar hepinize benim eşim kovid olmuştu hepiniz burdan güzel dileklerinizi iletmiştiniz bana karantinamız bitti doktorumuza gittik çok şükür bana da bulaşmadı❤️ Çok şükür bebeği gördük kalp atışını da duyduk 🥲🥲 günümle uyumluymuşum 7+3 teyim 💫 Allah hepimize sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin minişleri❤️🥲 Benim bir sonraki randevum bir ay sonrası olacak ikili testi için Hepimiz olumlu düşünelim olumlu olsun her şey inşallah ❤️

Kızlar Prilam kullanıyormusunuz 👀 ben 10 gundur asırı bulantı mıige yanması baş donmesi cektiyprdum iki gundur prilam başladım cok iyi geldi ama aşırı halsizlik devam ediyor gece gunduz uyuyorum 2 haftadır mutfaga giremiyorum kokudan 😭
Bana da doktorum yazdı nasıl iyi geldi sabahları bulantım çoktu 4 gündür kullanıyorum rahatladım

Ben gecen gebelıgımde kullanmıstım gece uyurken ıcıyordum hemde ıkı tane gun ıcınde daha ıyı oluyordum

Artık gün saymayı bile bıraktım ne zamandı acaba falan diye düşünüyorum 🙈 benim normalde inanılmaz hızlıdır metabolizmam o yüzden çok zorlanıyorum.
Doktoruna sordun mu canım bebeğe zararı olmayan bir şurup varmış ben onu soracağım bi çok iyi geliyormuş
Bi de en fayda eden bana zeytinyağı içmek oldu baya yarım çay bardağı falan içtim 🤣
Ben bir tatlı kaşığı zor içtim az önce içtiğimi kusmadan hemen çikolata attım ağzıma kız yarım çay bardağını nasıl içtin 😅
Mesajlaştık Doktorumla lavman verdi bide duphalac diye bir şurup verdi. Cumartesi randevumuz var o güne kadar kullan hatta sonrasında da kullanabilirsiniz duruma göre konuşalım dedi ama ben pek kullanmak istemiyorum 😔 bakalım yarına kadar zeytinyağıyla çıkarsa artık içicem öğüre öğüre 🙄🥺🥺

Ahh bende hayırlı olsun demeye geldimm. Topik açılmış, direkt geçen sene Aralık ayına gittim :KK36:
14 Ağustos tahmini doğum tarihimizdi.. Şimdi neredeyse 5 aylık olmak üzereyiz. Dilerim sizinde paylaşımlarınız bol olur ve hepiniz sağlıkla tamamlarsınız:KK200: Ebebek şubat indirimini erken demeden çok iyi değerlendirin her geçen gün fiyatlar artıyor..
Sormak istediğiniz bir şey olursa her daim etiket yapabilirsiniz, aktif bir üyeyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :KK36: Bol kusmasız bol enerjili hamişliğiniz olsun inşallah :)

Ahh bende hayırlı olsun demeye geldimm. Topik açılmış, direkt geçen sene Aralık ayına gittim :KK36:
14 Ağustos tahmini doğum tarihimizdi.. Şimdi neredeyse 5 aylık olmak üzereyiz. Dilerim sizinde paylaşımlarınız bol olur ve hepiniz sağlıkla tamamlarsınız:KK200: Ebebek şubat indirimini erken demeden çok iyi değerlendirin her geçen gün fiyatlar artıyor..
Sormak istediğiniz bir şey olursa her daim etiket yapabilirsiniz, aktif bir üyeyim elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım :KK36: Bol kusmasız bol enerjili hamişliğiniz olsun inşallah :)
Sağol canım çok tatlısın 💞dualarını eksik etme bizlerden Allah seninde yavrunu bağışlasın hayırlı evlat eylesin inşallah🥰

X